Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Šī tēma ir slēgta, Jūs nevarat rakstīt atbildes un rediģēt ziņojumus.
lapas
1 2 3 ... 19 20 21 ... 29 30 31
iepriekšējā  |  nākamā

estrellia offline estrellia Ziņojums Cet Mar 15, 2012 16:16 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 298

Puhlik :
Добрый день! Меня зовут Лена. Hi
Вот, прошусь в вашу "песочницу". Я вдруг осознала, что в середине сентября стану мамой (первенец). 14 недель жила как в другом измерении. Ничегошеньки не знаю, нету ни подружек близких, ни сестричек старших, что бы тропинку, так сказать, проторить Улыбка
Буду старательно осваивать темы, читать, вникать, а то прям паника началась, как мало я знаю... Буду рада любым полезным советам и подсказкам.Размышляю


Поздравляем и Добро пожаловать в круги пузатиков!!! Улыбка Цветок

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

HaTka offline HaTka Ziņojums Cet Mar 15, 2012 16:19 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 291
Pilsēta: Рига

cheremiss :
я тоже в раздумьях о Роан Марита или Роан Рокко,а потом к весне уже наверно можно и спортивку взять. Улыбка


откаталась со старшим в Пег Перего ГТ3 и до сих пор катаемся Смешно иногда Улыбка

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

FunnyBunny offline FunnyBunny Ziņojums Cet Mar 15, 2012 16:19 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 681

Puhlik
добро пожаловать!
Так непривычно видеть такой ник. У меня в телефоне есть 1 близкий человек, который записан именно так Хихи
А я вот про лето не знаю. С одной стороныБыло бы здорово отдохнуть и насладиться моментом. С другой (финансовой) - поработать. Но разрешат ли? Ведь официально декрет уже начнется... Пока не знаю

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Mistressss offline Mistressss Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Cet Mar 15, 2012 16:29 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 3198
Pilsēta: Рига, Плявниеки, центр

Puhlik :
Добрый день! Меня зовут Лена. Hi



Привет, вливайся Цветок Внесла тебя в списочек Ok


_________________



uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Muljka offline Muljka Ziņojums Cet Mar 15, 2012 16:32 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 61
Pilsēta: Рига (Иманта - Пурчик) - Англия

dOBRO POZHALOVATJ!

pRIVET PUZIKI! KAK VI SEBJA CHUVSTVUJETE?


_________________


uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

AlexRa offline AlexRa Ziņojums Cet Mar 15, 2012 16:32 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 76
Pilsēta: Rīga, Zepniekkalns

Ja segodnja zdu rezultatov analiza na patologiji....obechali k vecheru prislat, a ja uze vsja izdergalas...Kak u vas eto bilo? Sootvetstvujuchuju temku ja chitala, no tam tolko plohie primeri...


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

FunnyBunny offline FunnyBunny Ziņojums Cet Mar 15, 2012 16:45 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 681

А беременным можно рыбий жир?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Muljka offline Muljka Ziņojums Cet Mar 15, 2012 16:47 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 61
Pilsēta: Рига (Иманта - Пурчик) - Англия

AlexRa :
Ja segodnja zdu rezultatov analiza na patologiji....obechali k vecheru prislat, a ja uze vsja izdergalas...Kak u vas eto bilo? Sootvetstvujuchuju temku ja chitala, no tam tolko plohie primeri...



Ne perezhivajte, vsjo budet horo6o! Esli vi ne pjote, ne kurite i tp, vozrast do 35 i v rodu ni4ego takogo ne bilo, to to4no vsjo v porjadke!!!!

Ja kak raz v4era poluchila svoj otvet. Vsjo namana Смешно

P.S. esli vi o teste na daun sindrom i t.d.


_________________


uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Puhlik offline Puhlik Ziņojums Cet Mar 15, 2012 17:01 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1001

Большое спасибо за гостеприимство! Цветок
Да, за ник спасибо мужу... Очень смешно

Может вы мне тогда посоветуете с чего начать, а то я бросаюсь от темы к теме, уже и в рассказах о родах побывала Очень смешно Про декрет бы почитать, пособия (что у нас там с законами) Очкарик

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Lii offline Lii Ziņojums Cet Mar 15, 2012 17:01 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 412
Pilsēta: Inčukalns

Sonc :

Я кстати гдето неделек в 14-15 покупала себе 3 лифчика для беременных и сейчас только в них хожу, у меня грудь сразу очень сильно увеличилась и мой почти А стал почти Б Смешно и все кружавчики и косточки стали дико не удобными Краснею



