Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Šī tēma ir slēgta, Jūs nevarat rakstīt atbildes un rediģēt ziņojumus.
lapas
1 2 3 ... 9 10 11 ... 29 30 31
iepriekšējā  |  nākamā

naomica offline naomica Ziņojums Sest Aug 22, 2009 12:37 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1722
Pilsēta: riga/ziepniekkalns. daugavpils/centr

пойдете сегодня с малышами на салют?


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

Denelija offline Denelija Ziņojums Sest Aug 22, 2009 15:45 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 255
Pilsēta: Riga

kakoj saljut gde?vo skoljko? Размышляю Sorry

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

naomica offline naomica Ziņojums Sest Aug 22, 2009 17:59 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1722
Pilsēta: riga/ziepniekkalns. daugavpils/centr

Denelija :
kakoj saljut gde?vo skoljko? Размышляю Sorry


праздники риги сечас- с 22- 23.00 салюты
думаю- не напугается ли деть? Размышляю


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

Kiska offline Kiska Ziņojums Sest Aug 22, 2009 18:23 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 6107
Pilsēta: Рига,центр

Думаю не напугается.Моей новогодний очень понравился Очень смешно Мы выздоровели Rock

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu

Kiska offline Kiska Ziņojums Sest Aug 22, 2009 18:25 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 6107
Pilsēta: Рига,центр

mamule4ka :
Devo4ki...
Kto uze pokrestil svoih kroh...v pravoslavie.
Vopros glupij-krestjat toljko po subbotam ili ja nepraviljno ponjala...?Spasibo kto otzovetsja!



Нет,крестят не только по субботам.Надо идти и спрашивать в церкве по каким дням,когда общее крещение,когда индивидуальное т.д.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu

naomica offline naomica Ziņojums Sest Aug 22, 2009 18:43 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1722
Pilsēta: riga/ziepniekkalns. daugavpils/centr

Kiska :
Думаю не напугается.Моей новогодний очень понравился Очень смешно Мы выздоровели Rock


ну вот- молодечики Здорово Улыбка


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

Kiska offline Kiska Ziņojums Sest Aug 22, 2009 18:45 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 6107
Pilsēta: Рига,центр

Я тоже очень рада,а то я уже паниковать начинала по тихоньку Очень смешно

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu

tortilla offline tortilla Ziņojums Sest Aug 22, 2009 19:22 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 480
Pilsēta: Рига, Пурвциемс

Kiska хорошо, что выздоровели, Счастье нереальное здоровья малышке твоей! Цветок Цветок
Naomica мы не рискнем на салют ехать, наш вообще боится пока очень громких звуков Ниндзя


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Kiska offline Kiska Ziņojums Sest Aug 22, 2009 19:27 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 6107
Pilsēta: Рига,центр

tortilla,спасибо Цветок

Девченки,расскажите в каком ввиде вы овощи своим деткам даете?А то моя чего-то кабениться.Вообще овощи у нас как-то не в топе Очень смешно

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu

alarma offline alarma Ziņojums Sest Aug 22, 2009 20:18 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 7079

Kiska :
tortilla,спасибо Цветок

Девченки,расскажите в каком ввиде вы овощи своим деткам даете?А то моя чего-то кабениться.Вообще овощи у нас как-то не в топе Очень смешно


Kiska rada za vas Счастье нереальное Счастье нереальное Счастье нереальное u nas voobče ničego ne v tope, toļko s ruk est Sorry
segodnja poka volosi krasila, on pečeņku kljunul i popil čutok Размышляю


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

Kiska offline Kiska Ziņojums Sest Aug 22, 2009 20:23 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 6107
Pilsēta: Рига,центр

А я все с овощами мучаюсь...тушу ненравится,даю из супа,ненравятся,пожарила кабачек,ненравится.Мне кажется она у меня растет не любительницей овощей Краснею

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu

alarma offline alarma Ziņojums Sest Aug 22, 2009 20:32 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 7079

Kiska :
А я все с овощами мучаюсь...тушу ненравится,даю из супа,ненравятся,пожарила кабачек,ненравится.Мне кажется она у меня растет не любительницей овощей Краснею


mi raņše kak to ohotnee eli, a seičas voobče vse viplevivaet, toļko esli golodnij možet poest vzrosluju piču a posle sisi ni za čto Размышляю vot umaju kakoe to vremja voobče toļko sisku davat, pust po ede soskučitsja, a potom opjat vse zanovo načat, ne znaju praviļno eto ili net, no mne tak kažetsja Подозрительно


