Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā

Xjuh offline Xjuh Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Otr Jūlijs 03, 2007 14:43 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 2586
Pilsēta: Рига, Гривас; Балдоне

У нас какай-то фигня с ночным высаживанием: до 2 месяцев Ника писала ночью просто после моего "пись-пись". потом где-то 2 недели я вообще не могла поймать пописы и сикали на простынку специальную. Ну вот уже месяц писаем ночью с сисей. Только половина случаев такая: я её высаживаю, грудь даю, она не берёт, выгибается, типа не хочет писать, а спать. Я её кладу, ложусь, даю грудь и через секунд 10-20-30 слышу журчание Злорадствую
Чё ж она не писает, когда я ей грудь на коленях даю, ёпрст?? Зла не хватает


_________________
Стаж ГВ: 9 лет.


uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu MSN vārds Skype

Yulia offline Yulia Ziņojums Otr Jūlijs 03, 2007 15:11 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 2150
Pilsēta: Salaspils

Может попробовать каким-то образом сменить позицию высаживания?


_________________
Трижды мама.
Моя студия

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

luckymum offline luckymum Ziņojums Otr Jūlijs 03, 2007 15:37 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 5748
Pilsēta: UK,Greater Manchester

ja ne mogu ponjatj.za4em takuju masenjku visazhivatj,ot pampersa otu4aete 4to li Очень смешно ili 4tob pisala po zakazu Подмигиваю ?ja ponimaju ,kogda detke tjazhelo samoj eto sdelatj,pomo4j ,a tak........objasnite,mozh ja 4ego ne ponimaju v visazhivanii В шоке

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

Yulia offline Yulia Ziņojums Otr Jūlijs 03, 2007 15:57 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 2150
Pilsēta: Salaspils

luckymum :
ja ne mogu ponjatj.za4em takuju masenjku visazhivatj,ot pampersa otu4aete 4to li Очень смешно ili 4tob pisala po zakazu Подмигиваю ?ja ponimaju ,kogda detke tjazhelo samoj eto sdelatj,pomo4j ,a tak........objasnite,mozh ja 4ego ne ponimaju v visazhivanii В шоке



Тут скорее вопрос в другом: к памперсу не приучить Подмигивать
А так же наладить и сохранить полное взаимопонимание между мамой и ребенком Смешно
Ну и мягкое закаливание.


_________________
Трижды мама.
Моя студия

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

no4ka offline no4ka Ziņojums Treš Jūlijs 04, 2007 13:07 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 18185
Pilsēta: Пурвциемс

luckymum :
ja ne mogu ponjatj.za4em takuju masenjku visazhivatj,ot pampersa otu4aete 4to li Очень смешно ili 4tob pisala po zakazu Подмигиваю ?ja ponimaju ,kogda detke tjazhelo samoj eto sdelatj,pomo4j ,a tak........objasnite,mozh ja 4ego ne ponimaju v visazhivanii В шоке


если интересен вопрос высаживания, в каталоге файлов в разделе "Уход за ребёнком" есть целая книжка на эту тему Подмигиваю

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

luckymum offline luckymum Ziņojums Treš Jūlijs 04, 2007 13:11 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 5748
Pilsēta: UK,Greater Manchester

no4ka :

luckymum :
ja ne mogu ponjatj.za4em takuju masenjku visazhivatj,ot pampersa otu4aete 4to li Очень смешно ili 4tob pisala po zakazu Подмигиваю ?ja ponimaju ,kogda detke tjazhelo samoj eto sdelatj,pomo4j ,a tak........objasnite,mozh ja 4ego ne ponimaju v visazhivanii В шоке


если интересен вопрос высаживания, в каталоге файлов в разделе "Уход за ребёнком" есть целая книжка на эту тему Подмигиваю



spasibo.poka esli 4estno eto menja ni o4enj interesuet,no pozze pro4tu Улыбка

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

oltea offline oltea Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Treš Jūlijs 04, 2007 13:14 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 6908
Pilsēta: Страна чудес, Иманта

Xjuh :
У нас какай-то фигня с ночным высаживанием: до 2 месяцев Ника писала ночью просто после моего "пись-пись". потом где-то 2 недели я вообще не могла поймать пописы и сикали на простынку специальную. Ну вот уже месяц писаем ночью с сисей. Только половина случаев такая: я её высаживаю, грудь даю, она не берёт, выгибается, типа не хочет писать, а спать. Я её кладу, ложусь, даю грудь и через секунд 10-20-30 слышу журчание Злорадствую
Чё ж она не писает, когда я ей грудь на коленях даю, ёпрст?? Зла не хватает


Выросла девочка, самостоятельности хочет. Подмигиваю Это временное явление. Через недельку опять по заказу писить бус. На скачки развития такое бывает. У нас до сих пор так: 10 ночей писаем по заказу , два под себя дуем. Смешно Я запас пелёнок одноразовых у постели держу на всяк. чтобы в луже не спать.


_________________
Восточные танцы. Zumba-fitness

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

Xjuh offline Xjuh Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Piek Jūlijs 06, 2007 13:14 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 2586
Pilsēta: Рига, Гривас; Балдоне

oltea :

Xjuh :
У нас какай-то фигня с ночным высаживанием: до 2 месяцев Ника писала ночью просто после моего "пись-пись". потом где-то 2 недели я вообще не могла поймать пописы и сикали на простынку специальную. Ну вот уже месяц писаем ночью с сисей. Только половина случаев такая: я её высаживаю, грудь даю, она не берёт, выгибается, типа не хочет писать, а спать. Я её кладу, ложусь, даю грудь и через секунд 10-20-30 слышу журчание Злорадствую
Чё ж она не писает, когда я ей грудь на коленях даю, ёпрст?? Зла не хватает


Выросла девочка, самостоятельности хочет. Подмигиваю Это временное явление. Через недельку опять по заказу писить бус. На скачки развития такое бывает. У нас до сих пор так: 10 ночей писаем по заказу , два под себя дуем. Смешно Я запас пелёнок одноразовых у постели держу на всяк. чтобы в луже не спать.



Ну мы так и спим пока что на пелёнке. От греха подальше Улыбка


_________________
Стаж ГВ: 9 лет.


uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu MSN vārds Skype

Katenjka offline Katenjka Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Pirm Jūlijs 23, 2007 01:34 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3775
Pilsēta: Рига, Югла

У нас тоже самое, устала менять пелёнки, надеюсь, что это быстро пройдёт.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu ICQ numurs Skype

Xjuh offline Xjuh Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Pirm Jūlijs 23, 2007 12:29 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 2586
Pilsēta: Рига, Гривас; Балдоне

Katenjka :
У нас тоже самое, устала менять пелёнки, надеюсь, что это быстро пройдёт.



О, хоть я не одна Друганы


_________________
Стаж ГВ: 9 лет.


uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu MSN vārds Skype


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Ceturtd., 02/05
vakars

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
15°..17°

Vējš ZA, 1-3 m/s
Atm. spiediens 763..765 mm
Piektd., 03/05
nakts

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
9°..11°

Vējš A, 2-4 m/s
Atm. spiediens 763..765 mm
Piektd., 03/05
rīts

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
11°..13°

Vējš A, 3-5 m/s
Atm. spiediens 764..766 mm
Piektd., 03/05
diena

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
18°..20°

Vējš A, 2-4 m/s
Atm. spiediens 763..765 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 4 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022