Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā

arturija offline arturija Ziņojums Otr Okt 12, 2010 12:00 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 9

Meitenes, kā tur īsti ir ar to barošanu -
1) kad bērns pamostas no miega vai viņam uzreiz jāpiedāvā krūts pat ja viņš nekādas zīmes man nedod? vai gaidīt, kad sāks raudāt vai kļūst nemierīgs?
2) kā pareizi radīt drošu piesaisti bērnam ar tēvu, ja pēc "noteikumiem" katru reizi, kad bērns raud viņam jādod krūts? vai tas nozīmē, ka tētim nav lemts mierināt bērniņu??

manam dēliņam 2 mēneši un vajadzība zīst viņam duezgan samazinājusies.
(sapratisu atbildes ari krieviski)

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Katenjka offline Katenjka Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Otr Okt 12, 2010 12:12 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3775
Pilsēta: Рига, Югла

1) Labāk negaidīt kamēr bērns kļūst nemierīgs un sāk raudāt. Piedāvājiet krūti pirms tam, tā Jūs parādīsiet bērnam, ka jūtiet viņu, ka viņam nav jārauda.
2) piesaiste ar tēvu parādīsies no Jūsu attiecībam ar vīru, bērns to redz, jūt Jūsu attiecības un pēc tam arī pats meģinās atbilst. Un pats atrāpos pie tēta pēc mierināšanas. Tagad tētim jākontaktē ar bērnu, kad bērnam ir labs garastāvoklis, jāruna, jāglaista bērnu, nomierināšāna arī būs, tikai nedaudz vēlāk. Улыбка


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu ICQ numurs Skype

arturija offline arturija Ziņojums Otr Okt 12, 2010 12:19 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 9

paldies par atbildi!
tacu cik velak tas butu? vispār mans vīrs ir greizsirdīgs uz mani. Pārmet man,ka esmu kukū mamma, bērnu pie pupa vien turu, uz rokām nēsājot izlutināšu utml. viņam nepietiek tikai ar izklaidi ar bērnu, grib arī mierināt...

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

DiankaM offline DiankaM Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Otr Okt 12, 2010 12:24 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 9952
Pilsēta: Riga, Imanta

Mūsu tētis piedalījās, nēsāja uz rociņām. Kad bērniņam bija slikts vai švaks miedziņš - mazulis gulēja tētim uz krūts. Kad man vajadzēja uz dušu vai paēst - tētis auklēja bērniņu. Un arī, ja viņš ir ar bērnu un mazulis saraudājās, tad bērnu mierināja tētis.

Dažreiz bērns nomierinās pie krūts, dažreiz kaut-kā citādi... Tas ir normāli Улыбка

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

Katenjka offline Katenjka Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Otr Okt 12, 2010 12:26 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3775
Pilsēta: Рига, Югла

Dodiet viņam palasīt par bērna vajadzībām. Un meģiniet paskaidrot, ka ja tagad tas vajadzības apmierināt, tad rīt bērns būs pārliecināts savos vecākos, ka viņš būs mierīgs, kā izlutināt var pieaugušo, nevis 2 mēnešu vecu bērnu. Улыбка


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu ICQ numurs Skype

DiankaM offline DiankaM Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Otr Okt 12, 2010 12:32 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 9952
Pilsēta: Riga, Imanta

Nu tad mēs visas te esam kukū Хихи Mazulis uz rokām - tas ir tik mīļi, nu kura māte no tāda prieka atteiksies?

Varbūt tētim pašam ir pa maz uzmanības no jums, tāpēc viņš greizsirdīgs? Sorry Kādu vakaru, kad bērns mierīgāks, pasēdēt kopā, labu filmu noskatīties...

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

arturija offline arturija Ziņojums Otr Okt 12, 2010 18:29 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 9

paldies par padomiem!
ar vīru viss jau mēģināts - raksti, skaidrošana.. taču viņam par to visu savs viedoklis. viņš man piekāpjas, taču ne bez strīdēšanās.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Pirmd., 03/06
nakts

nedaudz mākoņains

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
16°..18°

Vējš R, 1-3 m/s
Atm. spiediens 754..756 mm
Pirmd., 03/06
rīts

mākoņains

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
17°..19°

Vējš R, 2-4 m/s
Atm. spiediens 754..756 mm
Pirmd., 03/06
diena

mākoņains

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
21°..23°

Vējš ZR, 3-5 m/s
Atm. spiediens 754..756 mm
Pirmd., 03/06
vakars

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
20°..22°

Vējš ZR, -1-1 m/s
Atm. spiediens 754..756 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 2 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022