Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Šī tēma ir slēgta, Jūs nevarat rakstīt atbildes un rediģēt ziņojumus.
lapas
1 2 3 ... 23 24 25 ... 27 28 29
iepriekšējā  |  nākamā

no4ka offline no4ka Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 07:39 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 18185
Pilsēta: Пурвциемс

Goblinka :

Где??? Я видела пару баз в продаже, но простите, они по цене такие же, как и кресла! Прячусь Тогда эт то что и надо?:

так и есть - база стоит не на много дешевле кресла. Именно поэтому они не слишком популярны и редко попадаются в б/у предложениях. Я брала кресло б/у, а базу новую

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Mistressss offline Mistressss Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 08:35 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 3198
Pilsēta: Рига, Плявниеки, центр

Доброго утречка всем Цветок

Погодка пока что хорошая. Слушаю новости и прогноз погоды. В Риге обещают 22 градуса и дождь вечером.


_________________



uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

cuba_libre offline cuba_libre Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 08:43 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 151

kosja, Mapusha девочки, спасибо, пойду седня еще раз общаться на тему отпуска. Там хоть и не много, но все равно терять не хочется.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

roise offline roise Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 09:25 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 2960
Pilsēta: Рига, Зепчик

Девоньки, кто был уже на курсах на Кр. Барона, где этот 134 дом то находится? а то мне гугль показывает только кучу 136 с разными буквами Хихи И в этом 134 доме дальше куда? этаж? табличка какая есть?

Надеюсь дождя до вечера не будет, так что в 15.00 у Кафедрального собора никто не отменял Make-up


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Skaista offline Skaista Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 09:30 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 607
Pilsēta: Рига

roise :
Девоньки, кто был уже на курсах на Кр. Барона, где этот 134 дом то находится? а то мне гугль показывает только кучу 136 с разными буквами Хихи И в этом 134 доме дальше куда? этаж? табличка какая есть?

Ориентир трамвайная остановка по направлению на Юглу, поворачиваешься спиной к рельсам и идешь вверх мимо шлагбаума, потом направо вдоль стояночки машин и там такой розовый 2этажный дом. Вероятно с табличками, не помню. Дальше не заблудишься, двери стекляные, увидишь народ.



Pēdējo reizi tika rediģēts: Skaista (Treš Maijs 16, 2012 09:33), kopumā tika rediģēts 3 reizi (-es)

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

solka offline solka Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 09:31 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 370
Pilsēta: Imanta

roise :
Девоньки, кто был уже на курсах на Кр. Барона, где этот 134 дом то находится? а то мне гугль показывает только кучу 136 с разными буквами Хихи И в этом 134 доме дальше куда? этаж? табличка какая есть?

Надеюсь дождя до вечера не будет, так что в 15.00 у Кафедрального собора никто не отменял Make-up



я была,,рассказывай на чём поедеш?


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

lavraalina offline lavraalina Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 09:32 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 259
Pilsēta: Рига

Девочки привет.Я на встрече тоже буду.


_________________


[url=http://posobie.info/lines

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

solka offline solka Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 09:35 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 370
Pilsēta: Imanta

на машине по барона надо заежать во двор с номером 140 потом правее,,там парковка и розовый домик,двух этажный,,ето и есть 134.на первом етаже,,,там плакат у входа ккмовский висит,,вобщем не ошибёшся Счастье нереальное
я тож буду кстати,,мне печать надо в паспорт поставить,,,
roise а может ты мой свадл захватиш? Подмигиваю Рукопожатие


_________________



Pēdējo reizi tika rediģēts: solka (Treš Maijs 16, 2012 09:38), kopumā tika rediģēts 1 reizi

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Goblinka offline Goblinka Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 09:36 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3332
Pilsēta: Riga, Darzciems

marsa пасиб за разъяснения, покажу всё это мужу, надеюсь до него вся эта система быстрее дойдёт, чем до моего не механического мозга Улыбка Прячусь

Pomelo а остановка какая? Прямо перед Воздушным мостом? Главный ориентир "розовый дом", а там внутри прямо на первом этаже?!Вход ток один? Размышляю


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Mistressss offline Mistressss Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 09:38 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 3198
Pilsēta: Рига, Плявниеки, центр

Если на шестом трамвае ехать из центра остановка называется Бривибас иела.


