Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

NodarbībasFotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

Noteikumi

SIA «IT Brand» sniedz organizācijai «Vecāku apvienība KKM» portālu www.kkm.lv (www.kkm-online.lv), lai izplatītu informāciju par zīdīšanu un bērna audzināšanu, un, portāla Administrācijas un moderatoru personā (turpmāk tekstā Administrācija) uztur, koordinē un organizē portāla un organizācijas un tās locekļu kluba dzīves, kā arī konsultatīvās un informatīvās tematikas konferenču (forumu) darbu.

REĢISTRĀCIJA

1. Lai reģistrētos forumā, ir nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu.

2. Par reģistrācijas anketas aizpildīšanas procedūru tiek uzskatīta šādu darbību izpildīšana:
2.1. Pieprasīto datu ievadīšana anketā ar turpmāko pogas „Jauns lietotājs” uzspiešanu.

3. Aizpildot anketu, ir nepieciešams ievadīt lietotāja vārdu, pārbaudes kodu (tas parādās grafiskajā attēlā pa kreisi no ievadīšanas laukuma), kā arī savu elektroniskā pasta adresi.
3.1. Lietotāja vārds ir Jūsu otrais vārds, tāpēc izvēlieties to ar lielu atbildību. Neaizmirstiet par to, ka mainīt to nākotnē Jūs nevarēsiet. Ja Jūs vēlaties, tad kā nikneimu Jūs varat izmantot arī savu īsto vārdu – tās ir Jūsu tiesības.
3.1.1. Nikneimā drīkst izmantot tikai latīņu simbolus (a-z, A-Z), ciparus (0-9), kā arī atstarpes simbolu.
3.1.2. Nikneims nedrīkst sastāvēt no vairāk kā 15 simboliem.
3.2. Kā nikneimu nedrīkst reģistrēt:
3.2.1. bezjēdzīgus burtu un/vai ciparu salikumus (piemēram, 56y39ge45);
3.2.2. lamu vārdus (jebkurā valodā);
3.2.3. interneta mājas lapu adreses, internet-veikali;
3.2.4. elektroniskā pasta adreses, utt.

3.3. Ir arī aizliegta:
3.3.1. dubultā reģistrācija, t.i., reģistrācija ar diviem un vairāk nikneimiem;
3.3.2. jau esošā nikneima dubultnieka reģistrācija (vizuāli tādā mērā līdzīga nikneima reģistrācija, ka to var sajaukt ar jau esošo);
3.3.3. nikneimu sagrābšana, t.i., reģistrācija ar mērķi liegt citiem potenciāliem dalībniekiem to izmantošanu;
3.3.4. reģistrētā nikneima nodošana citai fiziskajai vai juridiskajai personai.

Piezīme. Punktu 3.2. un 3.3. pārkāpēji tiks atklāti un bloķēti (beztermiņa BAN)

3.4. Elektroniskā pasta adresei jābūt funkcionējošai. Tieši uz šo adresi robots nosūtīs Jums reģistrācijas paroli. Ja Jūs uzskatāt par nepieciešamo saglabāt savu pasta adresi par noslēpumu citiem apmeklētājiem, Jūs varat aizliegt tā publikāciju savā Profilā.
3.5. Dalībnieka, kurš nav izvietojis nevienu ziņojumu forumā, reģistrācijas informācija tiek dzēsta pēc viena neaktīva mēneša, bet nikneims tiek atbrīvots reģistrācijai.

