Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā

Anja22 offline Anja22 Ziņojums Pirm Dec 22, 2008 23:01 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 125

Palīdziet lūdzu,esmu izmisumā!!!
Manai meitiņai ir 3mēneši,tiko bijām pie neirologa,slēdziens bija-tonus rociņās.Iedeva nosūtījumu pārbaudīt galviņu(tā kā uz sonogrāfiju,kaut kas līdzīgs) un pilienus muskuļu atslābināšanai,un masāžas!!
Mani uztrauc vai tos pilienus ir jēga dot(vai tad tas ļoti palīdzēs),vai masāžas ir nepieciešamas(tas pats nepāriet)un vai ir pamats uztraukumam par to galvas pārbaudi?!?!?
(pats stāsts ir tāds,ka bērnam ne no šā ne no tā uznāk ne vienkarši raudāšana,bet naturala histerija,tā ka paliek sarkana un kliedz ka es jau traka palieku.Pie krūts nav jegas likt,neņem.Nekas no mierināšanas nepalīdz.kad bērnam iestājas bezspēks kliegt tad aizmieg.)
Palīdziet lūdzu ar jebkādu padomu??!?!Lūdzu Слёзы Слёзы Слёзы Слёзы

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

alex1 offline alex1 Ziņojums Pirm Dec 22, 2008 23:21 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 232

Cik biezhi jums ir tadas histerijas?

Mums ari bija 3 meneshu vecuma, tieshi ta - blauj, lidz paliek sarkana, nekas nelidz, nu vispar nekas, kada tur kruts, blaut vareja lidz pat stundai, histerija beidzas tikai tad, kad meitinai beidzas speks.. dazhas reizes dzeru pec tam nomieronoshu teju, lai pashai nomierinatos... pec tam sapratu - ari tadas histerijas pariet. Tagad mums ir 7 meneshi, tadu histeriju vairs nav... ta ka jums, iespejams, nav verts uztraukties!

par tiem tonusiem - man shkiet, lielaka arstu dala konstate berniem tonusu un tad suta uz masazham, lai tik masinas ari piepelnas..ne, nu varbut kadam ta masazha ari i loti vajadziga, bet biezhi vien izskatas pec tada trafareta, ka visiem pec kartas to nozime... par sonografiju nevajag uztraukties - lai paskatas, tas nav sapigs process, gan jau neko sliktu nekonstates.. viss bus labi! turaties! jums ir labakais berns pasaule!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Apmeklēt autora mājas lapu

Anja22 offline Anja22 Ziņojums Pirm Dec 22, 2008 23:32 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 125

Tā histērija sākas no kaut kāda sīkuma un var turpinaties visu dienu,tas ir ta ka pamostas paspelējas bet kad uznak miegs tad atkal sākas!!Ir dienas,ka vispār nav(pat līdz nedeļai)!!!
Ja varētu zināt no kā tas ir,man māsīca teica,ka no stresa un straujas attīstības,bet vai tad tik traki jakliedz??Nevaru noskatīties uz to bērnu,kā mokās!! Слёзы Злорадствую
Jūs tā arī nekonstatējāt no kā tas ir!??!Cik mēnešos tas jūsu mazajam sākās un beidzās?!?!
Jau divas reizes(varbūt trīs)esmu pamanījusi,ka viņa ķeras pie galvas!!vainu tā ir sakritība vai nu galviņa sāp?!??!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

alex1 offline alex1 Ziņojums Pirm Dec 22, 2008 23:41 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 232

oi, es vairs neatceros, kad sakas, ja nemaldos, vina, kad pavisam mazina bija - lidz 4 meneshiem aptuveni - kad gulet gribeja, vienmer kluva nervoza (kaut gan ai tagad ta ir)... kamer vini ir mazi, vini tikai caur asaram un blaushanu izlaizh savas negativas emocijas, piemeram, stresu, nogurumu.. nu tada riktiga histerija mums bija kadas 4-5 reizes.. mes dazhkart puteklusuceju iesledzam, palidzeja, meitina uzreiz nomierinajas... kapec liek rocinas pie galvas - gruti pateikt, loti iespejams, ka sakritiba... jus pec sonografijas padodiet zinu! bet ticiet tam, ka viss bus labi! jums jabut loti pacietigai, berns tachu loooti jut mammas garigo un tad ta histerija tikai pieaug...

