Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

NodarbībasFotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod
Vasaras brīvlaiks angliski

Starptautiskā svešvalodu skola IH Rīga-Satva aicina pavadīt vasaru ne tikai interesanti, bet arī lietderīgi!

Kādēļ nepieciešams mācīties vasarā?

Vasarā skolēni aizmirst gandrīz ceturtdaļu mācību gada laikā uzkrāto zināšanu . Šai parādībai ir pat savs zinātniskais nosaukums – Summer Slide efekts. Ja bērni brīvlaikā nerunā svešvalodā, viņiem ir grūti adaptēties mācību gada sākumā, un mācību gada sākumā viņi tērē vairāk laika aizmirsto prasmju atjaunošanai.

Nodarbības Britu vasaras skolā IH Riga pie pieredzējušiem pasniedzējiem, kam svešvaloda ir dzimtā valoda, ļaus bērniem nostiprināt un uzlabot zināšanas, pārvarēt psiholoģisko valodas barjeru un lieliski pavadīt laiku. Mācību programma ir tāda pati kā IH vasaras skolās ārzemēs. Nodarbību laikā runā tikai angliski, akcentējot bērnu komunikatīvās, radošās un līdera īpašības.

Britu vasaras skola IH Riga-Satva strādā no š.g. 12. jūnija Rīgā un Jūrmalā un aicina bērnus vecumā no 3 līdz 16 gadiem uz interaktīvo angļu valodas kursu!

Paši mazākie skolēni zīmēs, meistaros, dziedās, skaitīs, lasīs. Un to visu – jā, jā, nebrīnieties! – viņi darīs, sarunājoties angliski! Minimālais vecums – 3 gadi. Maksa no 13,98 EUR nedēļā, nodarbības notiek 2—3reizes nedēļā.

Programmas vecākiem bērniem, 12 – 16gadi, veidota, ievērojot vecumposma intereses. Skolēni dosies aizraujošos ceļojumos pa dažādām mūsu planētas vietām, ceļā iepazīstot daudzveidīgas angliski runājošo tautu kultūras un tradīcijas! СMaksa no 25,20 EUR nedēļā, nodarbības 2—3 reizes nedēļā.

Vairāk par vasaras angļu valodas kursu Rīgā un Jūrmalā

Angļu valodas brīvlaiks ārzemēs

IH Riga-Satva piedāvā grupu braucienus uz labākajām Anglijas un Grieķijas vasaras nometnēm bērniem vecumā no 10 līdz 17 gadiem.

Ellin Camp – starptautiskā nometne Grieķijā

IH Riga-Satva jau vairākus gadus aicina bērnus uz leģendu un pasaulē labāko pludmaļu valsti uz starptautisko bērnu nometni EllinCamp. Nometne atrodas Kasandras pussalas dabas parka teritorijā, kristāltīrās Egejas jūras krastā. Pateicoties sporta, izklaides un mācību programmas kombinācijai, skolēni pilnveido savas saziņas iemaņas ar vienaudžiem no dažādām valstīm un mācās angļu valodu pie pasniedzēja, kuram angļu valoda ir dzimtā valoda. Varam droši apgalvot – tā būs lietderīga un notikumiem piesātināta vasara ar atpūtu pludmalē, radošu atmosfēru un jautrām nodarbībām valodas skolā!

Izbraukšana grupā 8. un15. jūnijā, cena no 890 EUR/ 2 ned. Programma „viss iekļauts”.

Vairāk par vasaras atpūtu ar angļu valodas apguvi Grieķijā

Ceļo un mācies Anglijā!

Pats ātrākais un vienkāršākais veids apgūt valodu – mācies to valstī, kur šajā valodā runā!

Viens no visdrošākajiem partneriem— International Summer School (ISC) vasaras skola, kura darbojas uz privātās koledžas Haileybury College bāzes. 17 sadarbības gadu laikā nav bijis neviens bērns, kurš būtu neapmierināts ar braucienu. Daudzi atgriežas ISC katru gadu un atved līdzi savus draugus, jo zina, ka viss – mācības, ēdināšana un atpūta – būs visaugstākajā līmenī! I zbraukšana grupā 3. jūlijā, programma „viss iekļauts”.

Vairāk par ISC

2017. gada jaunums - Stafford House Summer uz CATS College bāzes pašā universitātiskākajā Anglijas sirdī – Kembridžā.

CATS College ir pazīstama ar savu valodas mācīšanas augsto kvalitāti un pilntiesīgi tiek uzskatīta par vienu no labākajiem valodu centriem Lielbritānijā. Koledža, kura aprīkota pēc pēdējām zinātnes un tehnikas prasībām. Izklaižu un ekskursiju programma ir rūpīgi pārdomāta un paredzēta maksimālai saziņai angļu valodā arī ārpus mācību auditorijām. Izbraukšana grupā 30. jūlijā, programma „viss iekļauts”.

Vairāk par braucienu

Uzdāviniet bērnam lietderīgu un piesātinātu vasaru!

International House Riga-Satva
A.Kalniņa 1a, Rīga

Tālr.: 6 722 6641
Mob.: 2 943 2143
www.ihriga.lv


Apspriežam rakstu
23

Publicēts: понедельник, 23 Мая 2016
Skatīts 1893

© Aizliegts izmantot materiālus bez administrācijas rakstiskas atļaujasРига, Латвия
Piektd., 27/01
nakts

apmācies

/images/weather/n_3_10_0_0.jpg
0°..2°

Vējš Z, 4-6 m/s
Atm. spiediens 764..766 mm
Piektd., 27/01
rīts

nedaudz mākoņains

/images/weather/d_1_10_0_0.jpg
-1°..-3°

Vējš Z, 3-5 m/s
Atm. spiediens 766..768 mm
Piektd., 27/01
diena

apmācies

/images/weather/d_3_10_0_0.jpg
0°..2°

Vējš Z, 2-4 m/s
Atm. spiediens 767..769 mm
Piektd., 27/01
vakars

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
-1°..-3°

Vējš ZA, 1-3 m/s
Atm. spiediens 769..771 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 2 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022