4. Aizpildot reģistrācijas anketu, Jūs tiešā veidā apliecināt, ka:
4.1. esat sasniedzis vecumu, kas ļauj slēgt juridiski obligāto līgumu;
4.2. apmeklēsiet forumu vecāku, likumīgā aizbildņa vai citas pilnvarotās personas uzraudzībā, ja Jūs vēl neesat sasniedzis 18 gadu vecumu;
4.3. glabāsiet savus identifikācijas parametrus (nikneimu un paroli) noslēpumā un personīgi atbildēsiet par to izmantošanu (tai skaitā arī par nesankcionētu izmantošanu);
4.4. pilnībā apzināties, ka forums var saturēt informāciju, kas ir domāta tikai pieaugušo auditorijai;
4.5. piekrītat saņemt pa elektronisko pastu foruma izsūtīšanu, ieskaitot pieprasīto pierakstu uz tēmām (tai skaitā arī uz reklāmu šādās vēstulēs), vispārējā rakstura sludinājumus, ziņojumus ar reģistrācijas informāciju, kā arī vēstules par paroles atjaunošanas procedūras aprakstu. Jūs arī piekrītat saņemt reklāmas devēju komercsludinājumus ar atsevišķo vēstuli, kas tiek izsūtīta no foruma tehniskās bāzes (bet ne biežāk kā reizi divos mēnešos);
4.6. esat pilnīgi atbildīgs par jebkuru mājas lapā un atsaucēs izvietoto materiālu izmantošanu, un neviena cita fiziskā vai juridiskā persona tādā veidā nav par to atbildīga;
4.7. neaplūkosiet, nelejupielādēsiet un citā veidā neizmantosiet šajā forumā, kā arī atsaucēs izvietotos materiālus, ja tādu materiālu tāda aplūkošana, lejupielādēšana vai cita veida izmantošana ir aizliegta ar funkcionējošo vietējo, valsts vai starptautisko likumdošanu;
4.8. dalība forumos nav aizliegta Jūsu valstī, kā arī Jums nav atņemtas šīs tiesības uz tiesas lēmuma pamata;
4.9. neizmantosiet foruma materiālus komercnolūkos vai izplatīšanai iespiedu izdevumos vai citos interneta resursos bez Administrācijas rakstiskās atļaujas.

5. Personīgo ziņojumu izmantošana tiek aktivizēta pēc 5 ziņojuma forumā.

6. Ja Jūs ilgstoši neesat forumā aktīvs, Jūsu reģistrācijas dati var būt bloķēti vai dzēsti.

Izmaiņas noteikumos par informāciju lietotāja parakstā

 1. Lietotājiem, kas nav Kluba biedri, parakstā ir pieļaujams tikai grafiskais lineāls vai teksts, kas nav reklāma.
  1.1. Katram lietotājam ir atļauts viens grafiskais lineāls. Ja lietotājam ir vairāk par vienu bērnu, ir atļauts viens grafiskais lineāls uz katru bērnu vai "puncīti".

 2. Kluba biedriem pēc saskaņojuma ar Administrāciju ir atļauta arī reklāma parakstā.
  • Negrafiskā (teksta) reklāma – ne vairāk par vienu rindu.
  • Grafiskā reklāma (banners, poga) – ne vairāk par vienu gabalu un ne lielāku par 120*80 pikseļiem un tikai vienā rindā kopā ar grafisko lineāli.

  Atļauts ne vairāk par vienu reklāmu (vai grafiskā, vai teksta).

 3. Fotogrāfijā parakstā ir atļauta ne lielāka par 120*80 pikseļiem, pie tam nedrīkst būt vienlaicīgi grafiskās reklāmas (t.i., parakstā ir atļauts tikai viens grafiskais attēls, izņemot lineāli).

Noteikumi stājas spēkā no 1. novembra 2010. Gada.

Līdz tam laikam lietotājiem ir iespēja izlabot visu informāciju parakstā. Pēc 1. novembra visi pārkāpumi tiks novērsti pēc atklāšanas ar administrācijas spēkiem.

UZVEDĪBA

1. Katram foruma apmeklētājam ir tiesības izteikt savu viedokli par jebkuru jautājumu.

2. Diskusijas dalībniekiem jāciena vienam otrs, viņi nedrīkst sākt aizskart viens otru, nedrīkst aizvainot viens otru vai izteikt šaubas par sarunu biedra garīgo pilnvērtību, nedrīkst izsmiet citus dalībniekus un ņirgāties, nedrīkst piesieties pie ortogrāfijas kļūdām, kā arī nedrīkst konflikta gadījumā piesaistīt strīdam Administrāciju kā savu atbalstītāju.

