Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
lapas
1 2 3
iepriekšējā  |  nākamā

Krizdole offline Krizdole Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 11:21 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 5534
Pilsēta: Ādaži

Kopš vakardienas esmu mazliet šokā. Bija pārliecība, ka slingu-šaļļu lietotājas mammas ir visai saprātīgas un ar galvu domajošas būtnes. Vakar sapratu, ka arī slingotaju rindās ir ienākušas mammas, kas par sava bērna drošību nedomā.

Autostāvvietā ievēroju māmiņu ar vienu mazuli slingā guļošu un otru pie rokas lielāku. Sapriecājos, pasmaidīju - Re, slings! Pakavējos atmiņās par savu slingošanas periodu. Tad devos tālāk un pa ceļam mani panāca auto ar šo pašu slinga māmiņu pie stūres. Liels bija mans izbrīns, kad mazulis vēljoprojām atradās slingā un mamma piesprādzējusies ar drošības jostu stūrēja auto laukā uz ielas no stāvvietas. Tā viņi tur aizbrauca... jācer, ka struaji bremzēt nenācās un ar viņiem viss kārtībā.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

kinderland offline kinderland Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 11:24 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1287
Pilsēta: Юрмала, Булдури

В шоке Прячусь


_________________
Нашему чемпиону 11

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu

Margucha offline Margucha Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 11:42 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 372

Нет! Прячусь
Jā, netrūkst arī tādu...tepat pie b/d redzu, ka majās braucot bērns tāpat bez siksnas pat priekšējā sēdeklī sēž un grozās tur ap savu asi....uii, bail! Думать!


_________________
Старшему 8 лет
Младший - 3 года

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

Olice offline Olice Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 12:39 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 784
Pilsēta: Rīga

Думать!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

Алика offline Алика Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 13:19 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 6970
Pilsēta: Золитуде

Tas ir briesmīgi, bet runāt par to jau jēgas nav. Galvenais atbildēt par to ko paši darām, mācīt bērnus, draugus. Apspridzēt to ko redzam apkārt var tikai dēļ papļāpāt, situāciju diez vai mainīs.
Kad braucu ar Kāpēcīšiem ekskursijās vienmēr skatos, kā mūsu lepnie un gudrie ved savus bērnus mašīnās. Man liekas ka pie mums jau pietīkami daudz info, bet ne... mazie vienalga vazājas pa avto nepiesprādzētie, daudz.


_________________

- Не машина ломается у спортсмена, а спортсмен ломает машину (с)

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

SkaLa offline SkaLa Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 13:36 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4707
Pilsēta: Рига, Зиепниеккалнс

Es pati, kad esmu laukos, bērnu tēva mašīnā vedu bez autosēdeklīša. Jā, es apzinos risku.
C'mon, kurš te ir "ideāls"?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu

Riska offline Riska Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 13:38 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 31866
Pilsēta: Торонто

Ну просто непуганый народ - не попадал в аварию без автокресла и не смотрел в разбитое лицо ребёнку , радуясь что хотя бы жив ...

Алика даёшь ещё одну статью, для непуганых мам? !

я могу наш опыт такой аварии тебе прислать , думаю не у меня одной -дуры такое было...


_________________
Apathy is Boring
Не стоит пытаться, или делай, или не делай

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Алика offline Алика Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 14:03 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 6970
Pilsēta: Золитуде

Riska :


Алика даёшь ещё одну статью, для непуганых мам? !



Видимо придётся..


_________________

- Не машина ломается у спортсмена, а спортсмен ломает машину (с)

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

SkaLa offline SkaLa Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 14:18 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4707
Pilsēta: Рига, Зиепниеккалнс

пожалуйста, личный опыт очень пригодится. Ok

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu

Cathie offline Cathie Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 14:56 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 10992
Pilsēta: Плявниеки

боже, даже я дочитала Отпад! Отпад! Отпад!

СТАТЬЮ!!!! Ура! Отпад!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

Алика offline Алика Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 15:01 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 6970
Pilsēta: Золитуде

Cathie :
боже, даже я дочитала Отпад! Отпад! Отпад!

СТАТЬЮ!!!! Ура! Отпад!



Будет!

Пока можно освежить-ся.
раз

два


_________________

- Не машина ломается у спортсмена, а спортсмен ломает машину (с)

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Katarina offline Katarina Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 15:09 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 1355
Pilsēta: Вецмилгравис

SkaLa :
Es pati, kad esmu laukos, bērnu tēva mašīnā vedu bez autosēdeklīša. Jā, es apzinos risku.



