Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
lapas
1 2
iepriekšējā  |  nākamā

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Cet Jūlijs 31, 2014 21:05 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Sveiki!
Manam dēliņam ir 1 mēnesis.Ēdam tikai no krūts, svarā pa mēnesi esam pieņēmušies labi (precīzāk - piedzimām: 3.580kg un pēc mēneša sveram 5.100kg). Problēmas sagādā nemierīgā uzvedība pie krūtīm, vairāk pie vienas, kura ir mazāk piebriedusi, kā otra, bet reizi pa reizei arī pie otras. Tas izpaužās tā,ka viņš ēd un tad viņš ta kā spiež kaku vai pirdienu, bet kaut kas nesanāk un rauj krūts galu, kājiņas izstiepj un vēderu ceļ uz augšu, bet tajā pašā laikā vēlas arī zīst. tad kad mēģinu dot atkal, atkal ir raudāšāna, spiešana utt. tad kad ir nedaudz iemidzis, tad it kā ēd labāk. vienā krūtī, man liekas, ka pieniņš neražojas tik daudz kā otrā, jo viņš mazāk no viņas zīž... Esmu nedaudz izmisusi, nezinu kā lai viņam palīdzu.Negribētos, lai atkārtojas situācija, kā bija ar pirmo bērniņu, ka pabaroju ar krūti tikai 2 mēnešus, jo bija mastīti un bērns atteicās no krūts. Lūdzu dotiet kādu padomu! Jau iepriekš paldies! Улыбка

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

missJu offline missJu Ziņojums Cet Jūlijs 31, 2014 21:38 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 519
Pilsēta: Рига, Межциемс

Es neesmu konsultants, bet ma ar pirmo berninju gadijas lidzigi. Cik saprotu berns njem kruti arii tad kad grib churat, kakat un kad jutas nemierigs. Pashlaik man otrajs bernins no sakuma ari ta darija. Tad sapratu ka laikam vinjsh pats lai atslabinatos un izdaritu savas lietas prasa kruti. Tai pat laikaa ari zist velaas. Man kas apnika ka rauj to kruti ( reali sapigi bija) es ta nedaudz paaugstinaju balsi un atnjemu kruti un paris sekundem. Vai nu saprata vai nu ka, bet vairs timai njemas ap to kruti kad vederinjsh sap, nezizh bet ta kaa tur mutee to kruti. Laikam tad ir vieglak tik gala ar vedera izeju.
Ja pienjematies svaraa labi, tad varbut meginat citas pozas ja vederinsh mok. Es paturu uz rokas savas ar vederinju uz leju ( nemaku apstastiit) jo iztaisno kajas pozaa pie kruts. Domaju ka problemaa nav ar kruti un njemshanu bet uztraukums del vedera. Starp citu ap 1 men. Sakas. Tagad mums 2 meneshi. Joprojam ik pa reizei ta dara. Izturibu Jums! Viss sakartosies!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Elizabet offline Elizabet Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Cet Jūlijs 31, 2014 21:48 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3804
Pilsēta: Лудза, Латаия

angy2007 :
Tas izpaužās tā,ka viņš ēd un tad viņš ta kā spiež kaku vai pirdienu, bet kaut kas nesanāk un rauj krūts galu, kājiņas izstiepj un vēderu ceļ uz augšu, bet tajā pašā laikā vēlas arī zīst. tad kad mēģinu dot atkal, atkal ir raudāšāna, spiešana utt.

Lai palidzētu bērnam pakakāt jūs varat viņu turēt uz rokām ar ceļgaliņiem pie vēdera. Apmēram šādi:

Citāts:
vienā krūtī, man liekas, ka pieniņš neražojas tik daudz kā otrā, jo viņš mazāk no viņas zīž...

Lai otrā krūti paadītos vairak piena vajag biezāk piedavāt tieši šo krūti, tad kad bērns ir mierīgs un naktī.

Cik bieži jums sanāk pielikt bērnu pie krūts? Ka jus mainiet krūtis? Katru barošanu dodiet citu krūti vai kaut ka savadāk?