3. Tiek apsveikta argumentēta viedokļu apmaiņa, nevis emocionāli, pavirši izteicieni.

4. Ja diskusijas dalībnieks nav pārliecināts par savu patiesumu vai izsaka pieņēmumu un/vai minējumu, tad ir vērts pirms vai pēc tāda izteiciena rakstīt IMHO.

5. Ir aizliegts rakstīt bezsatura ziņojumus (pateicības tēmās, bezsatura komentāri, ziņojumi, kas sastāv no viena smaidiņa). Ja Jūs vēlaties pateikties lietotājam, uzrakstiet viņam Personīgo ziņojumu.

6. Ir aizliegta pārlieku ziņojumu citēšana (overkvotings). Kopējam citāta izmēram jābūt ne lielākam par 10 rindām, maksimāli ir pieļaujams citēt divus ziņojumus.

--6.1. Ir aizliegta jebkura satura ievietošana, kas noved pie foruma apakšnodaļas iziešanu ārpus brauzera robežām
Aizliegta fotogrāfiju un attēlu ievietošana, kuru izmērs pārsniedz 700 pikseļus garākajā pusē.

7. Ir nepieciešams pieturēties pie pieteiktās tēmas un censties nepaplašināt tās robežas, jo tas noved pie fleima (novirzīšanās no tēmas).

--7.1 Ir aizliegtas atbildes kā „Jums PZ”, „Atbildēju uz PZ” utt. Ja Jūs esat uzrakstījis Personīgo ziņojumu, nav nepieciešams par to paziņot visam forumam.

8. Nav atbalstāma apzināta provocēšana uz fleimu, grūti saprotami ziņojumi, pārāk emocionāli ziņojumi, LIELO BURTU (CAPS) izmantošana.

9. Ir aizliegts fluds, spams, reklāma, necenzēti izteicieni.

10. Ir aizliegta jebkura ar konkursiem saistīta aģitācija. Jebkāda konkursa dalībnieka atsauce uz savu darbu, kā arī jebkādi sūtījumi ar lūgumu balsot par konkrētu fotogrāfiju, projektu vai darbu, tiks uzskatīti par krāpšanos un tiks sodīti ar banu; par krāpšanās faktu tiks informēti arī konkursa organizatori, kas lems par tālāko darba un autora likteni.

11. Ir aizliegts reklamēt, ieteikt un apspriest jebkādu medicīnas preparātu un BAPu lietošanas lietderīgumu.

12. Ir aizliegts apspriest ārstu, skolotāju, audzinātāju utt. personības.

13. Ir aizliegts izteikt tādas zīdīšanas un piebarošanas rekomendācijas, kas ir pretrunā ar PVO ieteikumiem.

14. Ir aizliegts izvietot sludinājumus par jebkuras LR likumos aizliegtās preces pārdošanu, sludinājumus par operācijām ar narkotikām, indēm, kā arī spēcīgas toksiskās un narkotiskās vielas saturošajām zālēm, kā arī par zāļu, vitamīnu un BAPu pārdošanu. Aizliegtas ir jebkuras tēmas, kas pārkāpj Latvijas Republikas likumdošanu.

15. Ziņojumi ar jautājumu, atbilde uz kuru ir atrodama foruma noteikumos un/vai jau tika apspriesta, tiek DZĒSTI uzreiz pēc atrašanas.

16. Ir aizliegta jebkura moderatoru un administratoru darbību publiskā apspriešana. Ja Jūs nepiekrītat moderēšanas politikai, rakstiet administrācijai Personīgo ziņojumu vai vēstuli pa elektronisko pastu.

17. Pirmajos ziņojumos ir aizliegts piedāvāt maksas pakalpojumus vai piedāvāt preces pārdošanai.

18. Izvietot parakstā atsauces uz jebkuriem portāliem ir atļauts tikai KKM Kluba biedriem. Administrācija atstāj sev tiesības aizliegt privāto komercsludinājumu izvietošanu parakstā, kā arī portālu/veikalu/firmu/kursu/semināru reklāmas sludinājumu izvietošanu.

