Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

NodarbībasFotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod
Drema, Natālija Maņkovska un Lapsa, Alisa Čerņavska, sertificētas zīdīšanas konsultantes.

Modeļi, kas rāda pozas slingam ar riņķiem: Irka, Irina Aleksejeva un dēls Saša, kuram pirmajās bildēs ir 6 nedēļas, bet pēdējā pozā uz gurna - 6 mēnēši.

Modeļi, kas rāda pozas slingam šallei: Murr, Margarita Utevska un meitiņa Ariza, kurai fotografēšanas brīdī bija 8 mēneši.


Mīļo māmiņ!

Jau kādu laiku esmu kopā ar tevi šajā lielajā pasaulē. Visu laiku līdz manai piedzimšanai es biju daļiņa no tevis, mēs visu laiku bijām kopā. Tagad esmu piedzimis un tik tikko sācis saprast, ka mēs ar tevi vairs neesam viens vesels. Laikam kādreiz es arī būšu liels un patstāvīgs, bet šobrīd man ir bail palikt vienam, bez tevis.

Brīžos, kad es nejūtu tavu klātbūtni, es nezinu, kā man rīkoties, ko darīt tālāk. Ja nu es esmu pazudis? Ja nu tu vairs nekad neatnāksi? Es sāku raudāt un saukt pēc palīdzības – un te nu tu atkal esi – atkal blakus, atkal es tevi redzu, dzirdu tavu balsi, tu ņem mani rokās, pabaro, nomierini… un atkal kaut kur noliec. Kāpēc?!

Es vēl nezinu, ka manai māmiņai, izņemot mani, ir daudz dažādi citi pienākumi. Man neienāk prātā, ka māmiņa var nogurt, darot ikdienas darbus mājsaimniecībā, ka māmiņa var vēlēties pastaigāt pa veikalu, parunāties ar draudzenēm pie kafijas tases vai aiziet ciemos. Es vienkārši vēlos būt nepārtraukti tev blakus, māmiņ. Ja vien es varētu, es pats turētos pie tevis ar savām rociņām un kājiņām – stipri jo stipri. Bet šobrīd man tam vēl nepietiek spēka.

Ko mums darīt?

Pamēģināsim izmantot slingu!

Zini, es neesmu vienīgais tāds “roku” bērns. Visiem mazulīšiem gribas būt kopā ar māmiņu. Tāpēc visā pasaulē māmiņas izmanto dažādus auduma palīglīdzekļus, lai nēsātu mazuļus uz sevis un neatstātu viņus vienus.
Paņemsim slingu – tajā ir ērti nēsāt pat vismazākos bērniņus.

KĀ UZVILKT SLINGU >>>

Slingā man būs mierīgi un ērti – es jutīšu tavu siltumu, smaržu, sirdspukstus, klausīšos tavā balsī , skatīšos tev acīs un redzēšu pasauli mums apkārt. Slingā es iekārtošos tieši tāpat, kā tavās rokās – pilnīgi droši. Un tu varēsi tajā pašā laikā mierīgi nodarboties ar saviem mājas darbiem.

Varbūt aiziesim ciemos pie kāda vai vienkārši pastaigāsimies?

Nevajag „cīnīties” ar smagiem ratiņiem. Bet man!.. Man būs mierīgi, kā mājās.
Ja es esmu vēl pavisam mazs, es vienkārši jutīšos drošībā tev blakus.
Kad es paaugšos lielāks, tu redzēsi, ka pastaigāties slingā man ir daudz interesantāk nekā ratiņos. Pagaidām es vēl neesmu iemācījies sēdēt un guļot ratos gandrīz neko nevaru saskatīt, taču man tā to gribas! Atrodoties slingā, es varēšu ātrāk iepazīt to milzīgo un daudzveidīgo pasauli, kurā mēs dzīvojam. Tas taču ir daudz interesantāk nekā vairākus mēnešus pēc kārtas apskatīt ratiņus no iekšpuses.

