Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

NodarbībasFotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

Fotokonkursu un fotozāļu noteikumi. Autortiesības

Fotokonkursu un fotozāļu noteikumi. Autortiesības

1. Fotogrāfijas sadaļā Fotokonkursi un Fotozāles var ievietot jebkurš reģistrēts lietotājs.

2. Fotogrāfijai jāatbilst esošā fotokonkursa/fotozāles noteikumiem. Fotokonkursu (fotozāļu) noteikumi var mainīties. Par visām izmaiņām administrācija apņemas savlaicīgi paziņot potenciāliem dalībniekiem.

3. Fotokonkursu vispārējie noteikumi

--3.1. Konkursiem tiek pieņemtas tikai fotogrāfijas .jpg formātā, ja konkrētā konkursa noteikumos nav noteikts citādi.

--3.2. Vienādas fotogrāfijas, kā arī fotogrāfijas no vienas sērijas netiek pieņemtas no dažādiem profiliem.

--3.3. Nav pieļaujamas mūsu konkursiem vai fotospēlem agrāk jau sūtītās fotogrāfijas, fotogrāfijas no interneta. Ir aizliegtas pilnīgi atkailināto bērnu fotogrāfijas, kā arī nedrīkst būt redzamas primārās dzimuma pazīmes un atkailinātas gūžas

--3.4. Konkursiem NETIEK pieņemtas studijas fotogrāfijas vai fotogrāfijas ar studijas aprīkojuma izmantošanu, profesionālu fotosesiju fotogrāfijas.

---3.4.1. Administrācija, kas rīko konkursu, ir tiesīga pieprasīt fotogrāfijas oriģinālu. Fotogrāfijas oriģināls ir datne, kas iegūta tieši no fotoierīces un nav mainīta nekādos grafiskos redaktoros. Tā ir nesamazināta un neretušēta fotogrāfija, kas nav izgājusi nekādu papildus apstrādi ar datora programmatūras palīdzību, ar 1000*750 pikseļu minimālu izmēru.

--3.5. Kolāžas, fotomiksi, konkursa fotogrāfiju montāžas, darbi „datora mākslas” žanrā, fotogrāfiju rediģēšana (daļu dzēšana, objektu pievienošana u.tml.) ir aizliegtas, ja tas nav īpaši noteikts konkrētā konkursa noteikumos. Nav pieļaujama ūdenszīmju esamība darbiem. Rāmīša biezums nedrīkst pārsniegt vienu (1) pikseli.

--3.6. Objektam, kas ir pamata objekts saskaņā ar konkrētā konkursa prasībām, jābūt viegli identificējamam konkursa fotogrāfijā, kā ari ieņemt tajā galveno vietu.

--3.7.Fotogrāfijām, kuras neatbilst fotokonkursa noteikumiem, tiek pievienots moderatora komentārs „Neatbilst tēmai”. Šajā gadījumā lietotājs var aizvietot fotogrāfiju 3 dienu laikā. Pēc šī termiņa beigām, ja fotogrāfija nav izdzēsta, to izdzēš konkursa moderators, un lietotājam tiek uzlikts sods – aizliegums piedalīties šajā fotokonkursā;

--3.8. Piedalīties balsošanā drīkst tikai KKM Kluba foruma aktīvs lietotājs (kuram ir ne mazāk kā 20 ziņojumi).
Ziņojumi, kas tika savākti ar spama palīdzību forumā, vai bezsaturiski ziņojumi (es arī, man prieks, paldies) ar mērķi savākt 20 ziņojumus, lai piedalīties balsošanā, noved pie:
1. spamera profila dzēšanas;
2. spamera balsis netiks ieskaitītas fotokonkursā;
3. konkursantam, par kuru balsojuši spameri, tiks aizliegts piedalīties fotokonkursos nākamo trīs mēnešu laikā.

Var balsot par jebkuru fotogrāfiju skaitu, bet par katru fotogrāfiju var nobalsot tikai vienreiz.

---3.8.1. Balsošanas laikā konkursa aģitācija ir aizliegta. Ja profila īpašnieks jebkurā veidā piemin savu konkursa darbu, izsūta PZ ar lūgumu nobalsot par konkrētu fotogrāfiju (atbilstošā balsojuma laikā), tas noved pie šīs fotogrāfijas dzēšanas no konkursa.

4. Vispārīgie fotozāļu noteikumi

--4.1. Studijas fotogrāfiju vai fotogrāfiju ar studijas aprīkojuma izmantošanu, fotogrāfiju no profesionālu fotosesiju pieņemšana fotozālē tiek īpaši noteikta ar katras fotozāles noteikumiem.

--4.2. Fotozālēs no rubrikas „Pasaule manām acīm” tiek pieņemtas tikai tās fotogrāfijas, ko uzņēma pats lietotājs (vai viņa ģimenes locekļi ar autora piekrišanu). Rubrikai ir arī izglītojošs raksturs – ir gaidīti komentāri un fotogrāfijas mākslinieciskas un tehniskas puses apspriešana.

--4.3. Nav pieļaujamas pilnīgi atkailinātu bērnu fotogrāfijas (nedrīkst būt redzamas primārās dzimuma pazīmes).