FORUMA NOTEIKUMU PAPILDINĀJUMS

- Biedrība KKM klubā – Par bonusiem un privilēģijām lasiet te

19. Ir aizliegts izsūtīt privātos komercsludinājumus, kā arī veikalu/firmu/kursu/semināru reklāmas sludinājumus mājas lapas lietotājiem Personīgajos ziņojumos. Tas nozīmē, ka jebkura komercinformācija, tai skaitā arī lietotāja parakstā izvietotā reklāma, drīkst būt izvietota tikai ar portāla administrācijas atļauju. Ar administrāciju var sazināties, uzrakstot lietotājam Administracija, vai arī vēstuli uz elektronisko pastu [email protected]

Jebkuras komercinformācijas izvietošana mājas lapā ir maksas pakalpojums.

Rakstu un blogu noformēšanas noteikumi

1. Jāatsūta gala variants, bez gramatiskajām, ortogrāfiskajām, stilistiskajām kļūdām, ar pareizi saliktām pieturzīmēm.
Raksta apjoms nedrīkst pārsniegt 8000 zīmes, ieskaitot atstarpes. Ja raksta apjoms ir vairāk par 8000 zīmju, noformējuma noteikumi tiek norunāti individuāli.

2. Ja rakstā ir paredzētas atsauces, tad raksts ir jāatsūta vai nu .html formātā ar jau pareizi noformētajām atsaucēm, vai nu .txt, .doc vai .rtf formātā. Pēdējā gadījumā precīzām atsaucēm jābūt izvietotām iekavās tieši pie tās frāzes vai vārda, kuram jābūt noformētam kā atsauce. Šī frāze vai vārds ir kādā veidā jāizceļ (ar kursīvu, pustreknu vai treknu šriftu vai ar pasvītrošanu).

3. Ir nepieciešams pievienot vismaz 4 fotogrāfijas (izmērs 700x465 px vai 335x503px) .jpg vai .gif formātā. Ir pieļaujams pievienot lielāka izmēra attēlu. Ja lielāka izmēra fotogrāfijas netiek dublētas ar mazāku izmēru, administrācija atstāj sev tiesības kadrēt to pēc saviem ieskatiem. Atsūtītiem attēliem jābūt patīkamiem uztverei – skaidriem, ar pareizu krāsu pārraidi, tiem nedrīkst būt nedz digitālo, nedz optisko kropļojumu (aberācijas, distorcijas, trokšņu utt.).
Attēli ar izmēru mazāk par 300х200 px, kā arī zemas kvalitātes attēli netiek pieņemti.
Ja Jums nav iespēju pievienot labas kvalitātes un formāta ilustrācijas, administrācija piemeklēs ilustrācijas rakstam pēc saviem ieskatiem.
Ja Jūs vēlaties, lai ilustrācijas atrastos noteiktās raksta vietās, ir nepieciešams norādīt šīs vietas. Tomēr jāņem vērā, ka tādas vietas nevar būt būtiski „rinda pēc rindas” (starp ilustrācijām jābūt vairākrindu rindkopai, lai attēli neuzvirzītos viens otram).
Ja tiek izmantota sveša ilustrācija, jānorāda tās avots (mājas lapas adrese).

4. Portāla administrācija nedzēš agrāk izvietotos rakstus pēc autoru pieprasījuma. Atsūtot rakstu izvietošanai portālā KKM.LV, autors to nodod portāla īpašumā.

5. Ir aizliegts izmantot materiālus, kas ir publicēti KKM.LV, citos interneta portālos un masu saziņas līdzekļos, kā arī izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt un izmantot KKM.LV materiālus citā veidā bez administrācijas rakstiskas atļaujas.


Рига, Латвия
Trešd., 17/07
diena

nedaudz mākoņains

/images/weather/d_1_10_0_0.jpg
26°..28°

Vējš DR, 3-5 m/s
Atm. spiediens 759..761 mm
Trešd., 17/07
vakars

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
23°..25°

Vējš R, 1-3 m/s
Atm. spiediens 760..762 mm
Ceturtd., 18/07
nakts

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
16°..18°

Vējš DR, 1-3 m/s
Atm. spiediens 762..764 mm
Ceturtd., 18/07
rīts

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
19°..21°

Vējš DR, 2-4 m/s
Atm. spiediens 761..763 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 0 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022