Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā

fatamorgana offline fatamorgana Ziņojums Sest Jūlijs 12, 2008 09:16 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 9

Nezinu, kurā sadaļā ievietot šo tēmu...
Tagad, kad mums ir 2 nedēļiņas, kad beidzot ir nostabilizējusies ēšana, piena daudzums utt., mani piemeklējusi jauna liksta

Vakar biju uz USG, daktere teica, ka vēl ir dzemdē daži recekļi. Ieteica dzert Dezamino-oksitocīnu, kas, iespējams, palīdzētu dzemdei izspiest tos recekļus ārā. Līdz otrdienai tas noskaidrosies.

Tomēr es jau, kā jau māmiņa, sāku satraukties. Kā notiek tā tīrīšana? Cik ilgi? Es negribu šķirties no mazuļa ilgāk kā uz 2h!!!! Tur vispār bebjus līdzi var ņemt? Jo es negribu tagad ar tām pudelēm mēģināt, turklāt esmu no tām, kam tikai mazulis var izzīst krūti, pašai atslaucot ļoti maz kas nāk ārā.

Vispār esmu nesapratnē

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Nyamu offline Nyamu Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Sest Jūlijs 12, 2008 12:49 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 7505
Pilsēta: Рига, Иманта

Man tīrīja dzemdi, kad vēl biju DzN. Taisīja anasteziju. Pati tīrīšana nenotika pārāk ilgi, bet gulēju es pēc tam paris stundas točna, vai pat vairāk. Bēbi baroja māsiņas ar maisījumu. Parējo laiku bēbis bija ar tēvu. Bet vispār, man ir mazliet cits gadījums, jo es nezinu, kur Jums veiks tīrīšanu, diez vai tas būs DzN. Un man toreiz ārste teica, ka labi, ka viņa mani mājās nepalaida un viss notika tur, jo uz slimnīcu ar bērniem nelaižot.. Bet tik un tā, ja Jums taisīs anastēziju, tad laikam nevarēsiet kādu īsu laiku barot pati.. (specealiste gan neesmu)[/i]


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Apmeklēt autora mājas lapu

sweets offline sweets Ziņojums Sest Jūlijs 12, 2008 14:22 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 159
Pilsēta: Rīga

Varu piebilst tikaj,ka ja dzersiet dezamino oksiticīnu,droši varat bērnu barot ar krūti,oksitocins dabisks hormons,kuršs rodas organizmā,piem, kad mēs barojam ar krūti,sakarā ar anestizīju arī varu piebilst, ka tagad sastopama arī ta, kura neietekmē barošanas processu,tikaj vajag brīdināt ārstu


_________________
Мне 31 год, мама двоих деток, общий "стаж" материнства 5 лет, общительная, любознательная.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Piektd., 03/05
diena

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
18°..20°

Vējš A, 3-5 m/s
Atm. spiediens 763..765 mm
Piektd., 03/05
vakars

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
15°..17°

Vējš A, 0-2 m/s
Atm. spiediens 761..763 mm
Sestd., 04/05
nakts

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
9°..11°

Vējš A, 1-3 m/s
Atm. spiediens 762..764 mm
Sestd., 04/05
rīts

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
12°..14°

Vējš DA, 1-3 m/s
Atm. spiediens 761..763 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 4 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022