Kurai firmai ir grūtnieču krūšturi uz "gandrīz B"?
Man pašlaik krūtis no AA, ir izaugušas līdz A+, "gandrīz B" gan laikam vēl nav. Iepriekšējās gaidībās neizdevās neko sev piemērotu starp speciālajiem atrast, pēc dzemdībām, kad tiešām bija tas B, arī ne... Размышляю Gaidību laikā toreiz nēsāju kaut kādu parasto itkā B Lindexā pirktu, bet bija drusku par lielu, nav saglabājies diemžēl. Tagad visi mani A (kas bija par lielu) ir kļuvuši par mazu, meklēju, ko vilkt.
Runājot par zīdīšanas krūšturiem. Es pēc personīgās pieredzes teiktu - ja atrodi kaut ko tuvu savam izmēram (un smuku) tagad, pērc (un ziņo man Смешно)! Visu zīdīšanas periodu jau krūtis nav milzīgas, tie ir pāris pirmie mēneši, vēlāk tā nepiebriest, kļūst mazākas, un lielie sākumam iepirktie krūšturi lielāko daļu zīdīšanas perioda var būt par lielu. Bet vispār - ja krūtis ir mazas, var iztikt vispār bez Хихи

Tā ka - ja atrodi mazizmēra speciālos krūšturus - ziņo, citādi man joprojām ir sajūta, ka apģērba un veļas ražotāji domā, ka sieviete sākas no B vai pat C izmēra krūtīm un 36. izmēra apģērba.
Man stāv mājās S izmēra grūtnieču bikses, neder Зла не хватает nav ko vilkt mugurā! Pat gaidību laikā nav ko vilkt mugurā, kā vienmēr. Stāv no iepriekšējām gaidībām XS svārki balti, jauni, nevienu brīdi nederēja...


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

Mistressss offline Mistressss Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Cet Mar 15, 2012 17:03 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 3198
Pilsēta: Рига, Плявниеки, центр

Puhlik :
Может вы мне тогда посоветуете с чего начать



Определись, что тебя больше всего интересует, с того и начинай Счастье нереальное Цветок


_________________



uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

AlexRa offline AlexRa Ziņojums Cet Mar 15, 2012 17:03 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 76
Pilsēta: Rīga, Zepniekkalns

Tolko tut zadala vopros, i poluchila rezultati...U nas vse OK!!Q Ура! Счастье нереальное Улыбка


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Mistressss offline Mistressss Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Cet Mar 15, 2012 17:04 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 3198
Pilsēta: Рига, Плявниеки, центр

С хорошим результатом Улыбка И смысл был волноваться? Подмигиваю Тапком тараканов, тапком Гонять тараканов


_________________



uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

AlexRa offline AlexRa Ziņojums Cet Mar 15, 2012 17:10 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 76
Pilsēta: Rīga, Zepniekkalns

Spasibo!!! Legko bitj etih tarakanov, kogda vse uze horosho Смешно a tak eti tarakani tolko, i lezut, to odin, to drugoi.. Злой хохот


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Muljka offline Muljka Ziņojums Cet Mar 15, 2012 17:17 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 61
Pilsēta: Рига (Иманта - Пурчик) - Англия

Es gan domaju, ka man ir problemas tikai ar lielaka izmera atrashanu... Jo mazaks izmers, jo skaistaks krushturis.... jo lielaks izmers (ka man), jo modelis ir vienkarshaks...


_________________


uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Goblinka offline Goblinka Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Cet Mar 15, 2012 17:41 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3332
Pilsēta: Riga, Darzciems

FunnyBunny :
А кто-то в июне будет ходить на посиделки?
И вообще у кого какие планы на лето? (нуу. кроме того что родить).



Планы грандиооозные...отдыхать! Но надеюсь с кем-нить пузатым из окресностей познакомиться и гулять по променаду нашему... ну и я частым гостем в Юрмале буду, там может на подработать пару дней позовут и бассеин на халяву... Ура!


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Lii offline Lii Ziņojums Cet Mar 15, 2012 17:46 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 412
Pilsēta: Inčukalns

Muljka :
Es gan domaju, ka man ir problemas tikai ar lielaka izmera atrashanu... Jo mazaks izmers, jo skaistaks krushturis.... jo lielaks izmers (ka man), jo modelis ir vienkarshaks...


Ja mazāks izmērs ir B, tad viegli - daudz smuku Улыбка. Bet, ja tas ir "gandrīz A", tad... Labākajā gadījumā izdodas atrast kaut ko polsterētu, kuros neredz, ka starp krūšturi un krūtīm ir tukšums. Bet man tā gribētos mežģīnes uz kailas miesas Love AA ir domāts tikai pusaudzēm - visādās Sepalās jauniešu nodaļās un tad ar miroņgalvām vai "hello kitty". A izmērs arī reti kur ir, un reti kad der. Man ir veseli 2 gab! Очень смешно Viens 5 un viens 7 gadus vecs, kopš meitas piedzimšanas nav vairs laika visu dienu staigāt pa veikaliem tikai krūšturus mērīt un neko derīgu tāpat neatrast...


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

Goblinka offline Goblinka Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Cet Mar 15, 2012 17:48 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3332
Pilsēta: Riga, Darzciems

Lii :
Kurai firmai ir grūtnieču krūšturi uz "gandrīz B"?
...Runājot par zīdīšanas krūšturiem...



