Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā

taurene offline taurene Ziņojums Otr Sep 03, 2013 00:52 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3

Labdien!
Meitiņai pusotra mēneša. Visu laiku mokos ar krūts problēmām. Sākumā plaisāja, sāpēja krūtis, kādas 3 nedēļas nomocījos līdz kļuva labāk, vislabāk palīdzēja ceļmallapas. Pēc tam pamanīju mazajai baltu aplikumu mutē - piena sēnīte, kā noskaidroju. Pēc dažām dienām man sāka atkal krūšu gali sāpēt, balti pleķīsī galos, apsārtums ap krūtīm, saprotu, ka piena sēne. Sākām ar sodas ūdeni ārstēties - mazajai 3 dienās tīrot ar sodūdenī samērcētu marli mutītē pārgāja baltais aplikums, man arī. Es vēl lietoju medu - sasmērēju krūts galus, pirms barošanas nomazgāju, ar sodūdeni arī tīrīju. Palika labāk. Pēc dažām dienām man atkal ir parādījusies problēma - krūts it kā deg no iekšpuses - liekas nevar ādai pieskarties - ne tikai krūts galam, pilnīgi visai krūtij. Un tas ir tikai labajai krūtij. Nekāda redzama ne apsārtuma ne balta aplikuma nav, vienīgi šķiet ieplaisājis krūts gals, tas ļoti sāpīgs. Šausmīgi sāp, kad mazā sāk zīst. Bet tā jau bija arī pirmajās trijās nedēļās pēc piedzimšanas, tikai tad nebija šīs degošās sajūtas. Un vēl brīžiem ir tādas durstīgas sāpes - ļoti īslaicīgas - tā kā krampjeveida sajūta abās krūtīs, kas drīz vien pāriet, neatkarīgi no barošanas. Vispār esmu nogurusi no visām šīm nelaimēm ar barošanu, man otrā meitiņa, pirmajā reizē tā nebija... Nezinu vairs kā lai tieku galā. Kas tā par dedzināšanu, kāpēc tikai vienā krūtī un ko lai dara? Un kā ar tiem krūtsgaliem tikt galā - ir tik daudz kas jau izmēģināts - bepantēns, ceļmallapas, soda, kāpostlapas, medus... Un atkal sāp, ka jākliedz... pat vissīkākais auduma pieskāriens nenormāli sāp..

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

jull offline jull Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Otr Sep 03, 2013 08:19 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3037

Labdien!
Lasot Jūsu stāstu, rodas iespaids, ka problēma ar sapīgiem un saplaisājušiem krutsgaliem varētu rasties no nepareiza satvēriena. Es noteikti ieteikšu sākt ar konsultantes aicināšanu mājās, lai to varētu pārbaudīt un labot ja nepieciešams. Plaisas un sapīgus apsartumus var labi izārstēt ar lanolīnu (tas ir dabīgs aitu produkts, zīmoli var būt dažādi, pajautājiet aptiekā).

Man ir daži jautājumi:
- kādā pozā Jūs parasti barojiet bērniņu?
- vai Jums ir ērti?
- kādas skaņas Jūs dzirdat, kad bērns ēd?
- vai mazuļa mute ir plaši atvērta?
- vai virs apakšējas lupas var redzēt mēli?


_________________
Идет 6-ой год моего стажа грудного вскармливания.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

taurene offline taurene Ziņojums Otr Sep 03, 2013 14:09 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3

Paldies. Kā var atrast konsultanti ? Dzīvoju Majoros.
Par barošanu ir tā, ka ne vienmēr izdodas pareizi satvert krūti, laikam pie vainas, ka par agru iedevām knupi. Nereti viņa izbāž mēlīti pa priekšu, grib nevis satvert , bet iesūkt krūts galu, es gan cenšos to neļaut un mēģinu to mutīti vērt vaļā plāšāk aiz zodiņa, bet ne vienmēr izdodas , kā lai to tā iemāca tādam mazulim, kas pareizi, kas ne Улыбка Dažkārt ir dzirdama ēdot smakstināšana, tad arī mēģinu paņemt nost krūti un dot vēlreiz iespējami platākā mutītē.
Pozes es mainu - vai nu sēžot tādā sānguļā mazā vai arī es guļu un mazā blakus. Esmu lasījusi un skatījusies kā pareizi būtu jādara, bet kā jau rakstīju iepriekš, ne jau viss tā kā uz bildes izdodas, ērti man arī ne vienmer ir, labāk jūtos guļot, nekā sēžot, tad nu pēdējā laikā pārsvarā tā arī baroju. Vai tā dedzināšana būtu saistāma ar krūtsgala problēmām jeb ar sēnīti tomēr, jeb varbūt varētu būt vēl kāds iemesls? Dīvaini, ka problēma pamatā ir tikai ar vienu krūti.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

jull offline jull Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Otr Sep 03, 2013 14:33 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3037

Paldies par atbildi! Vēl jo vairāk man liekas, ka Jūsu problēmu avots ir nepareizs satvēriens. Pirmkārt, knupi pavisam nedrīkst dot līdz mazuļa 6 nedēļam, kad veidojas ēdināšana, zīdīšana, reflekss ir ļoti stiprs utt. Pēc 6ned. vecuma tas jau nav tik krītiski. Šobrīd Jums noteikti būtu jāpārtrauc knupīša lietošana un jāveido pareizo satvērienu.

Lai pieteiktos konsultanta vizītei, zvaniet no 10 līdz 20 uz vienoto konsultantu tālruni 26617788, kur dežurējošais administrators palīdzēs Jums atrast tuvāku brīvu konsultanti. Mūsu konsultantes vizīte un palīdzība ir bezmaksas, ir jāapmaksā tikai degviela.


_________________
Идет 6-ой год моего стажа грудного вскармливания.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

taurene offline taurene Ziņojums Treš Sep 04, 2013 13:36 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3

Liels paldies jums, piezvanīšu.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Ceturtd., 18/04
diena

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Vējš ZR, 2-4 m/s
Atm. spiediens 757..759 mm
Ceturtd., 18/04
vakars

mākoņains

/images/weather/n_2_10_0_0.jpg
6°..8°

Vējš Z, 1-3 m/s
Atm. spiediens 757..759 mm
Piektd., 19/04
nakts

mākoņains

/images/weather/n_2_10_0_0.jpg
3°..5°

Vējš Z, 2-4 m/s
Atm. spiediens 755..757 mm
Piektd., 19/04
rīts

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
2°..4°

Vējš Z, 2-4 m/s
Atm. spiediens 754..756 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 2 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022