Mēs varēsim pastaigāties pa meža taciņām, noiet gar jūras krastu vai aiziet uz muzeju. Tas noteikti ir tik interesanti, tik jauki.. tik… vai tu man palīdzēsi atrast to īsto vārdu, lai es varētu uzzināt, ko nozīmē sajūsma, iepazīstot pasauli kopā ar mammu?

Kamēr esmu vēl pavisam mazs, mani ir ērti nēsāt tā, lai es slingā gulētu tieši pie krūts, jo ēst man sagribas ļoti bieži. Novieto mani slingā tāpat kā tad, kad ņem mani rokās, kad liec pie krūts. Pirmajās nedēļās es vienkārši gulēšu, skatīšos uz tevi, ēdīšu un snauduļošu.

KĀ PAREIZI NOVIETOT POZĀ «Šūpulītis pie krūts»

Man vairāk patīk, kad mani nēsā vertikāli. Tu vari mani iekārtot tuvāk slinga riņķiem. Tādā pozā mums būs ērti pastaigāties pat ziemā – virs slinga tu varēsi uzvilkt silto jaku, un mums abiem būs silti.

KĀ PAREIZI NOVIETOT POZĀ «Šūpulītis ar galvu pret riņķiem»

KĀ NOVIETOT MANI «Augstajā šūpulītī»

Garām pastaigām izvēlies slingu šalli. Trīs auduma slāņi droši atbalstīs mani pat gadījumā, ja es iemigšu. INTRUKCIJAS ŠALLEI

Kad man būs pusgads, tu iemācīsi mani stipri turēties tev pie sāna ar kājiņām un varēsi nēsāt mani pozā «uz gurna» (skat. Kā pareizi turēt mazuli rokās. Handlings bildēs)…

Man jau ir pusgads, pasaule apkārt kļūst arvien interesantāka priekš manis, un es vairs negribu apskatīt to guļus. Bet man vēl aizvien ir bail, un pētīt šo lielo pasauli es vairāk vēlos tev uz rokām. Tāpēc, māmiņ, pat ja es vēl neprotu sēdēt pats, tu vari iesēdināt mani pozā uz gurna. Šajā pozā tev būs ērti nodarboties ar saviem darbiem, un es varēšu piedalīties tavā dzīvē. Un tu vienmēr viegli varēsi mani pabarot.

Kā pareizi iesēdināt pozā «Uz gurna»>>>

NU IR LAIKS LIELUS DARBUS DARĪT!!!

Māmiņ, neaizmirsti, ka es, tāpat kā tu, varu nogurt, ja ilgi atrodos vienā un tai pašā stāvoklī. Maini pozas, kurās tu mani nēsā slingā, neļauj man pārāk ilgi atrasties vienā pozīcijā. Kad man sagribēsies ēst vai gulēt, labāk kopā iekārtosimies ērtāk uz dīvāna vai atzveltnes krēslā, lai ar visu komfortu atpūsties un iekrāt spēkus turpmākajai šīs lielās pasaules iepazīšanai.Foto www.olivestudio.eu


Slings
Bianka
Exclusive(Igaunija)
23

Publicēts: среда, 23 декабря 2009
Skatīts 7582

© Aizliegts izmantot materiālus bez administrācijas rakstiskas atļaujasРига, Латвия
Svētd., 14/07
diena

mākoņains

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
22°..24°

Vējš DR, 2-4 m/s
Atm. spiediens 760..762 mm
Svētd., 14/07
vakars

nedaudz mākoņains

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
21°..23°

Vējš DR, -1-1 m/s
Atm. spiediens 760..762 mm
Pirmd., 15/07
nakts

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
17°..19°

Vējš ZR, 0-2 m/s
Atm. spiediens 761..763 mm
Pirmd., 15/07
rīts

nedaudz mākoņains

/images/weather/d_1_10_0_0.jpg
20°..22°

Vējš A, 0-2 m/s
Atm. spiediens 761..763 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 1 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022