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Apmeklēt autora mājas lapu

Anja22 offline Anja22 Ziņojums Otr Dec 23, 2008 00:20 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 125

Paldies jums liels,vismaz nomierinajos,jo jau sāku domat,ka esmu vienīgā ar tādu bērnu!!!!!!Mums,gan ir biežāk tās histerijas,bet nu jau jūtos pārliecinošāk!!!!!!!!PALDIES!!!!!!!!!!!!!!
Obligāti padosim ziņu!!!!!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

alex1 offline alex1 Ziņojums Otr Dec 23, 2008 00:25 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 232

tas ir jauki, ka ir tadi portali, kur mes varam viena otru nomierinat:) jus galvenais mierigak uz to reagejiet, varbut ari meitina klus mierigaka.. nu looooooti, loti jums to novelu! Улыбка

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Apmeklēt autora mājas lapu

esiite27 offline esiite27 Ziņojums Sest Jan 03, 2009 12:24 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3

Meitenes, cik ilgi laika izteiksmē jums bērniņi histērijā laiku pavada? Mana meitiņa (tūlīt būs 3 mēneši) pēdējā laikā bļauj histērijā stundām ilgi. Vakar es saskaitīju- nobļāvās 1 stundu, tad aizmiga bezspēkā, pēc 20 min.pamodās, pusstundu padzīvojās un tad histērija uz 2 stundām. Man vairs nešķiet, ka tās ir parastas kolikas, kā saka ārste. Šādi regulāri gandrīz katru vakaru un iemieg ap vieniem naktī tikai. Pirmdien iesim galviņu sonēt, bet līdz pirmdienai vēl 2 briesmīgas naktis, ko es gaidu ar šausmām...

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

ilze offline ilze Ziņojums Sv Jan 04, 2009 03:34 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 161
Pilsēta: Vecumnieki,Rēzekne

Manam mazajam pediatrs un neirologs arī teica ka ir tonuss,diezgan liels.Nu masāžas mums nepalīdzēja.Bijām pie homeopāta, dzērām graudiņus no tonusa.Bet tonuss,kā nepazuda tā nepazuda.Nu un beigās neizturēju un aizvedu pie Klaudijas Hēlas,fizioterapeite,kas tonusos ir spečuks.Nu un viņa pasaka ka nekāda tonusa mazajam nav.Pilnīgi vesels bērns.Latvijā bērnu ārsti un lielākā daļa neirologi vispār nesaprot kas ir tonuss,un tāpēc katram otrajam liek diagnozi tonuss.Svētīgi iesaku aiziet pie Klaudijas Hēlas,viņa pieņem olīvu mājā,tas ir blakus Vienības Gatvei.Un,ja tiešām jums būs tonuss,tad to var ārstēt ar homepātiju un bobatu.Bet tik mazu bērnu vest uz masāžam,tas viņam tikai būss lieks stress.
Jūs sakāt,ka mazā sāk raudāt,ja it kā apvainojās uz kautko.tad ļoti iespējams,ka mazā tā raudot protestē uz kaut ko.Varbūt viņai nepatīk kaut kas dienas ritmā,vai viņas apkopē.Ja jūs redzat,ka mazā tūlīt jau sāks bļaut,tad paņemiet rokās un šūpojiet lēnām uz augšu un leju,ceļgalos iesēžoties.Centieties novērst visu,kas varētu mazo saraudināt.Man mazais līdz pusgadam ar bija ļoti nervozs tik pa rokām dzīvojās,ja kas tā raudāja.Ne dibenu nomazgāt ne apģērbt viss ar raudāšanu utt.beidzās viss,kad pati paliku mierīgāka un sevī pārliecinātāka ka visu daru pareizi.Bērni ļoti jūt mammas garastāvokli...

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu

Lynx offline Lynx Ziņojums Sv Jan 04, 2009 11:09 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1459
Pilsēta: Рига (центр)

Maniem dēliem arī bija vakara raudas. Domāju, ka tas ir kolikas, bet neviens īsti nezin, kas tas varēja būt. Vienam pārgāja pēc 3 mēnešiem, otram pēc 1,5.
Lasījāt šo te?
http://www.kkm.lv/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=159
Vēl viens raksts krieviski:
http://www.kkm.lv/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=22

Bet galviņu es gan ieteiktu pārbaudīt, un ja jūs šaubāties par ārsta nozīmētājam zālēm, varat griezties vēl pie cita speciālista. Te jums arī māmiņas varētu ieteikt kādu labu ārstu. Turaties! Улыбка


_________________
Мальчик и мальчик

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Anja22 offline Anja22 Ziņojums Piek Jan 09, 2009 16:59 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 125

Manai metiņai tās histērijas(nevis raudas,betnaturāla HISTĒRIJA)ilgst 1-2h
Mums arī jāiet uz pārbaudi trešdien,pat uz maksas pieteicos,lai nav ilgi jāgaida!!Nesen atkal bija diva dienas pec kārtas В шоке ārprats domāju,ka nomiršu no nerviem!!!!Esmu maksimāli izslēgusi visus stresus pat ārā iešanu!!!!!!!!!!!!!!! Печально Bet nekas nepalīdz Зла не хватает Слёзы Izmisusms pēc katras histērijas!!!!!!!!!!!!!!!!!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Mari6a offline Mari6a Ziņojums Piek Jan 09, 2009 17:17 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 462
Pilsēta: Mārupe

