Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

NodarbībasFotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod
Latvijā durvju ražotāju un piegādātāju nozarē valda liela konkurence, kas rada draudus patērētājiem – viņi nereti tiek mānīti. Pats izplatītākais veids: zemas cenas noteikšana produkcijai, patērētājam stāstot par augsto durvju drošības līmeni, skaņas izolāciju, to kvalitāti un citiem aspektiem, lai gan pēc to piegādes un uzstādīšanas izrādās, ka no drošības, skaņas un siltuma izolācijas ir palikuši tikai mānīgi pārdošanas triki. Viedokli par aktualitātēm durvju ražotāju tirgū aicinājām izteikt vienu no durvju tirgus līderuzņēmuma “Skydas” pārstāvjiem – valdes priekšsēdētāju Raivi Konovalovu.

Kādas Jūsuprāt ir drošas durvis?

Pavisam noteikti, jāsaka, ka metāla durvis ir vairākkārt drošākas par koka durvīm.

Ar ko atšķiras metāla durvis no koka durvīm?

Koka durvis ir salīdzinoši ekoloģiski tīrāks produkts. Tās parasti tiek izgatavotas no atjaunojama resursa un tās ir iespējams nokrāsot klientam vēlamā krāsā un uzstādīt pēc vēlmēm izvelēto furnitūru.

Savukārt metāla durvis mēdz izgatavot dažādas. Savstarpēji tās var krasi atšķirties gan konstruktīvi, gan vizuāli. Latvijā piedāvājums ir pat pārsteidzoši liels, kas liecina, ka metāla durvju tirgus piedzīvo strauju attīstību.

Kādi ir galvenie koka durvju mīnusi?

Koka durvīm laiku pa laikam būs nepieciešami pārkrāsošanas darbi, kas veidos atkārtotus izdevumus. Tās nevar būt drošas pret uzlaušanas, jo tās ir ātri atveramas! Visa durvju konstrukcija ir “dzīva”, jo diemžēl mūsdienās, veidojot koka konstrukcijas, materiāls netiek pilnvērtīgi izžāvēts, tādejādi ļoti ietekmējot jauno durvju kvalitāti un ilgmūžību.

Piekrītam, ka koka durvis izskatās ļoti skaisti mūsdienu projektos, taču laikapstākļi ir tie, kas nosaka durvju mūžu. Mitrumā tās mēdz uzbriest, savukārt karstumā ir pretējs efekts – durvju vērtne saraujas un veidojas spraugas, caur kurām var būt lieli siltumzudumi.

Kā Jūs raksturotu metāla durvju tirgus situāciju Latvijā?

Šodien Latvijā visplašākais metāla durvju sortiments ir budžeta klases segmentā, tomēr tikai retais durvju uzņēmums izvēlas piedāvāt produktus ar augstu kvalitāti par pieņemamu cenu. Lielākā daļa durvju uzņēmumu izvēlas piedāvāt masveidīgus produktus, piedāvājot pašu zemāko cenu. Zemo cenu metāla durvīm nav būtisku plusu, kurus varētu akcentēt. Tādām durvīm nav pamata drošības, skaņas izolācijas un siltumnoturības. Vienīgais pluss: tās vienmēr būs pieejamas noliktavā.

Mēs savā uzņēmumā klientiem kategoriski neiesakām iegādāties metāla durvis būvniecības veikalos, jo tas būs pašas zemākās kvalitātes. Sliktākus piedāvājumus vien ar piepūli varētu atrast!

Kā izvēlēties metāla durvis, lai tās būtu aprīkotas ar skaņas izolāciju un būtu drošas?

Pirmais un reāli arī vienīgais nosacījums, kas nosaka metāla durvju drošības līmeni un skaņas izolācijas kvalitāti, ir Eiropas Savienībā noteiktie atbilstības sertifikāti. Bez tiem noteikt, vai durvis ir vai nav patiešām drošas, ir neiespējami. Nesertificētas durvis tiek automātiski pieskaitītas pie nedrošām durvīm. Līdzīgi ir ar skaņas izolāciju un siltumonoturību. Sertifikāti tiek piešķirti katram kritērijam atsevišķi. Ja durvis tiek sertificētas kā pretuzlaužamas, tiek veikti testi. To laikā sertificējamās durvis tiek lauztas ar speciāliem instrumentiem un tiek veikti laika mērījumi, cik ilgi durvis izturēs. Atkarībā no iztērētā laika un instrumentu komplektiem, kas bija nepieciešami uzlaušanai, eksperti nosaka, kāda sertifikācija attiecīgi tiek piešķirta.

Kā klients, iegādājoties durvis var noteikt, vai attiecīgas metāla durvis ir vai nav sertificētas?

