Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā

julala offline julala Ziņojums Otr Dec 11, 2012 11:30 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 169
Pilsēta: Latvija

У кого нибудь есть тазовый варикоз и что с ним делать? Когда в паху вена вылезла и на внешней губе большие шишки темные. Ладно некрасиво, болит, тянет, даже одна сторона низа живота где лобковая кость припухла. Флебодия не помогает.. флеболог сказал ноги супер, а тааамм не их сфера. После родов пройдет. А что делать, чтобы до них прошло?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Lii offline Lii Ziņojums Otr Dec 11, 2012 11:53 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 412
Pilsēta: Inčukalns

Man grūtniecības laikā bija. Dr ieteica valkāt grūtnieču jostu, tas nedaudz palīdzēja + pastaigas. Visgrūtāk faktiski bija naktīs un no rīta. Pēdējās nedēļās, bērniņam mainot pozīciju, arī palika ievērojami labāk. Dzemdībās netraucēja un uzreiz arī pārgāja.
Vienīgi dzemdību laikā, cik saprotu, viena vēna plīsa un bija liels asins zudums.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

estelina offline estelina Ziņojums Otr Dec 11, 2012 11:54 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 692

Сейчас вы ничего не сделаете увы
пройдут сразу в родзале
Напишите мне лс,я вам отвечу со своего опыта
а то очень интимно писать в подробностях

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

julala offline julala Ziņojums Otr Dec 11, 2012 14:29 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 169
Pilsēta: Latvija

Lii, paldies jums. Man pec pirmas grutniecibas tieshi sacies asinjoshana, un zem narkozes bija jagulj 3 stundas, varbut delj tas venas.. jo tad taa vena ari paradijas, bet pec tam pazuda vai palika mazinja, ka tuvak dzemdibam taa jau man taa netrauceja. Vai tiesham nekooo.nevar izdarit laikus lai tas asinjoshanqs nebutu? Jus nezinat kapec ta vena ir? Ko es tadu nepareizo dariju vai nedariju?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Lii offline Lii Ziņojums Otr Dec 11, 2012 14:38 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 412
Pilsēta: Inčukalns

julala :
Vai tiesham nekooo.nevar izdarit laikus lai tas asinjoshanqs nebutu? Jus nezinat kapec ta vena ir? Ko es tadu nepareizo dariju vai nedariju?


Nezinu. Es pieļauju, ka bērniņš kādu asinsvadu nospiež. Varbūt palīdz grūtnieču vingrošana Внимание!


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

julala offline julala Ziņojums Otr Dec 11, 2012 16:49 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 169
Pilsēta: Latvija

Lii, es ari taa domaju, ka tas viss delj mazkustiga dzives veida un lieka svara, jo aktivi staigat araaa un iet uz jogu es saku jau pavelu, kad jau viss notika Слёзы Хихи bet nu tads biroja planktona darbonjsh, sedet un sedet.. ceram uz labu un novelam citam mamonjam laicigi sakt vingrot un domat par sevi Счастье нереальное shodoen noper

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Greetings offline Greetings Ziņojums Otr Dec 11, 2012 22:52 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 35

Piekrītu, ka ja agrāk tādu problēmu nav bijis, tad mazais un/vai lielā dzemde nospiež venozo asinsriti un reku arītrombi rodas. Pēc dzimšanas gan visticamāk pāries, BET noteikti vajag pakontrolēt (noteikt D-Dimērus), jo lielo vēnu tromboze ir sliktāk nekā dziļo venu tromboze

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Resni4ki offline Resni4ki Ziņojums Otr Dec 11, 2012 22:58 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 820
Pilsēta: Ботанический сад

julala :
У кого нибудь есть тазовый варикоз и что с ним делать? Когда в паху вена вылезла и на внешней губе большие шишки темные. Ладно некрасиво, болит, тянет, даже одна сторона низа живота где лобковая кость припухла. Флебодия не помогает.. флеболог сказал ноги супер, а тааамм не их сфера. После родов пройдет. А что делать, чтобы до них прошло?



До них не пройдет, но хороший бандаж (такой, как скудотекс, не меньше) поможет не усугубить. Бандажи эти дорогие, но они того стОят.
Я сама была в панике, т.к. была уверена, что путь мне один: на операцию. Но сразу после родов ВСЁ прошло, а недели через две я стала как новенькая, не осталось и следа.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

SmileForMe offline SmileForMe Ziņojums Otr Dec 18, 2012 23:49 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 18

Из-за ребёнка изменилась вся кровяная система. Само по себе так легко не пройдет Внимание!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

abra offline abra Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Treš Dec 19, 2012 09:54 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 955

Мне помог врач-гомеопат, боль прошла, остались только визуальные проявления, которые после родов исчезли сами.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

julala offline julala Ziņojums Sv Feb 24, 2013 17:42 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 169
Pilsēta: Latvija

чудо, и мне помогла остеопат - выписала капельки гомеопатические и венка хоть и не совсем спряталась, но перестала болеть и воспалться! чудо какое!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

dollii offline dollii Ziņojums Sv Feb 24, 2013 18:37 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 2904
Pilsēta: Рига

чудо будет после родов Улыбка
через несколько часов забудете об этой проблеме, как-будто её и не было.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Sestd., 27/04
vakars

nedaudz mākoņains

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
12°..14°

Vējš DA, 1-3 m/s
Atm. spiediens 763..765 mm
Svētd., 28/04
nakts

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Vējš DA, 1-3 m/s
Atm. spiediens 765..767 mm
Svētd., 28/04
rīts

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Vējš DA, 2-4 m/s
Atm. spiediens 766..768 mm
Svētd., 28/04
diena

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
18°..20°

Vējš D, 2-4 m/s
Atm. spiediens 766..768 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 3 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022