Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā

Dagne offline Dagne Ziņojums Cet Okt 23, 2014 18:19 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1

Sveiki!
Mani nomāc problēma... manai meitiņai ir 3 pilni mēneši un viņa ļoti daudz atgrūz, atvemj ēdienu... tas ir noteikti ka vairāk par tām 3- ēd.k. dienā... krietni vairāk. Ārstei esam teikuši, viņa tikai pasaka, ka par daudz ēd, bet mani tas tomēr ļoti uztrauc. Meitiņa gan pieņemas svarā labi... piedzima 3800, pirmajā mēnesī uzņēma mazāk par kg, otrajā 1.5 kg, bet 3. mēnesī 700g. arste saka, ja uzņem svaru, tad esot ok. Bijām arī uz vēdera dobuma USG, pastāstīju dakterei, viņa apskatījās kuņģīti,teica, ka kuņģim USg nekas slikts neuzrādās.
Varbūt man tomēr jāiet pie kāda speciālista, tad kura?
vai arī varbūt man jāsāk sekot līdzi tam, cik ilgi mazā pavada pie krūts?... parasti viņa man ēd ik pēc 3-4 stundām pa dienu un ik pēc 2 h naktī. gaidīšu Jūsu padomus, paldies!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

DiankaM offline DiankaM Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Cet Okt 23, 2014 18:40 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 9952
Pilsēta: Riga, Imanta

Dagne, ārstei ir taisnība, ja bērniņš daudz atgrūž bet labi pieņemas svarā, tiek uzskatīts ka tas ir normas robežās. Principā, ar to var nedarīt neko, bērns augs un ar laiku atgrūšana pāries pati par sevi.

Ja jūs tomēr gribat mēģināt kaut-kā samazināt atgrūšanu, jūs varat mēģināt barot bērniņu biežāk. Tad mazā katrā ēšanas reizē dabūs mazākas porcijas, un iespējams atgrūdīs mazāk.

Arī, ja pārtraukumi starp ēšanas reizēm ir lielāki, māmiņai krūtīs vairāk sakrājas pieniņš, un zīdīšanas reizē piena plūsma ir stipra, bērns var zīst nemierīgi un sarīties gaisu, kas pastirina atgrūšanu. Un arī ja ir lieli pārtraukumi, bērns uz ēšanas reizi ir ļoooooti izsalcis, zīdīšanas reize var sākties nemierīgi, arī sarijas gaisu.

Nu vot tas ir tas, kam var pievērst uzmanību un ko var pamēģināt.

Vēl, ja bērniņš ir ļoti aktīvs, kustīgs, tad atgrūdīs tik un tā, sasprinzina vēderiņu un piens nāk ārā. Ar to gan neko nevar izdarīt.

Bet atkārtoju, atgrūšana ir norma. Tā kā cenšaties nomierināties un sāciet baudīt dzīvi Счастье нереальное Bērniņš ir vesels, krūti ņem, pieniņa pietiek, aug labi - viss ir lieliski Улыбка Счастье нереальное

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Ceturtd., 18/04
diena

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Vējš ZR, 2-4 m/s
Atm. spiediens 757..759 mm
Ceturtd., 18/04
vakars

mākoņains

/images/weather/n_2_10_0_0.jpg
6°..8°

Vējš Z, 1-3 m/s
Atm. spiediens 757..759 mm
Piektd., 19/04
nakts

mākoņains

/images/weather/n_2_10_0_0.jpg
3°..5°

Vējš Z, 2-4 m/s
Atm. spiediens 755..757 mm
Piektd., 19/04
rīts

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
2°..4°

Vējš Z, 2-4 m/s
Atm. spiediens 754..756 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 1 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022