Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

NodarbībasFotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod
Angļu valoda no trīs gadu vecuma: pie kura pasniedzēja mācīties labāk?

Gadu no gada, vedot pie mums IH Riga – Satvā mācīties savus mazuļus, vecāki uzdod vienu un to pašu jautājumu: pie kā labāk mācīties – pie pasniedzēja no Latvijas vai pie tā, kuram svešvaloda ir dzimtā valoda. „Labāk” – ir ne pavisam korekts jēdziens, jo „labāk” vienmēr ir profesionāls un zinošs pasniedzējs, kurš ir spējīgs kvalitatīvi un ar sirdi un dvēseli pasniegt bērnam jaunās zināšanas. Tomēr atšķirība svešvalodas pasniegšanā eksistē.

Galvenā un būtiskākā pasniedzēja no Latvijas priekšrocība ir tā, ka viņš saprot, kā attīstās bērna dzimtā valoda, un, pamatojoties uz šīm zināšanām, veido svešvalodas zināšanas tā, lai no tām būtu labums, nevis tās kaitētu bērnam un rastos logopēdiskas problēmas, lai netraucētu lasīšanas un rakstīšanas prasmju un iemaņu apguvi dzimtajā valodā.

Savukārt pasniedzējs, kam svešvaloda ir dzimtā valoda, veido nodarbības pavisam savādāk: viņš rada vidi, kurā bērns dabiskā ceļā apgūst svešvalodu tā, kā to darītu mazulis, kurš dzimis ģimenē, kurā visi runā angliski.

Jūsu sapnis ir, lai jūsu bērns varētu brīvi sarunāties angļu, vācu, franču vai pat ķīniešu valodā? Nepieciešams uzlabot krievu valodas zināšanas? Mēs noteikti zinām, kā jums palīdzēt un 100% garantējam teicamam rezultātam!

Un tā, izlemts – vedam mazuli uz kursiem. Kādus izvēlēties?

Aizraujošā angļu valoda

Aizraujošā angļu valoda ir unikāls kurss, ko izstrādājuši metodiķi no Lielbritānijas tieši pašiem mazākajiem starptautiskā International House (IH) skolu tīkla audzēkņiem. Pateicoties komunikatīvajai metodei, kas ir visefektīvākais svešvalodas apguves veids, bērni pilnībā tiek iesaistīti angļu valodas vidē. Galvenais mūsu spēles noteikums – sazināties angļu valodā kā dzimtajā! Ar augstāko līmeņu audzēkņiem strādā ārzemju pasniedzēji. IH komunikatīvā metode, apvienota ar mūsu talantīgo pedagogu darbu, ļauj sasniegt lieliskus rezultātus! Piemērs tam ir mūsu bērni, kas jau no septiņu gadu vecuma veiksmīgi kārto starptautiskos eksāmenus, ievērojami apsteidzot savus klasesbiedrus valodas zināšanās!

Īpaši vēlamies uzsvērt to, ka pasniedzējus darbam ar vismazākajiem studentiem mēs izvēlamies ļoti rūpīgi. Visi mūsu skolas pasniedzēji obligāti ir speciāli apmācīti darbam ar maziem bērniem un saņēmuši starptautiski atzīto IHCYL diplomu, kurš akreditēts Cambridge English Language Assessment.

English+

Nodarbības English+ kursos IH Rīga-Satva — tā ir „maksimālā programma”, mūsu skolas lepnums, kur ar bērnu strādā gan pasniedzējs no Latvijas, gan arī pasniedzējs, kuram svešvaloda ir dzimtā valoda. Programma English+ ir CLIL metodes ietvaros. Kas tā ir par metodi? Tas nozīmē, ka mazie studenti angliski mācīsies matemātikas, dabas zinību, literatūras, sociālo zinātņu pamatus, kā arī attīstīs motorikas iemaņas un dažādus domāšanas veidus (loģisko, abstrakto utt.). Tāda metode jau daudzus gadus tiek izmantota augsta mācību līmeņa starptautiskajās skolās bērniem no dažādām valstīm. Esam pārliecināti, ka šī metode ne tikai palīdzēs jūsu bērnam ātrāk un efektīvāk iemācīties angļu valodu, bet arī dos iespēju viņiem sagatavoties mācībām skolā un, galvenais, saglabās dabisko zinātkāri un vēlēšanos uzzināt visu jauno.

Ko darīt tiem bērniem, kuri ir mazliet vecāki?

Svešvalodas kurss bērniem vecumā no 11 līdz 14 gadiem – tās ir interesantas un prātā paliekošas nodarbības un uzdevumi spēļu veidā, kuras attīsta ne tikai svešvalodu zināšanas, bet arī jaunā studenta komunikācijas spējas un radošo iztēli.

Svešvalodu kursos pusaudžiem pieredzējušu pasniedzēju no Latvijas, Lielbritānijas, ASV, Austrālijas un citām valstīm vadībā IH Riga studenti mācās angļu valodas gramatiku, izveido raitas angļu sarunvalodas iemaņas, apgūst plašu vārdu krājumu, kā arī veido precīzu un pareizu izrunu.

Izlaiduma klašu vecuma jauniešiem 16+

Sagatavošanās kursi 9. un 12. klases angļu valodas eksāmenam

Moduļu kurss IELTS eksāmenam

Uz tikšanos jaunajā mācību gadā!

IH Rīga-Satva

Tālr.: 6722 6641, 29432143

  • Rīgas centrā: A.Kalniņa iela 1a, Rīga
  • Majoros: Jomas 28 lit.3, Jūrmala.

www.ihriga.lv

24

Publicēts: вторник, 24 сентября 2019
Skatīts 748

© Aizliegts izmantot materiālus bez administrācijas rakstiskas atļaujasРига, Латвия
Trešd., 21/04
vakars

mākoņains

/images/weather/n_2_10_0_0.jpg
8°..10°

Vējš Z, 0-2 m/s
Atm. spiediens 751..753 mm
Ceturtd., 22/04
nakts

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
4°..6°

Vējš D, 4-6 m/s
Atm. spiediens 752..754 mm
Ceturtd., 22/04
rīts

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
6°..8°

Vējš D, 4-6 m/s
Atm. spiediens 752..754 mm
Ceturtd., 22/04
diena

mākoņains

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
10°..12°

Vējš D, 6-8 m/s
Atm. spiediens 751..753 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 16 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2019