Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā

Lulu offline Lulu Ziņojums Treš Aug 15, 2007 21:07 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 337
Pilsēta: Riga, centr, Purvciems

Na4inaet kakat' i zdet, poka kto to uvidit (mama ili papa). I na4inaet ubegat', smejas.
Shto ja delaju ne tak? Ja toropljus ego shvatit', shto bi visadit' nad unitazom ili gorshkom ili pomit', poka vsjo ne izmazal. Ranshe eto vsjo polu4alos, a kak tolko na4al hodit i begat' horosho, na4al igrat'. gorshok poka tolko pokazivaem i no4ju nad nim visazivaju. T.e. seicas u nego tendencija tajno pokakat', razmazat'. No eto vsjo bilo ranshe, ja dumala, shto etot period zakon4ilsja.
I shto teper delat'? Kakie oshibki?


_________________



uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Macuko offline Macuko Ziņojums Pirm Aug 20, 2007 22:27 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1021
Pilsēta: Jaunmārupe

Lulu :
Na4inaet kakat' i zdet, poka kto to uvidit (mama ili papa). I na4inaet ubegat', smejas.
Shto ja delaju ne tak? Ja toropljus ego shvatit', shto bi visadit' nad unitazom ili gorshkom ili pomit', poka vsjo ne izmazal. Ranshe eto vsjo polu4alos, a kak tolko na4al hodit i begat' horosho, na4al igrat'. gorshok poka tolko pokazivaem i no4ju nad nim visazivaju. T.e. seicas u nego tendencija tajno pokakat', razmazat'. No eto vsjo bilo ranshe, ja dumala, shto etot period zakon4ilsja.
I shto teper delat'? Kakie oshibki?


Я думаю, что он так делает из-за того, что торопитесь схватить. нравится ему Ваша реакция, вот он проделавает это. Не обращайте внимания. Пускай покакает, чуток поковыряется - под Вашим надзором, а потом намываться и попутно рассказывать куда надо делать делишки. Я не спец, но попробуйтеУлыбка
Сама пару раз раком чистила ковралин от покакУлыбка На горшок пока ещё не ходим, но как покакает, отойдёт в сторонку, показывает пальчиком и кричти мне "ка-ка".


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu

mamanja offline mamanja Ziņojums Piek Mar 07, 2008 01:26 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1187
Pilsēta: Елгава

U nas tak zhe s popisami. Duet v wtani, prihodit i govorit mokro. Na eje pervoe mokro bila owelomiteljnaja reakcija, takaja, 4to sej4as na gorwke toljko tupo sidim,a duem specom v wtani, 4tob bilo mokro. Poka rewila napjalitj obratno pampers, 4tob kajfa ot mokro ne bilo. Ili ja ne praviljno postupaju? Togda prowu posovetujte kak iz situevini vihod najti?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Piektd., 03/05
nakts

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
9°..11°

Vējš A, 2-4 m/s
Atm. spiediens 763..765 mm
Piektd., 03/05
rīts

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
11°..13°

Vējš A, 3-5 m/s
Atm. spiediens 763..765 mm
Piektd., 03/05
diena

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
18°..20°

Vējš A, 3-5 m/s
Atm. spiediens 763..765 mm
Piektd., 03/05
vakars

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
15°..17°

Vējš A, 0-2 m/s
Atm. spiediens 761..763 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 3 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022