Vizuāli noteikt vai durvis ir sertificētas nav iespējams. Pircējiem ir iespēja durvju pārdevējiem lūgt, lai uzrāda sertifikātus. Ja durvju pārdevēji pārliecinoši stāsta par durvju siltumcaurlaidību, var palūgt uzrādīt attiecīgo sertifikātu. Visbiežāk pārdevēji stāsta, ka durvju drošība ir atkarīga no slēdzenēm, tomēr mēs kategoriski iebilstam šim punktam! Ļoti nozīmīgi ir, cik konstruktīvi pareizi ir izgatavotas durvis un vai tajās ir ņemti vērā visi pretuzlaušanas nosacījumi. Uzliekot pašu drošāko slēdzeni malkas šķūnīša parastākajām durvīm, tas malku nepasargās. Pirmšķirīgi drošība ir durvju konstrukcijā, nevis slēdzenēs!


Ņemot vērā iepriekš teikto, kāds tad ir “SKYDAS” risinājums drošības, skaņas izolācijas un siltumnoturības jautājumā?

Mūsu uzņēmuma speciālisti konsultē pircējus dažādos drošības jautājumos, palīdz izvēlēties un iesaka labākos risinājumus atšķirīgas sarežģītības pakāpes objektos. Uzņēmums “SKYDAS” ir oficiāls Lietuvas durvju rūpnīcas pārstāvis Latvijā. “SKYDAS” durvis ir sertificētas Vācijas un Igaunijas institūcijās. Uzņēmuma metāla durvis ir ugunsdrošas, skaņas izolējošas, siltumnoturīgas, pretuzlaužamas un pat ložu necaurlaidīgas. “SKYDAS” metāla durvis tiek uzstādītas dzīvokļos un privātmājās, lai paaugstinātu visus rādītājus. “SKYDAS” piedāvājumā ir arī pretuzlaužamas metāla durvis SKYDAS Standart No.2 un No.3 – šie modeļi tiek uzstādīti telpās ar augstu ielaušanās risku. Protams, ir arī klienti, kuri šādas durvis izvēlas saviem dzīvokļiem.

Pēdējā laikā “SKYDAS” ir atklājis arī sosdienests.lv pakalpojumu klāstu, kā arī uzsācis Ukrainā ražotu budžeta klases “Supporta” metāla durvju tirdzniecību. Uzņēmuma internetveikalā ir pieejamas durvis dažādos cenu diapazonos. Ukrainā ražotās metāla durvis vienmēr ir pieejamas mūsu noliktavā. Savukārt “SKYDAS” metāla durvis tiek izgatavotas pēc pasūtījuma. No pasūtīšanas brīža līdz montāžai paiet apmēram 5 – 7 nedēļas. Kad durvis ir noliktavā – gan “SKYDAS”, gan “Supporta” durvis ir iespējams piegādāt visā Latvijā 3 dienu laikā. “SKYDAS” darbinieki nodrošina arī durvju montāžu visā Latvijā. Pircējiem, protams, jārēķinās, ka mērījumu un montāžas izmaksas dažādos Latvijas reģionos atšķirsies. Tādēļ uzņēmums piedāvā dažādus risinājumus, piemēram, veikt gan mērījumus, gan montāžu un daudzas citas iespējas, gan arī veikt tikai durvju piegādi pēc pircēja iesniegtiem mērījumiem.

Sosdienests.lv nodarbojas ar metāla durvju restaurēšanu, kā arī ar koka un metāla durvju atvēršanu un slēdzeņu nomaiņu.

Viss “SKYDAS” piedāvājums ir veidots tā, lai pircējam būtu ērti, parocīgi un nebūtu jāiegulda daudz laika durvju iegādei. Uzņēmuma prioritāte ir pircēju apmierinātība, tādēļ īpašu uzsvars visā produkcijā un pakalpojumos tiek likts uz drošību, siltumu un skaņas caurlaudību!


Apspriežam
29

Publicēts: вторник, 29 августа 2017
Skatīts 2498

© Aizliegts izmantot materiālus bez administrācijas rakstiskas atļaujasРига, Латвия
Svētd., 14/07
diena

mākoņains

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
22°..24°

Vējš DR, 2-4 m/s
Atm. spiediens 760..762 mm
Svētd., 14/07
vakars

nedaudz mākoņains

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
21°..23°

Vējš DR, -1-1 m/s
Atm. spiediens 760..762 mm
Pirmd., 15/07
nakts

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
17°..19°

Vējš ZR, 0-2 m/s
Atm. spiediens 761..763 mm
Pirmd., 15/07
rīts

nedaudz mākoņains

/images/weather/d_1_10_0_0.jpg
20°..22°

Vējš A, 0-2 m/s
Atm. spiediens 761..763 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 2 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022