Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā

tonia1976 offline tonia1976 Ziņojums Sest Nov 10, 2007 16:51 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 45
Pilsēta: Deutschland

Privet vsem mamasham i malysham.
U menja problema: dumaju molochnica. Lechim s pereryvami pochti mesjaz. Snachala nystatinom, potom gelem dlja rta s Miconazol veshestvom.
Eti geli voobsheto dlja detej posli 6 mesjacev, a vrach nam ih propisal kogda my v 3-em mesjaze byli, chejchas chetvörtyj. U rebjonka poshol ponos. sejchas ja perestala davat lekarstvo emu, emu stalo luchshe, ponos proshol. Wo rtu ja izmenenij ne vizhu, silno belogo u nego i ne bylo. Problemy s soskami u menja. To odin sosok to drugoj bolit, naljot belo-zheltyj v dyrochke, gde moloko vyhodit. Kak tolko gelem perestala mazat, boli usililis na soske.

Ja do etogo myla grud odin raz v den, prokladki tozhe odin raz v den menjala. Sejchas moju pered i posli kazhdym kormleniem i prokladki menjaju tozhe posle kazhdogo kormlenija. Stala opjat sebe grud mazhat zhidkostjju s nestatynom. malenkomu davat ne xochu, emu ot lekarstva ploxo...Vo vtornik uznaju analysy ot doktora: on bral kal i sljunu u rebjonka.

navernoje pridjotsja mne s grudju idti k gynekology. Mozhet chto-to drugoe a nemolochnica. U malysha belovatye desny verchnie blizhe k glotke. Jasychok vrode tolko nemnozhko belyj, tozhe tolko blizhe k glotke.

Sosok bolit tolko pri prekladyvanii. Kto nibud stalkivalsja eshjo s takoj drjanju?

S nailuchshimi Pozhelanijami.

Tonja

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu

Pljusa offline Pljusa Ziņojums Sest Nov 10, 2007 16:59 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1013
Pilsēta: Кенгарагс

http://subscribe.ru/archive/home.child.grudnoevskarml/200607/02162922.html#Молочница_на_сосках_у_кормящей_матери__


_________________
Сынок Данил(28.04.1998) и
дочик Полинчик(14.06.2005)

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

tonia1976 offline tonia1976 Ziņojums Sest Nov 10, 2007 17:18 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 45
Pilsēta: Deutschland

spasibo za ssylku, pochitaju

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Svētd., 28/04
nakts

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Vējš DA, 1-3 m/s
Atm. spiediens 765..767 mm
Svētd., 28/04
rīts

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
10°..12°

Vējš DA, 2-4 m/s
Atm. spiediens 766..768 mm
Svētd., 28/04
diena

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
19°..21°

Vējš D, 2-4 m/s
Atm. spiediens 767..769 mm
Svētd., 28/04
vakars

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
15°..17°

Vējš A, 0-2 m/s
Atm. spiediens 767..769 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 1 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022