_________________



uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

roise offline roise Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 09:43 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 2960
Pilsēta: Рига, Зепчик

девоньки, спасибо! дальше буду вас глазами искать Хихи

solka твой свадле тож возьму Цветок

всем остальным до 3ёх Hi


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Mistressss offline Mistressss Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 09:45 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 3198
Pilsēta: Рига, Плявниеки, центр

Что-то у меня в Плявниеках уже солнце скрылось и сделалось пасмурно...


_________________



uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Goblinka offline Goblinka Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 09:47 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3332
Pilsēta: Riga, Darzciems

Mistressss :
Что-то у меня в Плявниеках уже солнце скрылось и сделалось пасмурно...



В Кенгарагсе тоже хмурится... Прячусь но зонт брать по-любому не буду... Хм


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Mistressss offline Mistressss Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 09:49 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 3198
Pilsēta: Рига, Плявниеки, центр

Я возьму, тогда больше вероятность, что дождь не пойдёт Хихи


_________________



uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Lii offline Lii Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 10:01 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 412
Pilsēta: Inčukalns

svetashek :

Nu ar vecmāti tā kā sarunājām sazināties šo 4dien un sarunāt tikšanos kaut kad jūnijā (viss atkarīgs no viņas grafika, šī ceturdiena viņai sanāk pēdējā maija mēnesī, tad seko tikai līgumiņi). Bet man tā kā gribētos jau maijā aizbraukt uz ekskursiju un visu apskatīt. Ja var 6dienās, tad plānoju šo vai nākam (it kā jau teica jebkurā laikā), bet nu vēl jāuzzvana japārliecinās vai pieņems 6dien. Kursus ar vīru esmu jau izgajusi, atliek vien rentgenu vīram uztaisīt un esam gatavi.
Saruna ar psihologu ietilpst pirmsdzemdību kursos vai kā?
Tu plāno ar savu dakterīti slēgt līgumu/vecmāti vai braukt bez līguma dzemdēt?


Pagaidām līgumu slēgt neplānoju, jo, cik esmu lasījusi, personāls ne visai grib slēgt līgumus. Ja nu vienīgi tiešām zina, ka uz to laiku dežūras nav, lai nesakrīt uzreiz pēc dežūras vēl līgumdzemdības, kad gribas gulēt nevis pieņemt dzemdības... Un runā, ka visas vecmātes labas. Par kursiem neko daudz nezinu, prasīju savai dakterei un viņa teica, ka tur pastāsta par nodaļu un kaut ko par psihologu pieminēja, bet sīkāk vēl neesmu uzzinājusi. Mani galvenokārt interesē viss, kas attiecas uz nodaļas darbību, iespējas dzemdēt pēc iespējas dabīgi un pēc mana "dzemdību plāna", kā arī, kas ir ar tām "garantētajām vietām", kā tas reāli darbojas.
Ja Tev kāda noderīga informācija ir ātrāk pieejama, pastāsti. Mani viss interesē Улыбка
Es pagaidām zinu tikai to, ka attiecībā uz reālu atbalstu zīdīšanai Siguldā ir švaki. Katrs darbinieks saka savu un neviens reāli nepalīdz tikt galā. Un pat situācijās, kad viss ir ok, pamanās kaut ko sliktu pateikt... Tā mana pieredze kā konsultantei ar māmiņām strādājot... Māminām labāk pašām apbruņoties ar informāciju un atbalsta personu.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

lavraalina offline lavraalina Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 10:45 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 259
Pilsēta: Рига

Goblinka -ты тоже будешь сегодня на встрече?откуда поедишь?может вместе поедим ,я тоже из кенгарагса,около Доле живу.