_________________

Стаж ГВ 4 года 1 месяц и 15 дней

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Cet Jūlijs 31, 2014 22:08 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Ar to palidzesanu ir ta,ka vins nelaujas.es meginu vinam pamaset vederinu,tapat ari pielikt celishus pie vederina,bet vins raud.es pati dzeru fenhela un kumelishu tejas sajaukumu,lai vins ar pieninu sanem un ir vieglak puncitim.kaka vins biezi un tad kad izdodas izspiest,tad vina ir skidra. Ta raudasana parsvara ir pie tas tuksakas kruts,bet dazreiz ari pie pilnas.tas varetu but ka vinam ari puncitis sap un es ksut ko ne ta esmu apedusi,ks izraisa vairak gazites. Par barosanu: ed vins aptuveni ik pec divam stundam, citreiz pec trim. Aktivi ziz aptuveni 5-7min,bet tas ir tad kad neraud. Nakti ari celas est tapat ka pa dienu. Ari nakti citreiz ir tada pati raudasana ar spiesanu,tas del vins citreiz nepaed un tad kad meginu dot pec laicina atkal,kad ir mierigs,vins paziz un tad atkal sak raudat.varbut raud tapec,ka slinko?vel vins,man liekas,ka nevar satvert kartigi kruti,jo mutite mazin...

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Cet Jūlijs 31, 2014 22:12 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Krutis dodu abas viena reize.piem.sak ar labo,tad kreiso.nakosaja reize saku ar kreiso un tad labo. Parsvara vienmer vins iemieg,tad pacelu sagaidit atraudzinu un dodu otru,bet citreiz lauju gulet,ja vinam dikti gribas un tad velak baroju.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Elizabet offline Elizabet Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Cet Jūlijs 31, 2014 22:41 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3804
Pilsēta: Лудза, Латаия

angy2007 :
Ar to palidzesanu ir ta,ka vins nelaujas.es meginu vinam pamaset vederinu,tapat ari pielikt celishus pie vederina,bet vins raud.

Pameģiniet bērnu iešupo... vai nu uz fitnesa bumbas ja ir, vai nu stāvot kājās uz rokām. Kad bērns klūs mierigāks dodiet atkal krūri. Un varat arī mierīgi partraukt viņu šūpot.

angy2007 :
Par barosanu: ed vins aptuveni ik pec divam stundam, citreiz pec trim. Aktivi ziz aptuveni 5-7min,bet tas ir tad kad neraud.

Jā bērns zīž 5-7 min viņš pa šo laiku paspej paēst.

angy2007 :
Krutis dodu abas viena reize.piem.sak ar labo,tad kreiso.nakosaja reize saku ar kreiso un tad labo. Parsvara vienmer vins iemieg,tad pacelu sagaidit atraudzinu un dodu otru,bet citreiz lauju gulet,ja vinam dikti gribas un tad velak baroju.

Jus nemeģinājat piedavāt tikai vienu krūti barošana? Un dot to pašu krūti ja bēns grib zīst pēc neilga laika. Bet otru grūti dot tikai pēc 2-3 stundām, kad bērns ir jau pagulējie ilgāku laiku. Tad, bērns saņemtu mazāk cukura (kura ir vairāk pirmajā pienā) un viņam veidotos mazāk gāzītes.

angy2007 :
vel vins,man liekas,ka nevar satvert kartigi kruti,jo mutite mazin...

Jums ir sapīga barošna? Krūtsgali ir traumēti? Kad bērs zīž ir dzirdamas kādas skaņas izņemot to kā berns norij pienu?


_________________

Стаж ГВ 4 года 1 месяц и 15 дней

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Piek Aug 01, 2014 08:21 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Barosana sapiga ir pasa sakuma,pec tam vairs nesap,bet krusu gali ir jutigi.
Neesmu meginajusi barot no vienas tikai un pec paris stundam no otras,jo ka jau teicu,ka no labad kruts vins man loti maz ed,vairak raud,spiez,meta rocinas utml.
Vakar meginaju to pozu,kuru atsutijat,lai palidzetu vinam pakakat,bet neka,vins nelavas un est tada poza ari needa.tad velak meginaju nomierinat un dot atkal kruti,bet mazais panem,paziz un raud.kruts ir pustuksa un vins raud,galvu rauj prom utt.
Piemeram vakar,ka 22:30 sakam it ka est,pec 23:30 tik pabeidzam,jo visu laiku bija jamierina un paest laga nesanaca.gulet ari isti negaja.aizmiga,iesupoju,tikai ap 01:30.paeda pa miegam tikai no vienas kruts ap plkst.04:30,lidz tam normali nebija paedis
Tagad no rita atkal ir raudasana,kad pielieku pie tuksakas kruts. Esmu tuvu izmisumam....