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

Kiska offline Kiska Ziņojums Sest Aug 22, 2009 20:39 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 6107
Pilsēta: Рига,центр

Делай,как считаешь нужным,только пусть все равно видит как ты кушаешь,чтобы не забывал Очень смешно Чго вообще нового?Я по работе соскучалась,не могу больше сидеть дома,хочу актиности что ли Угу

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu

alarma offline alarma Ziņojums Sest Aug 22, 2009 21:48 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 7079

Kiska :
Делай,как считаешь нужным,только пусть все равно видит как ты кушаешь,чтобы не забывал Очень смешно Чго вообще нового?Я по работе соскучалась,не могу больше сидеть дома,хочу актиности что ли Угу


A ja daže ne znaju hoču ili net Подозрительно menja naprjagaet to cto posle goda deņgi ne platjat, ja za eti godi tak privikla čto imeju ličnie deņģi i ne nado u muža brat Внимание! a posle goda 30 ls smešno, čto za nih sdelaeš, volosi pokrasit, a vse ostaļnoe Размышляю novogo vrode ničego vse po staromu, 6oi zub lezit u nas, mi tože akulki Очень смешно kak tvoja mat muža priehala? a kogda ti v Latgaliju poedeš? Счастье нереальное


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

Nyamu offline Nyamu Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Sv Aug 23, 2009 08:24 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 7505
Pilsēta: Рига, Иманта

юбиляров с юбилеями, выздоровевших с выздоровлением! Счастье нереальное

а мы вчера на свадьбе тусили И т.к. дедушка и бабушка тоже там же тусили, то и дети были при нас. Настюха с час какой отпрыгала на батуте Хихи А Ника вела себя просто идеально. Сколько сидели за столом, столько она у меня на руках там вертелась.
А гости спрашивают -- а сколько ей, а что ест? Я -- молоко. Гости -- а ещё что? А я -- а из груди кроме молока больше ничего не течёт Хихи Одну тётю, которая интересовалась особенно, рассказала секрет успешного длительного грудного вскармливания. Смешно


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Apmeklēt autora mājas lapu

kroljix offline kroljix Ziņojums Sv Aug 23, 2009 09:41 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 6397
Pilsēta: ПриРижье

Киска, с выздоровлением детку! Ура!

Няму, класс! Смотрела в соседней темке, ты в акабан хочешь? я недавно была на разведку, терь созрела еще всего докупить, так что если хочешь, можем скооперироваться к нам на хвост Улыбка

а мы были вчера в Тервете в этом Парке отдыха, нагуляяялилсь, ух! Уф! сначала деть был примотан к папе, а потом на сон, взяла к себе в импровизированную колыбельку - получилось неплохо, хотя по инструкции я никогда не смотрела, как СШ в колыбельку мотать надо Думать! потом фотки покажу Улыбка


_________________
8!
Младшая 01.03.2014.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Kiska offline Kiska Ziņojums Sv Aug 23, 2009 10:01 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 6107
Pilsēta: Рига,центр

kroljix,ой спасибо,сама ненарадуюсь.
Няму,классно отдохнуть,да еще когда дети под присмотром и можно расслабиться Подмигиваю А я вечно,когда куда-нибуть идем,вместо того,чтобы отдыхать,думаю как там моя Алисочка.Дура я такая вот,не могу себя переделать Думать!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu

Nyamu offline Nyamu Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Sv Aug 23, 2009 11:18 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 7505
Pilsēta: Рига, Иманта

Киска, да, я тоже, если оставляю деток, то не могу расслабиться. Всё время о них думаю. Нет!

kroljix, я тоже недавно мотала в импровизированную колыбельку. Уж не знаю, насколько правильно, но во-всяком случае деть спал лёжа Смешно
А когда собираешься в Абакхан? Мне тогда надо договариваться с кем-то, чтобы с Настюшей посидели Хм


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Apmeklēt autora mājas lapu

Nyamu offline Nyamu Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Sv Aug 23, 2009 11:38 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 7505
Pilsēta: Рига, Иманта