Apskaties Rosmes veikalā, kas atrodas Hanzas iela, es dažas nedēļas atpakaļ biju ienākusi redzēju parastos barošanas krušturus A un B izmēri arī bija, nebija tieši tas kas man vajadzīgs C Хихи
Un ļoti liela izvēle ir veikalā Babystore, kas atrodas Stabu iela Подмигиваю bet tur gan padārgi... Закатил глаза

Un vēl redzēju A izmēru ( bet nebija speciāls) veikala New Yorker, ļoti smuuuuks! Улыбка


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Sabinka offline Sabinka Ziņojums Cet Mar 15, 2012 17:55 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 399
Pilsēta: Лиепая

Я коляску не искала ещё, как-то времени на это нет, да и не в Лиепае смотреть надо. Тут выбор маленький, а цены пиндец какие. Хотя, допускаю вариант, что б/у возьму. У нас много хороших колясок в отличном состоянии продают с рук, только поискать подходящий вариант надо. Улыбка

На работе стрельнула принтер домой, сижу мелкой печатаю развивающие тетради. У меня аж появилось подозрение, что в принтере заканчиваются чернила. Что-то он полосу не печатает теперь. Смешно Смешно


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

VLadiSlava offline VLadiSlava Ziņojums Cet Mar 15, 2012 17:57 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1625
Pilsēta: Рига, Засулаукс

Аха! Используем казённую вещч в своих целях! Не стыдно? Смешно


_________________
Может всё и не так хорошо как хочется...
Но и не так плохо как представляется Смешно

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

Sabinka offline Sabinka Ziņojums Cet Mar 15, 2012 18:00 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 399
Pilsēta: Лиепая

Не стыдно. Я директор. Смешно Завтра заправлю картридж за свой счёт и ноу проблем. Смешно Смешно


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

VLadiSlava offline VLadiSlava Ziņojums Cet Mar 15, 2012 18:00 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1625
Pilsēta: Рига, Засулаукс

roise :
VLadiSlava

Citāts:

Меня тут небыло 1,5 дня, а вы таки настрочили уже 3 страници


Правильно, нечего отлынивать от нас! Дразнюсь



Я не отлыниваю! У меня уже год как комп помер и я теперь в интернете бываю только когда на работе Хихи

Ну и и пока вы все тут обсуждаете коляски я похвастаюсь - а я купила шикарную зимнюю слингокуртку! Российского производства по невообразимо маленькой цене и практически новую! Я в полном кайфе! Love Love Love


_________________
Может всё и не так хорошо как хочется...
Но и не так плохо как представляется Смешно

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

Sabinka offline Sabinka Ziņojums Cet Mar 15, 2012 18:02 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 399
Pilsēta: Лиепая

Покажииии... Размышляю Я ТАК слинги обожаю. Я мелкую в слинге постоянно таскала. А если гуляла с коляской, то слинг был с собой всегда. Подмигиваю


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

Lii offline Lii Ziņojums Cet Mar 15, 2012 18:04 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 412
Pilsēta: Inčukalns

Goblinka :

Apskaties Rosmes veikalā, kas atrodas Hanzas iela, es dažas nedēļas atpakaļ biju ienākusi redzēju parastos barošanas krušturus A un B izmēri arī bija, nebija tieši tas kas man vajadzīgs C Хихи
Un ļoti liela izvēle ir veikalā Babystore, kas atrodas Stabu iela Подмигиваю bet tur gan padārgi... Закатил глаза

Un vēl redzēju A izmēru ( bet nebija speciāls) veikala New Yorker, ļoti smuuuuks! Улыбка


Jāieliek nākamā Rīgas caurbrauciena maršrutā. Paldies! Цветок
Man kaut kā Ne-Rīgā dzīvojot arī iepriekšējā reizē nebija laika visus Rīgas veikalus apstaigāt apbraukāt, bet kad ir tik konkrētas norādes Ok


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

Goblinka offline Goblinka Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Cet Mar 15, 2012 18:07 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3332
Pilsēta: Riga, Darzciems

Lii :

Man kaut kā Ne-Rīgā dzīvojot arī iepriekšējā reizē nebija laika visus Rīgas veikalus apstaigāt apbraukāt, bet kad ir tik konkrētas norādes Ok



Nu tak? a priekš kam dekrets ir domāts!? Подмигиваю


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu


Sākt jaunu tēmu Šī tēma ir slēgta, Jūs nevarat rakstīt atbildes un rediģēt ziņojumus.
 
lapas
1 2 3 ... 19 20 21 ... 29 30 31
iepriekšējā  |  nākamā


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Trešd., 19/06
diena

apmācies

/images/weather/d_3_4_0_0.jpg
15°..17°

Vējš ZR, 4-6 m/s
Atm. spiediens 753..755 mm
Trešd., 19/06
vakars

apmācies

/images/weather/n_3_10_0_0.jpg
15°..17°

Vējš R, 0-2 m/s
Atm. spiediens 755..757 mm
Ceturtd., 20/06
nakts

nedaudz mākoņains

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
12°..14°

Vējš DR, 1-3 m/s
Atm. spiediens 757..759 mm
Ceturtd., 20/06
rīts

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
16°..18°

Vējš R, 3-5 m/s
Atm. spiediens 758..760 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 2 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022