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Piek Aug 01, 2014 08:24 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Par vienas un tas pasas kruts piedavasanu arkartoti,tur jau ta problema,ka nenem. Tikko ir mikstaka,ta nenem...it ipasi labo.
Tagad no rīta, kad bija ešana ap 9:30, tad paņēma tukšāko krūti un ēda,bez raudāšanas, jo laikam bija noguris, nebija gulējis no 07:00



Pēdējo reizi tika rediģēts: angy2007 (Piek Aug 01, 2014 10:33), kopumā tika rediģēts 1 reizi

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Piek Aug 01, 2014 08:43 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Vel tads jautajums,cik ilgi menesi vecs zidainis paliek nomoda un cik biezi vai daudz vins gul? Es redzu,ka vinam nak miedzins,jo nikojas,bet nevar aizmigt.tas varbut ir no ta,ka nav paedis?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Elizabet offline Elizabet Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Piek Aug 01, 2014 11:32 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3804
Pilsēta: Лудза, Латаия

angy2007 :
Barosana sapiga ir pasa sakuma,pec tam vairs nesap,bet krusu gali ir jutigi.

Pēc aprakstīta izskatās kā satveriens ir labs. Jūs varat pati apsketīties rakstos un salidzināt.
Par pareizu krūts satvērienu
Satvēriens. Zīdīšanas sākums
Pareizā krūts satveršana – kā tas izskatās

angy2007 :
Par vienas un tas pasas kruts piedavasanu arkartoti,tur jau ta problema,ka nenem.

Tad droš vien šis vairiants jums neder- jo mocīt bērnu nevajag. Kā arī ar pozu- ir jāmeģina atrast tādu kurā bērns būs mierigāks. šeit paradīti varianti kā varētu bērnu nimierināt.
Ko darīt, lai mazulis neraudātu. Ieaijāšana
Ko darīt, lai mazulis neraudātu. Tīšana autiņā
Autiņu pārtīšana
Šeit ir paradītas dažādas pozas jus varat tas pameģinat un atrast tādu kura bērnam patiks labāk.
Par zīdīšanas pozām
Zīdīšana guļus, mazulis mammai uz rokas. Soli pa solim
Zīdīšana caur padusi. Soli pa solim

angy2007 :
Vel tads jautajums,cik ilgi menesi vecs zidainis paliek nomoda un cik biezi vai daudz vins gul?

Bērni guļ loti dažādi. Mans bērns piemēram gulēja pa 20-30 minutēm ik pēc 40 minutēm stundas. Ir bērni kuri mēnesī guļ tikai ratiņos uz ielas pastaigu laikā vai mašīnā, un majās tikai nedaudz pie krūts. Tas ir atkarīgs no nervu sistēmas tipa.

angy2007 :
Es redzu,ka vinam nak miedzins,jo nikojas,bet nevar aizmigt.tas varbut ir no ta,ka nav paedis?