аах, каких я куколок нашла в интернете! вот! (может я отстала от жизни, и они уже на каждом углу, но я пока не встречала Хихи ) Дорогие, блин. Но решила, что лялькам своим обязательно куплю таких Хихи Сама в детстве фанатела по Барби, обустраивала домики, шила наряды. Буду своим дочкам шить для куколок Счастье нереальное


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Apmeklēt autora mājas lapu

alarma offline alarma Ziņojums Sv Aug 23, 2009 12:44 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 7079

Nyamu :
аах, каких я куколок нашла в интернете!


a kukolki prosto super, tyakie ličiki mileņķie Очень смешно oi bila bi u menja dočka ja ej etu kukolku ne zadumivajas vzjala bi, s babi ne sravnit Очень смешно


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

Klotiljda offline Klotiljda Ziņojums Sv Aug 23, 2009 12:50 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3116

не, муклы лучше. Хихи
http://community.livejournal.com/mooqlas/tag/mooqla
http://samka.livejournal.com/1949376.html#cutid1


_________________
Сертифицированный специалист по защите данных физических лиц. Тел.: 28231044.

Петр (2008) и Евгения (2012).

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

alarma offline alarma Ziņojums Sv Aug 23, 2009 12:51 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 7079

Klotiljda :
не, муклы лучше. Хихи
http://community.livejournal.com/mooqlas/tag/mooqla
http://samka.livejournal.com/1949376.html#cutid1


uuuuuuuuuuužas, s takimi strašno igrat Хихи


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

alarma offline alarma Ziņojums Sv Aug 23, 2009 13:36 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 7079

Oi pročitala, i slezi na glaza Слёзы
Es iepirkos netālu no tirgus, kad pamanīju, ka kāds pārdevējs sarunājas ar mazu zēnu, kuram nebija vairāk par 5 vai 6 gadiem.

Pārdevējs teica, “Piedod, bet tev nav pietiekoši daudz naudas, lai nopirktu šo lelli.” Pēkšņi mazais zēns paskatījās uz mani un jautāja,”Onkulīt, vai jūs esat pārliecināts, ka man nav pietiekoši daudz naudas?”
Es pārskaitīju viņa sīknaudu un atbildēju,” Tev nav pietiekoši daudz naudas, lai nopirktu šo lelli.” Mazais zēns joprojām turēja savā rociņā sažmiegtu lelli. Tad es pajautāju viņam, kam viņš vēlas šo lelli dāvināt.

“Šī lelle ļoti patika manai māsai un es vēlējos to viņai uzdāvināt dzimšanas dienā. Man lelle ir jāiedod mammai, lai tā to varētu nodot manai māsai.” Zēna acis bija ļoti skumjas, kad viņš to stāstīja. ” Mana māsa tagad ir aizgājusi pie Dieva. Tētis teica, ka mammīte arī drīz satiksies ar Dievu, tā nu es iedomājos, ka viņa varētu paņemt līdz šo lelli un atdot manai māsai.”
Mana sirds pēkšņi apstājās. Mazais zēns paskatījās uz mani un teica,” Es tētim teicu, lai viņš neļauj mammītei vēl iet, kamēr es neesmu atgriezies no veikala.” Tad viņš man parādīja jauku fotogrāfiju, kurā viņš smējās un teica, ” Es gribu, lai mammīte paņem līdz arī manu fotogrāfiju, lai māsiņa mani neaizmirstu. Es ļoti mīlu savu mammu un negribu, lai viņa iet projām, bet tētis teica, ka viņai ir jāiet pie manas mazās māsiņas.” Viņš paskatījās atkal uz lelli ar skumjām acīm.

Es ātri sameklēju savu maku un ierosināju, “Varbūt mums vajadzētu vēlreiz pārbaudīt, vai Tev tomēr nav pietiekoši naudas!” “Labi,” viņš atbildēja,”es ceru, ka man ir pietiekoši daudz.” Es pieliku no savas naudas, viņam to neredzot, un mēs kopīgi to saskaitījām. Nauda pietika, lai nopirktu lelli un pat nedaudz palika pāri.