Мы специально родителям купили б/у кресло за 5 Лс, потертое, но выполняющее свои функции - на те случаи, когда они везут внука в своей машине Внимание! Пусть это даже не часто, но это не обсуждается Очкарик И для малыша, который скоро родится, тоже прикупим еще одно автокресло, именно для тех случаев, когда не в своей машине куда-то ехать (потому что свое всегда находится в машине, а машина всегда с мужем, я до нее доступ не всегда имею).
Мы даже от садика до дома на это коротенькое расстояние всегда пристегиваем ребенка в кресле - без вариантов, пусть это даже 2 минуты ехать Заклеил рот


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

SkaLa offline SkaLa Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 15:11 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4707
Pilsēta: Рига, Зиепниеккалнс

Katarina Какая вы замечателЬная мама! Счастье нереальное

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu

Katarina offline Katarina Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 15:14 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 1355
Pilsēta: Вецмилгравис

Ну все мы здесь замечательные Подмигиваю
Я ж без сарказма, просто пишу, что случаи перевозки ребенка не в своей машине тоже можно предусмотреть заранее и позаботиться об этом Здорово


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Krizdole offline Krizdole Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 15:39 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 5534
Pilsēta: Ādaži

SkaLa :
Es pati, kad esmu laukos, bērnu tēva mašīnā vedu bez autosēdeklīša. Jā, es apzinos risku.
C'mon, kurš te ir "ideāls"?



Mums bērns paliek laukos kopā AR autosēdeklīti. Vai arī vismaz paliktni, kad ir sasniedzis jau 4-5 gadu vecumu un var uz tāda sēdēt. Pat maniem vecākiem savos gandrīz 70 gados nav problēmu katru reizi pārlikt sēdeklīti no viena auto otrā atkarībā no tā vai todien meitenes brauks ar omes vai opīša auto. Varianta nelietot sēdekli nav - viņi zin, ka ja es uzzināšu, tad mazbērnus viņi redzes tikai komplektā ar mani un tikai kad man būs brīvs laiks aizvest.

Bez tam mani vecāki atzinās, ka viņiem pašiem šādi pārvadāt ir ērtāk - zina, ka bērns vienmēr būs tur kur viņu apsēdina, nebūs bremzējot jāķer uz priekšu lidojošais ķermenis vai vēl citas atrakcijas jānovēro.

Manuprāt, braukt pa lauku ceļiem ir vēl bistamāk kā pa šoseju - grants, traktori, ne pārāk skaidrā esoši personāži iekš auto vai vienkārši uz ceļa...

Es neesmu ideāla(un necenšos tāda būt, pasargdies), bet ir punkti kuros es tomēr nepiekāpjos. Es varu iedot pusdienās aizvakardienas makaronus un uz bērnudārzu uzvilkt viņām zilas svītrainas bikes ar zaļu rūtainu kleitu, bet auto bērni atradīsies benķīšos.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Katarina offline Katarina Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 15:49 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 1355
Pilsēta: Вецмилгравис

Krizdole :

Es neesmu ideāla(un necenšos tāda būt, pasargdies), bet ir punkti kuros es tomēr nepiekāpjos. Es varu iedot pusdienās aizvakardienas makaronus un uz bērnudārzu uzvilkt viņām zilas svītrainas bikes ar zaļu rūtainu kleitu, bet auto bērni atradīsies benķīšos.



Krizdole +1000 Рукопожатие
Какие уж тут идеалы Хихи и вчерашний суп присутствует (сейчас пойду греть), и иногда - о ужас! - ребенок в сандалях и носках случается, и муж в плавках на пляже, а не в правильных шортиках... Угу Уф!
Но вот есть незыблемые пункты, это да Улыбка


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

MargG offline MargG Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 15:56 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 17281
Pilsēta: Рига, Тейка

Bet citiem citas prioritātes un beigu beigās viņi riskē ar savu bērnu dzīvībām, ne ar Jūsu. Un Jūsu bērna rūtaina kleita, iespējams, liekas viņiem pasaules gals un klāja ņirgāšanās par bērnu un citu cilvēku estētiskām jūtām. Pagaidīsim attiecīgas nosodošas tēmas no viņiem vai tomēr pieņemsim, ka visi, kam izsniegtas autotiesības, ir pieauguši cilvēki un lieliski apzinās, ka pārkāpj noteikumus? Noteikti pati esat kaut reizi pārsniegusi ātrumu uz ceļa - no ceļa satiksmes noteikumu viedokļa tas ir tāds pats pārkāpums, kā sēdekļa neesamība.
Bieži redzu, ka cilvēki kopā ar bērniem skrien pāri ceļam ne tajā vietā vai uz sarkano. Man katru reizi par to vaimanāt forumā? Kāda tam jēga? Vai tiešām kāds uzskata, ka kāda mamma-autovadītāja absolūti nopietni neko nezina par krēsla nepieciešamību vai nopietni slingu uzskata par krēsla aizstājēju? Piekritu gan, ka stāsti no dzīves kādu varētu tiešām iespaidot, bet tādas pamācošas runas un šausmas-šausmas parasti sasniedz pretējo efektu, jo katrs pats sev ir tas gudrākais un gatavs uzklausīt, tikai kad pats lūdzis padomu. Un arī tad, kā bieži tepat redzam, pats prasa padomu un pats rupekļo pretī, kad sagaida tādu, ko nevēlas dzirdēt.