Skatotie uz to, cik daudz bērns pieņemas pirmajā mēnesi, es nedomaju kā problēma ir pienā. Ja jūs baidaties kā bērnam nepietiek, paskaitiet cik daudz bērns čurā- vajadzētu būt 15 reizes pa diennakti, ja svet autiņbiksītes tad 450g.
Mazajam bērnam ir ļoti daudz iemeslu lai raudātu. Par ko raud jaundzimušais?, Mazajam ir kolikas! Raudāšana ne vienmēr ir saistīta ar to, ka bērns ir izsalcis. Un arī zīdišana priekš bērniņa ir ne tikai ēšana, bet šādi bērns apmierina savas vadzības, nomierinās. Zīšana ne tikai ēšanai
Bērniņi ļoti reaģēuz laika pārmaiņām, kartu laiku, saules uzliesmojumiem, mēnes fāzem un tml. Viņi kļust raudīgaki un sliktāk guļ.
Vēl nemieriga uzvedība var būt saistīta ar tā saktajām krīzem bērrna attistība- mmenti kad bērns atri aug un artaji attistās. viena no šādam krīzem izkrit uz 5 nedeļu (no ceturtas līdz sestai). Ja jūs lasat krieviski par to varat palasīt šeit- фазы развития ребенка: Первая фаза - 5-ая неделя. Vai pameklēt grāmatu angļu valodā- The Wonder Weeks: How to Turn Your Baby's 8 Great Fussy Phases Into Magical Leaps Forward

Citāts:
Esmu tuvu izmisumam....

Jums pašai ir jānomierinās, berni ļoti labi jūt mammas noskaņojumu. Ja mamīņa ir nervoza, pārdzīvo, baidās tad bērns arī sāk raudāt, var neņemt krūti (un arī pudelīti ja tiek parot makslīgi) un nemierīgi uzvesties.


_________________

Стаж ГВ 4 года 1 месяц и 15 дней



Pēdējo reizi tika rediģēts: Elizabet (Piek Aug 01, 2014 14:06), kopumā tika rediģēts 1 reizi

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Piek Aug 01, 2014 11:48 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Paldies!meginasim pec jusu atsutitas informacijas tikt gala ar savu krizi. Vel jautajums,cik biezi likt vinu pie tas tuksakas kruts,lai tur razotos vairak pienina?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Elizabet offline Elizabet Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Piek Aug 01, 2014 12:00 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3804
Pilsēta: Лудза, Латаия

angy2007 :
Vel jautajums,cik biezi likt vinu pie tas tuksakas kruts,lai tur razotos vairak pienina?

Ja jūs dosiet divas krūtis viena barošanā tad mēginiet biežak dot pirmo to krūti kura bērnam mazāk patīk. Var arī mēģināt mainīt trīs reizes- iedot labo, tad kreisu, un beigās atkal labo.
Bet kreisu krūti dot retāk, tikai lai tajā nerastos diskomforta sajūtas.

Vēl atcerējos. Kad bērns zīž krūti, piens sāk tekt lēnāk vā krūti mēģināt saspiest- piena strūkla kļus stiprāka, bērns ilgas ēdis.
Krūts saspiešana
Video ka tas izskatās- Breastfeeding Breast Compression
Breastfeeding Breast Compression


_________________

Стаж ГВ 4 года 1 месяц и 15 дней



Pēdējo reizi tika rediģēts: Elizabet (Cet Sep 04, 2014 16:32), kopumā tika rediģēts 1 reizi

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Piek Aug 01, 2014 13:35 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Sakiet,ludzu,ka ir ar knupi? Dodu tikai tad,kad iet gulet un tad kad ir tikko paedis un nemierigs, bet ne vienmer. Ja vins splauj ara,tad vairs nedodu. Vai Jus savam berninam dodat knupi un vai to var darit,sad un tad lai nomierinatu vinu?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Elizabet offline Elizabet Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Piek Aug 01, 2014 13:45 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3804
Pilsēta: Лудза, Латаия

angy2007 :
Sakiet,ludzu,ka ir ar knupi?

Рēc mēneša dot var, bet ir jāskatas lai labi ņemtu krūti, netraumētu krūtsgalus, lai pietiekami zīstu krūti
Krūts un knupītis

angy2007 :
Vai Jus savam berninam dodat knupi un vai to var darit,sad un tad lai nomierinatu vinu?

Savam bērnam devu no mēneša- pec barošanas uz miegu. Parasti viņš aizmiga un spļava arā. Ar knupi bērns bija mierigāks, daudz mazāk atraugāja pienu (bet tapat daudz). Ilgāk gulēja- pirms tam bija ka bērns paēda aizmiga, atraugāja, ēda, aizmiga, atraugāja visu laiku. Kad saku knupi dot kāda 40 min varēja gulēt. Pec tam bērn pats partrauca knupi ņemt- ap 6 mēnešiem.