Mazais zēns iesaucās,”Paldies Dievs, ka iedevi man pietiekoši daudz naudiņu!” Tad viņš palūkojās uz mani un piebilda,”vakar, pirms došanās gulēt, es lūdzu, lai Dievs pārliecinās, ka man ir pietiekoši daudz naudas, lai nopirktu šo lelli un mammīte to varētu atdot māsiņai. Un Viņš mani dzirdēja! Es arī vēlējos, lai varētu nopirkt mammai baltu rozi, bet neuzdrošinājos Dievam lūgt tik daudz. Bet Viņš mani dzirdēja un iedeva tik daudz, lai es varētu nopirkt gan lelli, gan baltu rozi mammītei. Mana mamma dievina baltas rozes!”

Es todien beidzu savu iepirkšanos ar pavisam citādām sajūtām, nekā sāku. Es nespēju nedomāt par šo mazo zēnu. Tad es atcerējos par kādu avīžu virsrakstu, kuru biju lasījis pirms 2 dienām. Tajā bija teikts, ka kāds piedzēries šoferis uzbraucis jaunai sievietei un viņas meitiņai. Meitenīte mira notikuma vietā, bet jaunā sieviete atrodas kritiskā stāvoklī. Ģimenei bija jāizvēlas, kad atvienot dzīvību uzturošo sistēmu, jo sievietei nebija cerību atgūties no komas. Vai tā bija mazā zēna ģimene?

Divas dienas pēc notikuma ar mazo zēnu, es izlasīju avīzē par to, ka jaunā sieviete ir mirusi. Es nespēju sevi apvaldīt, tāpēc es nopirku pušķi ar baltām rozēm un devos uz kapliču, kur sievietes ķermenis bija novietots, lai cilvēki varētu no viņas atvadīties. Tur viņa bija, savā zārkā, turot rokās skaistu, baltu rozi un smejoša zēna fotogrāfiju un uz krūtīm viņai gulēja lelle. Es pametu kapliču ar asaru pilnām acīm, zinot, ka mana dzīve ir izmainīta uz visiem laikiem.

Tā mīlestība, ko mazais zēns juta pret savu mammu un mazo māsiņu, vēl līdz šai dienai nav aptverama. Un kāds piedzēries šoferis viņam to atņēma.

Stāsts pārdomām.
Autors nezināms.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

kroljix offline kroljix Ziņojums Sv Aug 23, 2009 14:18 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 6397
Pilsēta: ПриРижье

Няму,
я еще точно не знаю - можем и на неделе собраться: вот дооговоримся и будет мне стимул Хихи у меня в машину 3 сидения не влещут, ага - посередине ремень неприсоединен, забыла попросить в сервисе, посему тока 4 могем ехать Размышляю вообще нам удобнее когда в первой половине дня - около 1-2-3 у нас длинный сон.

Клотильда,
кто такие эти муклы? это новое движение какое-то? такие.. противоречивые куклы. Размышляю даже по поняла, нра или нет. Нямины - понра оч, тока да, дюже дорого. А у меня в детстве Барби не было - финансы родителей оставляли желать много лучшего, не до того было Беспокоюсь


_________________
8!
Младшая 01.03.2014.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Tamara offline Tamara Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Sv Aug 23, 2009 15:27 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 2907
Pilsēta: Рига

девчата,кто в курсе почём у нас тут комбезы Ленне? какой лучше братЬ зимний или демисезонный? и как думаете 80 размер будет - ок?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu


Sākt jaunu tēmu Šī tēma ir slēgta, Jūs nevarat rakstīt atbildes un rediģēt ziņojumus.
 
lapas
1 2 3 ... 9 10 11 ... 29 30 31
iepriekšējā  |  nākamā


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Sestd., 06/07
vakars

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
22°..24°

Vējš DA, 1-3 m/s
Atm. spiediens 756..758 mm
Svētd., 07/07
nakts

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
17°..19°

Vējš DA, 3-5 m/s
Atm. spiediens 754..756 mm
Svētd., 07/07
rīts

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
23°..25°

Vējš DA, 4-6 m/s
Atm. spiediens 754..756 mm
Svētd., 07/07
diena

mākoņains

/images/weather/d_2_4_0_0.jpg
15°..17°

Vējš R, 1-3 m/s
Atm. spiediens 758..760 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 1 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022