_________________


[url=http://posobie.info/lines

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Goblinka offline Goblinka Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 10:48 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3332
Pilsēta: Riga, Darzciems

lavraalina :
Goblinka -ты тоже будешь сегодня на встрече?откуда поедишь?может вместе поедим ,я тоже из кенгарагса,около Доле живу.



да я вроде собиралась на общественном, а тут муж вызвался подвезти... Беспокоюсь но я там нааамного раньше буду... погуляю! Беспокоюсь


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

svetashek offline svetashek Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 11:18 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 604
Pilsēta: Саласпилс

Lii :
Pagaidām līgumu slēgt neplānoju, jo, cik esmu lasījusi, personāls ne visai grib slēgt līgumus. Ja nu vienīgi tiešām zina, ka uz to laiku dežūras nav, lai nesakrīt uzreiz pēc dežūras vēl līgumdzemdības, kad gribas gulēt nevis pieņemt dzemdības... Un runā, ka visas vecmātes labas. Par kursiem neko daudz nezinu, prasīju savai dakterei un viņa teica, ka tur pastāsta par nodaļu un kaut ko par psihologu pieminēja, bet sīkāk vēl neesmu uzzinājusi. Mani galvenokārt interesē viss, kas attiecas uz nodaļas darbību, iespējas dzemdēt pēc iespējas dabīgi un pēc mana "dzemdību plāna", kā arī, kas ir ar tām "garantētajām vietām", kā tas reāli darbojas.
Ja Tev kāda noderīga informācija ir ātrāk pieejama, pastāsti. Mani viss interesē Улыбка
Es pagaidām zinu tikai to, ka attiecībā uz reālu atbalstu zīdīšanai Siguldā ir švaki. Katrs darbinieks saka savu un neviens reāli nepalīdz tikt galā. Un pat situācijās, kad viss ir ok, pamanās kaut ko sliktu pateikt... Tā mana pieredze kā konsultantei ar māmiņām strādājot... Māminām labāk pašām apbruņoties ar informāciju un atbalsta personu.



Mani ļoti vilina iespēja, ja dzemdēt Siguldā, tad vannā, diemžēl bez līguma tas nav iespējams. Внимание!
Par zīdīšanas atbalstu Siguldā arī esmu kursā, būs laicīgi jāsameklē cilv., kas varētu turp atbraukt, ja nu kas. Bet Rīgas DzN arī nēkādu dižu palīdzību un konsultāciju nesaņēmu, kad tas bija nepieciešams... Sorry
Ja nu tomēr tiekam maijā uz Siguldu - pēc tam uzrakstīšu kā bija. Подмигиваю

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

FunnyBunny offline FunnyBunny Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 11:41 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 681

Привет!
Прочитала вас по диагонали. Вообще нет времени. Очнь много работы.
На самом деле поняла, что до декрета 3 недели и стала задумываться
1. а чем в это время заняться?
2. Водить ли ребенка в садик в июне?
3. Про имена. С мужем определиться не можем. Для девочки у меня есть варианты, ему без разницы, хотя сказал, что надеялся, что придумаю что-то покрасивее.
Из знакомых пузиков варианты для девочек - Оливия, Агата, Полина.
Но в основном семьи смешанные.
Для мальчиков - вообще не можем определиться. Хотя, наверное, во избежание ссор, соглашусь с его вариантом.
4. Про отпуск: если у меня накопился отпуск и я планирую возвращаться на работу в ребенкин год (ну дай Бог смогу вернуться), то если я беру еще отпуск,то он рассчитывается из минималки? Но это ведь лучше, чем просто пособие 38 лс?
5. Про роддом. да, не задумалась. что наплыв большой будет. и еще раз больной вопрос, если первое было КС, то второй раз заставляют самой рожать, или все-таки учитывают?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

cuba_libre offline cuba_libre Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 13:07 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 151

FunnyBunny :
если первое было КС, то второй раз заставляют самой рожать, или все-таки учитывают?