--4.4. Netiek pieņemtas datora (digitālās) mākslas darbi, kuru radīšanā fotogrāfija tiek ņemta tikai kā pamats, izņēmums ir gadījumi, kad tas ir īpaši noteikts konkrētās fotozāles noteikumos.

--4.5. Tiek aizliegti kopiraiti, kas traucē fotogrāfijas uztveri, kā arī ūdenszīmes pār visu attēlu.

--4.6. Tiek atbalstāmi nosaukumi fotogrāfijām.

5. Autortiesības un datu aizsardzība

--5.1. Tiek pieļauti tikai tie darbi, kuru autortiesību īpašnieks ir:
а. profila īpašnieks
b. profila īpašnieka ģimenes loceklis ar otrā atļauju.

---5.1.1. Autortiesību īpašnieks ir fotogrāfs.
Viņš ir patstāvīgi atbildīgs par autortiesību jautājuma noregulēšanu ar modeli. Ir aizliegta fotogrāfiju publiskošana bez modeles atļaujas gadījumā, ja fotografēšana nenorisinājās publiskajā pasākumā kā reportāža. Gadījumā, kad modele nav pilngadīga, jautājums par publiskošanas tiesībām tiek risināts ar vecākiem. KKM Klubs nav atbildīgs gadījumā, ja fotogrāfs ir pārkāpis modeles tiesības vai kāda cita autortiesības.

---5.1.2. Autortiesību īpašnieks ir modele.
Viņa ir patstāvīgi atbildīga par autortiesību jautājuma noregulēšanu ar fotogrāfu. Ir aizliegta fotogrāfiju publiskošana bez fotogrāfa atļaujas. Jautājums par nepieciešamību norādīt autoru tiek risināts ar fotogrāfu. KKM Klubs nav atbildīgs gadījumā, ja modele ir pārkāpusi fotogrāfa tiesības vai kāda cita autortiesības.

--5.2. Mājas lapas administrācija atstāj sev tiesības neievietot fotokonkursā/fotozālē fotogrāfiju, kas viņasprāt neatbilst fotokonkursa/fotozāles noteikumiem vai izraisa šaubas par piederību šim lietotājam.

--5.3. Ir aizliegta fotogrāfiju publiskošana kopā ar nofilmētās personas vārdu bez tā atļaujas, jo tas ir pretrunā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu.

--5.4. KKM klubs atstāj sev tiesības publiskot reportāžas fotogrāfijas, kas nofilmētas publisko pasākumu filmēšanas laikā (ekskursijas, svētki un izrādes, gadatirgi, meistarklases, lekcijas un līdzīgi pasākumi) bez attēloto tiešās atļaujas, jo filmēšana sabiedriskajās vietās nav iejaukšanās privātajā dzīvē.

---5.4.1. Portreta attēls (tuvplāns, attēlā redzamā persona ir galvenais varonis) var būt dzēsts no fotozāles saskaņā ar attēlotā vai viņa vecāku (ja attēlā ir nepilngadīgs) lūgumu.

6. Jebkurai fotogrāfijai jebkurš reģistrēts lietotājs var ievietot savus komentārus (ja tas nav pretrunā ar fotokonkursa/fotozāles noteikumiem). Komentāram jāatspoguļo attieksme pret fotogrāfiju vai jāsatur jautājums, kas skar fotogrāfiju, tas nedrīkst saturēt apvainojošas vai divdomīgas piezīmes.

7. Ir aizliegtas reklāmas rakstura fotogrāfijas, kā arī reklāma un komercija fotogrāfiju nosaukumos un komentāros fotogrāfijām.

8. Izvietojot fotogrāfiju fotokonkursā/fotozālē, autors piekrīt, ka portāla kkm.lv administrācija var izmantot šo fotogrāfiju jebkādā sev vēlamajā veidā. Pēc balsošanas pieslēgšanas fotogrāfijas dzēšana no fotokonkursa nav iespējama.

9. Ir aizliegta fotokonkursu un fotozāļu materiālu jebkāda izmantošana bez administrācijas vai fotogrāfiju autoru rakstiskas atļaujas.

10. Ir aizliegts izvietot pornogrāfiju, vardarbības ainas un attēlus, kas uzkurina starpnacionālo naidu. KKM Klubs nav atbildīgs par fotogrāfiju saturu, ko ir izvietojuši lietotāji.

11. Noteikumi ir attiecināmi arī uz jebkādu fotogrāfiju izvietošanu foruma ietvaros.


Рига, Латвия
Trešd., 17/07
diena

nedaudz mākoņains

/images/weather/d_1_10_0_0.jpg
26°..28°

Vējš DR, 3-5 m/s
Atm. spiediens 759..761 mm
Trešd., 17/07
vakars

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
23°..25°

Vējš R, 1-3 m/s
Atm. spiediens 760..762 mm
Ceturtd., 18/07
nakts

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
16°..18°

Vējš DR, 1-3 m/s
Atm. spiediens 762..764 mm
Ceturtd., 18/07
rīts

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
19°..21°

Vējš DR, 2-4 m/s
Atm. spiediens 761..763 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 3 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022