_________________
СЗ масел, эфиров и гидролатов Cкрабы, масла, кремы, соли, плитки, свечи

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu

SkaLa offline SkaLa Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 15:57 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4707
Pilsēta: Рига, Зиепниеккалнс

MargG Trāpīts! Ok
Tieši vakar redzēju māmiņu, kura piesienot bērnu ķengursomā sev uz muguras, brauca ar velosipēdu. Pārsteidzoša izdoma. Neredzu jēgas no moralizēšanas par šo gadījumu.



Pēdējo reizi tika rediģēts: SkaLa (Treš Jūlijs 25, 2012 16:00), kopumā tika rediģēts 1 reizi

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu

Алика offline Алика Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 15:59 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 6970
Pilsēta: Золитуде

Дамы, жжоте Очень смешно Ok

Не, всё верно. Тут тема не о том кто лучше или хуже. Но у меня галочка тоже прочная. Сейчас завела кресло для друзей, как раз возраст тот, что до подпопников хоть доросли. А то до этого сваливала с комфортом на авто, оставляя попутчиков за бортом.. нет кресла- увы Печально

Но я этим не хвастаюсь, просто как вариант, для тех кто с тем же пунктиком что и я Улыбка


_________________

- Не машина ломается у спортсмена, а спортсмен ломает машину (с)



Pēdējo reizi tika rediģēts: Алика (Treš Jūlijs 25, 2012 16:04), kopumā tika rediģēts 1 reizi

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Алика offline Алика Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 16:03 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 6970
Pilsēta: Золитуде

MargG :
Bet citiem citas prioritātes un beigu beigās viņi riskē ar savu bērnu dzīvībām, ne ar Jūsu.



Как бы так. С другой стороны, случается всякое. Страшновато ненароком врезаться в машину с непристёгнутым ребёнком внутри.
Да-да, я так далеко тоже размышляю.


Но в целом правда, и я уже писала выше, толку разговоры вести на этут тему нЭту.


_________________

- Не машина ломается у спортсмена, а спортсмен ломает машину (с)

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Mumi offline Mumi Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 16:09 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4664

А до скольки лет/килограммов возите детей в автокресле или используя подпопники? Что-то сходу не могу найти инфу с требованиями.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Алика offline Алика Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 16:12 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 6970
Pilsēta: Золитуде

Оля, вообще до 150см росту.
На самом деле варьируется, нужно смотреть как автомобильный ремень проходит по плечу.
Если деть ниже, то он идёт по горлу, что сама понимаешь не верно.


_________________

- Не машина ломается у спортсмена, а спортсмен ломает машину (с)

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

SkaLa offline SkaLa Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 16:16 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4707
Pilsēta: Рига, Зиепниеккалнс

Алика, ну тогда и можно думать, что едя по дороге малые дети могут под колёса кинутЬся. Ну нафик тогда за рулЬ садитЬся тогда! Хихи Закатил глаза

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu

Riska offline Riska Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 16:24 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 31866
Pilsēta: Торонто

SkaLa у вас рассуждения реально непуганного неофита Закатил глаза дай вам Бог в аварии не попадать и разбитых после них детей не видеть...
За руль садиться это не сказать, что отобьёт навсегда - жить вообще страшно, но поведение на дороге круто изменяется Закатил глаза


_________________
Apathy is Boring
Не стоит пытаться, или делай, или не делай

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

SkaLa offline SkaLa Ziņojums Treš Jūlijs 25, 2012 16:28 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4707
Pilsēta: Рига, Зиепниеккалнс

Вот и к сути подошли - поведение на дороге. Подмигиваю Хотя жизнЬ непредсказуема - в машину моего отца (пустую), которая стояла на обочине врезался пЬяный шофёр. Закатил глаза

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 
lapas
1 2 3
iepriekšējā  |  nākamā


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Otrd., 16/04
vakars

nedaudz mākoņains

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
4°..6°

Vējš ZR, 2-4 m/s
Atm. spiediens 746..748 mm
Trešd., 17/04
nakts

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
2°..4°

Vējš ZR, 1-3 m/s
Atm. spiediens 747..749 mm
Trešd., 17/04
rīts

apmācies

/images/weather/d_3_10_0_0.jpg
4°..6°

Vējš ZR, 2-4 m/s
Atm. spiediens 749..751 mm
Trešd., 17/04
diena

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
8°..10°

Vējš ZR, 3-5 m/s
Atm. spiediens 751..753 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 1 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022