Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā

LadyOfDark offline LadyOfDark Ziņojums Treš Jan 11, 2012 16:11 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 10

Sākšu ar to ka ārstam prasu katru reizi bet atbildes nav, tik parausta plecus un saka ka pāries.
Lieta tāda ka kopš piedzimšanas meitiņa žāvājoties vienmēr norīstās, (izskatās iktā gribētu vemt)Sāk žāvāties norīstās un nožāvājas līdz galam. It kā kaut kas traucētu žāvāties. Vai kādai no Jum ir bijis līdzīgi un ko darīt vai pie kāda speciālista bērnu vest. Varbūt tiešām gaidīt kad tas beigsies pats. Nesaprrotu jo tā notiek katrā žāvāšanās reizē un mums jau 6.5 mēnesi.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Riska offline Riska Ziņojums Treš Jan 11, 2012 17:27 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 31866
Pilsēta: Торонто

Заранее извиняюсь - пишу с телефону от логопеда - так получилось,показала ваш пост, - ребенку это мешает ? Он плачет ,когда как бы давится? Если не мешает, то возможно это особенность такая...
А как слюни текут рекой?
Какую либо твердую сушку-баранку даете?
Зависят ли такие зевки от положения тела ребенка- только лежа, например?
Педиатр или невролог не говорили ли что у вас гипер или гипотонус?


_________________
Apathy is Boring
Не стоит пытаться, или делай, или не делай

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

LadyOfDark offline LadyOfDark Ziņojums Treš Jan 11, 2012 17:41 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 10

Sveiki paldies ka parādījāt logopedei ziņu.
Es atvainojos jo man datorā nav krievu valoda un īsti nemācētu Jums atbildēt krieviski. Bet izlasīju un sapratu gan.
Kad žāvājas un tā noraustās takā vemtu, Viņa neraud, man liekas ka viņai tas arī īpaši netraucē. Mani tas vienmer baida. Es pat nezinot kur īsti griesties esmu pierakstījusies pie osteopāta. Žāvājoties rīstās katru reizi, vai ir guļus vai ēdus, visos veios atliek tik žavāties un izskatas uz 3 sekundēm ka atgrūdīs kautko) Tā rīstīšanas arī atspoguļojas kad meitiņa ēd putriņu no rītiem, kā žāvājas tā liekas ka tūlīt visu izvems, bet tā nenotiek.
Dodu arī sausiņus un baranciņas pasūkat, viņa pat nokož ar saviem zobiņiem gabaliņus un pasūkā un norij.
Pie neirologa mums būs jāiet 18 janvārī. Bet pediatre saka ka nekādu tonusus ne arī ko citu neredzot.
Līdz kādiem 4 mēneiem domāju ka tā visi bērni dara, bet tagad saprotu ka tā nav un meklēju kā meitiņai palīdzēt.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Riska offline Riska Ziņojums Treš Jan 11, 2012 17:59 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 31866
Pilsēta: Торонто

Спросите невролога про тонус 18 ого, если тонуса нету, то скорее всего это просто особенность ребенка.
Логопед обещала вечером еще подумать и отписать в тему какие может еще вопросы или соображения насчет того , почему малышка может давиться


_________________
Apathy is Boring
Не стоит пытаться, или делай, или не делай

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

LadyOfDark offline LadyOfDark Ziņojums Treš Jan 11, 2012 18:26 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 10

milzīgs paldies, neirologam noteikti uzjautāšu.
Es tā sāku domāt ka varbūt arī ir kaut kāda kopsakarība kad bērnīnš ēdot krūti diezgan sarijas gaisu un mēs vēl jo projām arī gaidam atraugas vakaros.
Katrā gadījuma visiem ārstiem prasīšu un kad sapratīsim no ka tas ir tad noteikti uzrakstīšu Да-да

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

LadyOfDark offline LadyOfDark Ziņojums Pirm Jan 23, 2012 21:37 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 10

Nu tā, bijām pie neirologa. Tā rīstīšanās ir bērna īpatnība, jo nav ne tonusu ne citu problēmu

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Riska offline Riska Ziņojums Pirm Jan 23, 2012 21:40 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 31866
Pilsēta: Торонто

Цветок Цветок Цветок Цветок Цветок Счастье нереальное Счастье нереальное Счастье нереальное Здорово ттт

Растите здоровыми и красивыми!!! и поменьше пугать маму Улыбка !!!


_________________
Apathy is Boring
Не стоит пытаться, или делай, или не делай

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Trešd., 01/05
diena

nedaudz mākoņains

/images/weather/d_1_10_0_0.jpg
22°..24°

Vējš ZA, 2-4 m/s
Atm. spiediens 766..768 mm
Trešd., 01/05
vakars

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
17°..19°

Vējš ZA, 2-4 m/s
Atm. spiediens 766..768 mm
Ceturtd., 02/05
nakts

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Vējš ZA, 2-4 m/s
Atm. spiediens 766..768 mm
Ceturtd., 02/05
rīts

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
11°..13°

Vējš A, 3-5 m/s
Atm. spiediens 766..768 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 3 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022