_________________

Стаж ГВ 4 года 1 месяц и 15 дней



Pēdējo reizi tika rediģēts: Elizabet (Piek Aug 01, 2014 14:07), kopumā tika rediģēts 1 reizi

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Piek Aug 01, 2014 13:53 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Skaidrs. A ka ir ar esanu?es baidos kaut ko vairak est,lai neveidotos gazites,piena produktus praktiski vispar needu,jo man teica,ka no tiem loti pusas veders. Kaut gan grutniecibas laika loti daudz lietoju pienu,jo bija dedzinasana.edu parsvara tagad tikai rudzu maizi ar liesu galu,kadu vistas filejas gabali,vistas zupu ar risiem,kartupelus varitus,auzu parslu putru un cepumus auzu,un tas laikam viss... man skiet ka ir pa vienveidigu...bet ir bail kaut ko mainit,jo var but trakak...

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Elizabet offline Elizabet Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Piek Aug 01, 2014 14:04 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3804
Pilsēta: Лудза, Латаия

angy2007 :
Skaidrs. A ka ir ar esanu?

Nj piena produktiem var skābpiena produktus< pet nevajadzētu cietos sierus. Akurāti arī ar zivīm- tur daudz olbaltumvielu- var arī vēders uzpusties. Var augļus, ogas, svaigus dārzeņus. Ja baidaties no reakcijas var pameģinat ar vievu jaunu produktu nelielu daudzumu vienu dienu. Un tad skatīties uz bērnu.
Kā jāēd grūtniecei un zīdītājai? Tie produkti kas raksta ir minēti zem "ierobežo" ir jālieto, bet nelielos dauzdumos- tiem nevadzētu bēt par uztura pamatu.


_________________

Стаж ГВ 4 года 1 месяц и 15 дней

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Piek Aug 01, 2014 14:33 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Paldies!noteikti visu izmeginashu,no jusu ieteikta. Loti ceru,ka viss uzlabosies,jo gribu savu delinu pabarot ar kruti ilgak ka meitu.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Piek Aug 01, 2014 14:35 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Ja bus vel kadi jautajumi,uzlabojumi,cerams ka ne pasliktinasanas,noteikti rakstisu saja pasa raksta.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Piek Aug 01, 2014 20:18 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Jautajums par tonusu mazajam. Varetu but,ka vinam nepatik no labas kruts est del tonusa?kapec ta liekas?jo tad kad atslaucu,iedevu no pudelites,bet tad kad tureju uz labas kruts pusi,bija tada pati reakcija,ka pie kruts,bet kad samainiju puses,bija labi.ja ta ir,ko var darit lietas laba?es atslaucu pieninu no tas kruts,lai paskatitos cik tur ie,sanaca aptuveni 50ml,bet otraja velpec esanas bija aptuveni 100 ml. Ka rikoties,lai otraja ari tik butu tik daudz pienina?varbut atslaukt pec barosanas,lai vairak veidotos?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Elizabet offline Elizabet Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Piek Aug 01, 2014 22:20 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3804
Pilsēta: Лудза, Латаия

angy2007 :
Jautajums par tonusu mazajam. Varetu but,ka vinam nepatik no labas kruts est del tonusa?kapec ta liekas?jo tad kad atslaucu,iedevu no pudelites,bet tad kad tureju uz labas kruts pusi,bija tada pati reakcija,ka pie kruts,bet kad samainiju puses,bija labi.ja ta ir,ko var darit lietas laba?

Jā, ja ir tonus tad var nepatikt tā puse. Var aizbraukt pie vizioterapeita uz konsultāciju, lai parāda kādus vingrinājumus darīt lai tonus parietu. Ts ar bērnu biju pie šīs fizioterapeites, tonus saka mazinātie pēc vienas konsultācijas, redzams efekts bija pēc 4-5 dienām, kas es uzskatu ir ātri.
Dažiem bērniem paļidz ciņā ae tonusu arī masāža (manam bērnam bija tikai pasliktināšanas no tās). Un masāžu līdz trīs mēnešiem berniem netaisa.

angy2007 :
es atslaucu pieninu no tas kruts,lai paskatitos cik tur ie,sanaca aptuveni 50ml,bet otraja velpec esanas bija aptuveni 100 ml.

