Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā

LadyOfDark offline LadyOfDark Ziņojums Treš Jan 11, 2012 16:06 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 10

Izlasīju cītīgi visu par šo piebarojumu.
No kadiem 4 mēnešiem bērnu jau sāku iepazīstinat ar ļoti mazām mikrodevām dažāda ēdiena. Sāku tāpēc ka izlīda 2 zobiņi un tas bija kā pamudinājums. Tagad kad mums jau 6,5 mēneši un ir doma likt priekšā vairāk ēdiena un lai bērns pats izvēlas ko grib ēst. Jo vienu dienu ēdu kruasānu un bērns skatās uz mani un čāpstina muti. Es iedevu gabaliņu bērnam, un bērns tā smaidija un tā ēda ka prieks skatīties.
Nu tad par pašu tēmu:
Vai es pareizi saprotu ka gabaliņi nevar būt lielai kā zirņa lieluma un vai tā var būt jebkāda pārtika ko paši ēdam? un vai pēc 2 mēnešiem es varu jau bernam dot lielākas porcijas tik cik viņam gribas?
Paralēli bērns ēd tik mani (mammas pienu Улыбка Tagad kad lien nākamie zobi tad jau ēd reizi stundā, bet tā pārsvarā reizi 2-3 stundā.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Elizabet offline Elizabet Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Treš Jan 11, 2012 16:41 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3804
Pilsēta: Лудза, Латаия

Noteikti var dot lies gabalos augļus un dārzeņus- lai pati turētu rokā, macās nokost gabaliņus. Ieteikto sākt kaut-ko cietu piem. burkānu lai nenokostu lielu gabalu un neaizrītos.


_________________

Стаж ГВ 4 года 1 месяц и 15 дней

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

Lii offline Lii Ziņojums Treš Jan 11, 2012 16:53 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 412
Pilsēta: Inčukalns

Produktus, ko bērns jau kādu laiku ir iepazinis un izrāda vēlmi ēst vairāk, droši var dot vairāk. Bet tikai tik, cik vēlas bērns, neforsējot Улыбка
Mīkstus dārzeņus var mēģināt lielākos gabaliņos dot, īpaši, kad jau spēj saviem spēkiem satvert. Tāpat, kā jau Elizabet minēja, cietus augļus, dārzeņus, barankas var dot, lai skrubina un čāpstina. Tos parasti ēdienreizes beigās, kad interese pamatēdienu pie galda ēst zudusi, bet tā kā kaut ko vēl gribas, tad var palaist savā klātbūtnē uz grīdas ar tādu graužamgardumu.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

LadyOfDark offline LadyOfDark Ziņojums Treš Jan 11, 2012 17:48 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 10

paldies Jums Да-да .
Pie vakariņu galda izmēģināsim.
Man jautājums par burkānu, vai to dot var arī svaigu?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Lii offline Lii Ziņojums Treš Jan 11, 2012 18:18 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 412
Pilsēta: Inčukalns

LadyOfDark :

Man jautājums par burkānu, vai to dot var arī svaigu?

Var, bet bērnam var sanākt vilšanās, būs grūti ko noskrubināt, dikti cieti taču svaigi burkāni. + Jēga barības vielu ziņā nebūs, ārā visticamāk iznāks nemainītā stāvoklī.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu Skype

LadyOfDark offline LadyOfDark Ziņojums Cet Jan 12, 2012 20:31 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 10

Šodien iedevu vārītu burkanu, bērns nokoda pa lielu gabalu un aizrijās. Kad devu zirņa lieluma gabaliņus viss kārtībā, bērns ēd kāru muti.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Rīgas_meitene offline Rīgas_meitene Ziņojums Cet Jan 12, 2012 20:49 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 2017
Pilsēta: Рига, Плявниеки

LadyOfDark :
Šodien iedevu vārītu burkanu, bērns nokoda pa lielu gabalu un aizrijās. Kad devu zirņa lieluma gabaliņus viss kārtībā, bērns ēd kāru muti.



iedodiet labāk svaigu burkānu, vārītu tikai mazām devām. Улыбка


_________________
Мария 20.06.2006.
Агата 15.01.2011.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

LadyOfDark offline LadyOfDark Ziņojums Cet Jan 12, 2012 20:54 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 10

taa arii turpmaak dariishu. No kljuudaam maacos Улыбка

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Sestd., 20/04
nakts

mākoņains

/images/weather/n_2_10_0_0.jpg
0°..2°

Vējš R, 1-3 m/s
Atm. spiediens 753..755 mm
Sestd., 20/04
rīts

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
1°..3°

Vējš DR, 2-4 m/s
Atm. spiediens 754..756 mm
Sestd., 20/04
diena

mākoņains

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
5°..7°

Vējš R, 1-3 m/s
Atm. spiediens 757..759 mm
Sestd., 20/04
vakars

mākoņains

/images/weather/n_2_10_0_0.jpg
2°..4°

Vējš ZR, 2-4 m/s
Atm. spiediens 760..762 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 1 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022