Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
lapas
1 2
iepriekšējā  |  nākamā

liska offline liska Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2007 23:00 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1872
Pilsēta: Плявниеки

mamanja :
Eli klubniku poka bila, po 2 inogda dazhe 3 jagodi v denj, smorodu 4ernuju uvazhali, sej4as ne o4enj, 4erniku voobs4e ne est, toljo menja eju kormit, ej nravitsa palj4ikami malenjkie jagodki bratj i mne v rot klastj. Очень смешно Nektarini poka es4o uvazhaem, vot v4era tretj umjali, abrikosik segodnja ponjuhali, 4to ne vinjuhali mama v jogurt vilkoj pomjala i zamewala, popili nemnogo. Na Semperovskie frikadeljki nam gluboko fioletovo, ni v kakuju ne est. Jazik svinoj varenij obsasivaem i melko melko rezhu ego v sup, tam nemnogo sjedaet. Hotja sej4as ne o4enj uzhe , mi voobs4e mjaso ne ahti. Bilo vremja pe4enj kurinuju tuwemuju s lu4kom v slivkah eli, a tak vsego po 4utj 4utj, poka naw rekord eto 10 4ajnih lozhek supa, boljwe poka ni4ego ne sjedaem v TAKOM koli4estve.

A kto-nibudj es4o proboval datj pjure? Mi ni razu ne probovali poka, toka vilkoj mjatie frukti ili celikom. Mozhet poprobovatj dlja raznoobrazija? Vozrast vrode pozvoljaet.RisA kak 4asto ti eto praktikuewj?



mi probujem inogda...Ne poshlo zeljonij goroshek,cvetnaja kapusta!Gadostj jesho ta,osobenno kapusta!A vot jabloko s tikvoj - na ura!Jabloki,grushi - horosho idjot!


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 
lapas
1 2
iepriekšējā  |  nākamā


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Sestd., 04/05
nakts

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Vējš A, 1-3 m/s
Atm. spiediens 762..764 mm
Sestd., 04/05
rīts

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
12°..14°

Vējš DA, 1-3 m/s
Atm. spiediens 762..764 mm
Sestd., 04/05
diena

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
19°..21°

Vējš DR, 1-3 m/s
Atm. spiediens 760..762 mm
Sestd., 04/05
vakars

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
15°..17°

Vējš ZR, 1-3 m/s
Atm. spiediens 758..760 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 0 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022