Tas cik daudz piena atslaucās nerāda to cik daudz piena ir krutī. Dažas māmiņas nevar atslaukt pienu vispār, bet bērns paēdis ir. 50ml ir labs daudzums. Es pati varēju atslaukt līdz 90-120 ml no labās krūtis- kura ir lielāka un kura labāk bērnam patīk un 40- 60 no kreisās krūts kura ir mazāka. Tie abi daudzumi ir pirms barošanas. Bet bērns pieņemas svara labi- 1.5 rg par pirmo mēnesi. Gandrīz pa kg nakošos trīs un tad pa 700 g mēnesī līdz gadam.

Ir jāatceras kā pien krūtis pārsvara veidojas tiešī zīšanas laikā un bērns zīž daudz efektīvak par jebkuru piena pumpi.

angy2007 :
Ka rikoties,lai otraja ari tik butu tik daudz pienina?varbut atslaukt pec barosanas,lai vairak veidotos?

Ja jūs atslauksiet pienu, tad tas veidosies vairāk. bet pat ja abās krūtīs būs vienāds piena daudzums, no vienas var atslaukties mazāk- jo tajā, piemēram, var būt šaurāki piena vadi.


_________________

Стаж ГВ 4 года 1 месяц и 15 дней

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Piek Aug 01, 2014 22:48 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Jautajums par tonusu mazajam. Varetu but,ka vinam nepatik no labas kruts est del tonusa?kapec ta liekas?jo tad kad atslaucu,iedevu no pudelites,bet tad kad tureju uz labas kruts pusi,bija tada pati reakcija,ka pie kruts,bet kad samainiju puses,bija labi.ja ta ir,ko var darit lietas laba?es atslaucu pieninu no tas kruts,lai paskatitos cik tur ie,sanaca aptuveni 50ml,bet otraja velpec esanas bija aptuveni 100 ml. Ka rikoties,lai otraja ari tik butu tik daudz pienina?varbut atslaukt pec barosanas,lai vairak veidotos?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Piek Aug 01, 2014 22:51 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Atvainojos,ka velreiz tas pats jautajums nosutijas,ne tas pogas nospiedas.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Sv Aug 03, 2014 15:38 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Sakiet,ludzu,cik biezi Jus barojat savu berninu?ik pec cik ilga laika?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Elizabet offline Elizabet Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Sv Aug 03, 2014 15:45 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3804
Pilsēta: Лудза, Латаия

angy2007 :
Sakiet,ludzu,cik biezi Jus barojat savu berninu?ik pec cik ilga laika?

Dienā- pēc 30-40 min- uz aizmigsanu un pamošanos, zīda 5-10 minutes. Naktī ik pāc 1-1.5 stundas- kad sāka grozities. Tāds režīms saglabājas līdz apmēram 8 mēnešiem- tad sāka dienā lielāki pārtraukimi paradīties.

Bet tā ir mana pieredze citi bērni var ēst ar atšķirigiem staplaikiem.


_________________

Стаж ГВ 4 года 1 месяц и 15 дней

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Sv Aug 03, 2014 15:52 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Man delins ed apmeram 10,citreiz 15min no katras kruts un tad aptuveni 2-2,5 h mes gaidam lidz nakosajai esanas reizei... varbut man vins biezak ir jabaro,jeb ne,jo svara pieaugums bija labs pa pirmo menesi?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 
lapas
1 2
iepriekšējā  |  nākamā


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Sestd., 20/04
diena

mākoņains

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
5°..7°

Vējš R, 1-3 m/s
Atm. spiediens 757..759 mm
Sestd., 20/04
vakars

apmācies

/images/weather/n_3_10_0_0.jpg
2°..4°

Vējš ZR, 2-4 m/s
Atm. spiediens 760..762 mm
Svētd., 21/04
nakts

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
0°..2°

Vējš ZR, 0-2 m/s
Atm. spiediens 763..765 mm
Svētd., 21/04
rīts

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
2°..4°

Vējš Z, 1-3 m/s
Atm. spiediens 765..767 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 2 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022