Заставлять не будут. Проверят состояние шва и другие показатели, тогда все вместе решите, как рожать.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Mapusha offline Mapusha Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 13:46 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4942

4 пункт - прочитайте закон - может сможете выйти ровно в год и останутся нормальные отпускные, там было что-то о больничном.. но сама не интересовалась...

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

FunnyBunny offline FunnyBunny Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 13:46 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 681

Девушки, кто летом собирался обитать в Саулкрасты, предлагаю своевременно обменяться телефонами. А то скоро июнь (=декрет) и если я буду там, то за компом меня не будет.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Lizard offline Lizard Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 14:02 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1806
Pilsēta: Рига

cuba_libre :

FunnyBunny :
если первое было КС, то второй раз заставляют самой рожать, или все-таки учитывают?


Заставлять не будут. Проверят состояние шва и другие показатели, тогда все вместе решите, как рожать.


я слышала, что скорее уговаривают на повторное кс...
до родов можно получить заключение комиссии в роддоме, что можно рожать самой.
ну и, лично мое мнение, при поступлении в роддом, в данном случае роль играет - наличие или отсутствие помощников..


_________________
Мастерская семейных путешествий на Facebook


uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

Lii offline Lii Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 14:07 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 412
Pilsēta: Inčukalns

svetashek :

Mani ļoti vilina iespēja, ja dzemdēt Siguldā, tad vannā, diemžēl bez līguma tas nav iespējams. Внимание!
Par zīdīšanas atbalstu Siguldā arī esmu kursā, būs laicīgi jāsameklē cilv., kas varētu turp atbraukt, ja nu kas. Bet Rīgas DzN arī nēkādu dižu palīdzību un konsultāciju nesaņēmu, kad tas bija nepieciešams... Sorry
Ja nu tomēr tiekam maijā uz Siguldu - pēc tam uzrakstīšu kā bija. Подмигиваю


Nu jā - mani vannna neinteresē, ūdenī nejūtos droši.
Siguldā es konsultēju, es gan jūlija vidū ē... varētu justies kā jau gaidību laika beigās, bet ar prieku vajadzības gadījumā palīdzētu ar padomu un mierināšanu Улыбка Vēl arī Nataļja Drema no garkalnes teorētiski Sigulā konsultē, bet viņai tālāk un laikam jau mazāk laika arī.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

mouse80 offline mouse80 Ziņojums Treš Maijs 16, 2012 14:14 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 6404
Pilsēta: Pļavnieki

cuba_libre :

FunnyBunny :
если первое было КС, то второй раз заставляют самой рожать, или все-таки учитывают?


Заставлять не будут. Проверят состояние шва и другие показатели, тогда все вместе решите, как рожать.


они не заставляют-просто или ты платишь (1200 вроде было) или рожаешь сама.
уже от многих слышала про такое.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu


Sākt jaunu tēmu Šī tēma ir slēgta, Jūs nevarat rakstīt atbildes un rediģēt ziņojumus.
 
lapas
1 2 3 ... 23 24 25 ... 27 28 29
iepriekšējā  |  nākamā


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Svētd., 30/06
vakars

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
26°..28°

Vējš DA, 3-5 m/s
Atm. spiediens 753..755 mm
Pirmd., 01/07
nakts

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
22°..24°

Vējš DA, 3-5 m/s
Atm. spiediens 751..753 mm
Pirmd., 01/07
rīts

nedaudz mākoņains

/images/weather/d_1_10_0_0.jpg
23°..25°

Vējš D, 2-4 m/s
Atm. spiediens 750..752 mm
Pirmd., 01/07
diena

apmācies

/images/weather/d_3_10_0_0.jpg
21°..23°

Vējš R, 3-5 m/s
Atm. spiediens 752..754 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 0 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022