Anja22, ko jus darat, kad meitinai sakas histerija? Ja pati ljoti nervozejiet, varbut pameginiet iedot mazo tetim vai omitei, lai vini pamegina nomierinat. Man pirmais dels bija ljoti nemierigs, bet teva rokas vins kaut ka atrak nomierinajas - varbut tapec, ka tetis mums ir mierigaks, varbut ari tapec, ka tetis no mums 2 bija pirmais, kas panema delinu rokas, kad vins piedzima Подмигиваю
Vel palidzeja tada lieta - mazo nolikt uz segas, un diviem pieaugusiem pasupot, vienam turot abus galus galvinas puse, otram - kajinu puse. Ja esat majas viena - varat ar vienu roku turet divus galus un ar otro citus divus galus.
Pasai mieru un tikai mieru! Pareizi meitenes rakstija - bernins ljoti jut maminas garastavokli.
Turaties! Роза


_________________
Бытовая химия и косметика для волос

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Anja22 offline Anja22 Ziņojums Piek Jan 09, 2009 19:17 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 125

Jau mēgināju dot i tētim ivecmāmiņai vēl varāk kliedz!!Ar to šūpošanu būs jāpamēgina!!!!Viss tragiskākais ir tas dažas dienas atpakļ kad pašai garastāvoklis bija ļoti labs,pēkšņi sākās histērija,turējos ilgi,bet pēc 1,5stundas salūzu un nervi netureja vairs!!Sāka iekšā viss vārīties no dusmām gan uz bebīti Краснею ,gan uz sevi,ka nevaru paciest to visu Зла не хватает
Lūk tā,bet kā rīts tad atkal,jau abas smaidam un viss ir ok!!!
Paldies jums visam par atbalstu,mums ar Samantiņu jūs daudz esat palīdzējušas,katru reizi pēc histērijas pārlasu ko esat rakstījušas uzreiz vieglāk paliek un mierīgāk!!!!!!!!!!! Ангел Улыбка

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Lena_i_pups offline Lena_i_pups Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Piek Jan 09, 2009 19:37 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 604
Pilsēta: Рига-Москва

Es ļoti iesaku aiziet pie osteopata! protams svarīgi, ko radis neirosonografija (mes arī bijam, paradīja normu), bet oseopats jau pats ar savām rokām var atrast problemu un izarstēt. es ļoti ticu šiem metodēm. pati biju 4 reizes un katru reizi redzēju progresu. ar neiroloģiju viņi loti labi tiek galā.
un man šķiet, ka ja jūsu mazule tik ļoti raud regulāri bez redzama iemesla- tad viņai kaut-kas sāp... Печально

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Ivchiks offline Ivchiks Ziņojums Pirm Jan 12, 2009 09:46 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1

Anja22 :

(pats stāsts ir tāds,ka bērnam ne no šā ne no tā uznāk ne vienkarši raudāšana,bet naturala histerija,tā ka paliek sarkana un kliedz ka es jau traka palieku.Pie krūts nav jegas likt,neņem.Nekas no mierināšanas nepalīdz.kad bērnam iestājas bezspēks kliegt tad aizmieg.)
Palīdziet lūdzu ar jebkādu padomu??!?!Lūdzu Слёзы Слёзы Слёзы Слёзы


Man lielais dēls uzvedās identiski. Neirologs teica, ka viss no neiroloģijas puses ir ok, bet tik un tā līdz 5arpus mēnešiem bija kā bija. Tad izlasīju rakstu paradptēšanos un pilnībā varēju attiecināt uz savu dēlu - grūtības adaptēties janiem apstākļiem un jebkuras pārmaiņas izraisīja protestu un raudāšanu. Plaīdzēja noteikts režīms. Tagad jau puisim 6arpus un viens no gudrākajiem grupā Улыбка

Ak jā - līdz 6mēnešiem tik pa rokām vien dzīvojās В шоке

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Ceturtd., 28/03
diena

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
13°..15°

Vējš DA, 6-8 m/s
Atm. spiediens 746..748 mm
Ceturtd., 28/03
vakars

nedaudz mākoņains

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
12°..14°

Vējš DA, 3-5 m/s
Atm. spiediens 745..747 mm
Piektd., 29/03
nakts

apmācies

/images/weather/n_3_4_0_0.jpg
9°..11°

Vējš DA, 1-3 m/s
Atm. spiediens 743..745 mm
Piektd., 29/03
rīts

apmācies

/images/weather/d_3_4_0_0.jpg
7°..9°

Vējš D, 2-4 m/s
Atm. spiediens 745..747 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 0 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022