Ziņojumi: 2
|
Nedeljas beigaas buus mums 3nedeeljas, otro dienu kruutiis maz piena (vismaz man taa shkjiet). Eedam vismaz kaadas 10 reizes dienaa, katru baroshanas reizi pampers piechuraats un kaka, lielaaka vai mazaaka. Baroju no abaam kruutiim, laiks ko pavadam pie kruuts - apm. 20min, jo gaidam to piena upi. ir taa, kad tikko pieliek, tad ziizh un eed aktiivi un tad peec kaadaam paaris minuuteem taa piena upe beidzasun saakas vai nu vnk ziishana pa kluso, vai aktiiva kaaju spirinaashana un pupa pleeshana- rauj prom galvu un pat saak raudaat taa mees tur ciinamies liidz naakamajam piena piepluudumam. Taa ar abaam kruutiim mees tur njemamies, vai tieshaam tais briizhos, kad neskan chaapstinaashana pie pupa viss notiek pa tuksho un mees ciinamies, kad atkal tas pienins saaks teceet?!
Vai arii tas normaali?! Varbuut mazais nepareizi satver kruuti un ziizh tikai to pienu, kas pats tek?!
|
Moderators
Ziņojumi: 9952
Pilsēta: Riga, Imanta
|
lienal, krūtīs pieniņš ir vienmēr, un piena upes tur nebeidzas. Parasti, kad bērniņš piezīžas, viņš zīž aktīvi u ātri, tas stimulē krūtsgalu un atnāk piena pieplūde (droši vien tās piena upes ), un bērns sāk zīst lēnāk, lielām malkām norij pieniņu. Tas notiek kādu laiciņu, un tad piena plūsma kļūst lēnāka, bērniņš zīž lēni, dažreiz norij pieniņu. Un pēc laiciņa atnāk otrais piena pieplūdums.
Tā kā, viss ko Jūs aprakstāt, izskatās normāli
Barošanas reižu skaits arī ir normāls, iesaka 9-12 reizes diennaktī.
Kakā bērniņs daudz, tas nozīmē ka pieniņā mazulim pietiek.
Ja tomēr ir šaubas, varat bērniņu nosvērt, un paskatīties cik daudz pieņēmās svarā, rēķinot no zemākā svara.
Vot tas, ka mazulis plēš krūti un spirinās, va vel kādu reizi noņemt pamperu un paskatīties - varbūt šajā bīdī mazais grib čurāt? Un pēc čuras nomierinās? Jo bērniņi bieži čurā tieši zīdīšanas laikā.
|
Moderators
Ziņojumi: 9952
Pilsēta: Riga, Imanta
|
nepacietīgā nedaudz jāuzgaida, un būs vēl
|