Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
lapas
1 2
iepriekšējā  |  nākamā

KaTepuHo4ka offline KaTepuHo4ka Ziņojums Treš Jūlijs 26, 2006 22:35 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1566
Pilsēta: Иманта

kogda mi krestilis (v mae, nam bilo god i dva) bil koncert po zajavkam. iz 5 malishej 3 plakali navzrid. kogda skazali ostavit detok golenjkimi, mi zashli v razdevalo4ku malenkuju (tam ih bilo 2) i ja prosto vzala i dala sinke grudj, on hotj kak-to uspokoilsa. a potom uzhe kogda odelis i nado bilo idti v hram na pri4astie echo raz. potom bistrenko doshli do hrama i tam on uzhe ne plakal i bil molod4inkoj Подмигиваю


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu

KaTepuHo4ka offline KaTepuHo4ka Ziņojums Treš Jūlijs 26, 2006 22:44 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1566
Pilsēta: Иманта

Macuko :
Hochu pokrestit svoju malishku, no ne predstavlaju kak ona viterpit 40 minut bez sisi. I ne znaju budet li ona tusit u chuzhogo dla nejo cheloveka na rukah Закатил глаза Esle budet plakat ja zh ne viterplu.. (da i ne tolko ja vozmozhno:() Ili mne ne speshit i pokrestit kogda maloj budet godik Закатил глаза Podelites opitom.



izhodja iz nashego opita, ja bi kak raz krestila ranshe...v god i dva mi prekrasno "neponimali" kudi menja privezli, kto vse eti djadi-tjoti, po4emu mama derzhit na ru4kah (mamam razreshili detu derzhat, esli pla4et), a sisju ne daet....uspokaivala kak mogla..rjadom derzhali malishku, ej mesjaca ne bilo, tak ona bila spokojnej skali, u nejo bil takoj vzglad, tipa: ooooo!!!! gde eto ja??? v obchem sovsem kroha, kotoraja okazalas samoj viderzhannoj, vvidu svoego vozrasta...sami ne mogli krestitsa ranshe, tak kak s4itali, 4to holodno, v hram na pri4astie nado bilo idti 4erez ulicu, poetomu reshili dozhdatsa pogodki poteplee...


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 
lapas
1 2
iepriekšējā  |  nākamā


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Trešd., 26/06
nakts

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
14°..16°

Vējš R, -1-1 m/s
Atm. spiediens 764..766 mm
Trešd., 26/06
rīts

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
19°..21°

Vējš R, 0-2 m/s
Atm. spiediens 763..765 mm
Trešd., 26/06
diena

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
24°..26°

Vējš Z, 2-4 m/s
Atm. spiediens 763..765 mm
Trešd., 26/06
vakars

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
22°..24°

Vējš Z, 1-3 m/s
Atm. spiediens 761..763 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 1 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022