Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā

Bonija offline Bonija Ziņojums Treš Jūlijs 15, 2009 22:50 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 185
Pilsēta: Kuldīga

Mammas var saņemt konsultācijas un atbalstu veiksmīgai krūts ēdināšanai
Pieteikšanās un sīkāka informācija - Bonija Lasmane tālr. 26640256(koordinatore) labāk e-pastā [email protected]
Счастье нереальное ja tevi interesē sveces gaismā pie tējas diskusija par krūts barošanas un ikdienas dzīves savietošanu vai vienkārši vēlies padalīties pieredzē vai izstāstīt savu kreņķi - piesakies!

izmanto iespēju mainīties ar zīdaiņu drēbītēm
bērnu apģērbu un MANTU MAIŅA
Pilsētas laukumā 4., 1.st., 12. KULDĪGĀ (ieeja no šuvēju jeb garāžu puses)

Kontakt tālr.: 27733950 vai 26640256
e-pasts.: [email protected]


Montessori nodarbības bērniem vecumā no 1,5 – 4,5 gadiem - aicnām pieteiktie, jo atsākusies grupu komplektēšana
Bērni jau no dzimšanas ir zinātkāri, radoši un inteliģenti. Katrs bērns ir patstāvīga un pilnvērtīga cilvēciska būtne, kura dzīvo kopā ar mums un katru skatienu, troksni, vārdu un pieskārienu, ko piedzīvo, patur savā atmiņā.
Montesori nodarbības pēc pieraksta individuāli vai grupās!
Montesori nodarbības vada: sertificēta Montesori pedagoģe Inga Mālniece
Adrese : Dzirnavu ielā 9, Kuldīga
Pieteikšanās un informācija Inga mob: 28325904

Māmiņu klubs
atsācis savu darbību un nodarbības ir trešdienās 11.00, iepriekš obligāti pieteikties - Inga Mālniece mob: 28325904



Pēdējo reizi tika rediģēts: Bonija (Piek Sep 20, 2013 02:55), kopumā tika rediģēts 19 reizi (-es)

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu MSN vārds Skype

Bonija offline Bonija Ziņojums Cet Jūlijs 23, 2009 23:26 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 185
Pilsēta: Kuldīga

Lūdzu uzrakstiet 2-5teikumus kāda jums katrai ir bijusi sadarbība ar zīdīšanas konsultantu.
Viedokļi nepieciešami teksta papildināšanai par zīdīšanas konsultanta darbu reģionālā laikrakstā
interesē:
- kāds bija aktuālais jautājums, cik vecs zīdainis?
- cik bieži kontaktējāties?
- vai saņēmāt atbildi uz savu jautājumu?
- vai sniegtā informācija (un papildus dotā informācija) rosināja turpināt barot ar krūti?
- kāds būtu ieteikums tām māmiņām, kuras nav izmēģinājušas sadarbību ar zīdīšanas konsultantu?

Es pati (bērnam 1gads un ~1mēnesis) kādas x10 esmu konsultējusies ar zīdīšanas konsultantu

atbildes saņēmu vienmēr. Tik cits jautājums - vai gribēju izlasīt/dzirdēt ko man saka. It īpaši sākumā ignorēju teiktu un darīju pa savam, bet gala rezultātā secināju, ka tomēr kļūdos un tad nācās drusku cīnīties ar sekām
bija bail traucēt, uzbāzties - tā ir kļūda mana (vajadzēja arī plkst. 24 meklēt palīdzību vismaz forumā, nevis gaidīt līdz rītam)

citu mammu stāsti un arī konsultantu sniegtie raksti (it īpaši apstiprinājumi "ārzemju" lapās) pārliecināja un deva drosmi; vislielāko stimulu nepamest krūts barošanu deva konsultantu apmācības kurss



Pēdējo reizi tika rediģēts: Bonija (Otr Aug 18, 2009 23:45), kopumā tika rediģēts 1 reizi

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu MSN vārds Skype

kroljix offline kroljix Ziņojums Piek Jūlijs 24, 2009 10:29 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 6397
Pilsēta: ПриРижье

es vērsos pie konsultanta pēc padoma vienreiz, bērnam bija ~2mēn - negribēja ņemt pupu, bļāva. Izrādījās, ka puika vmk ir drusku izaudzis - viņam sāka interesēt arī kas cits, ne tiksai pups, kamēr es joprojām aiz ieraduma turpināju bāzties virsū - bērns loģiski protestēju. Paklausīju un pārstāju spiest ar varu, skandalēšanās arī pierima. Vēl interesēja, vai naktī jāmodina uz ēšanu, ja pac noguļ. Pēc mūsu svara pieauguma skartoties ļāva nemodināt.

jā, man gan tad, gan jau gr. laikā bija tikai viena pārliecība - pups. Lielākoties pateicoties šai mājaslapai, līc tam nebiju iedomājusies, ka tas ir TIK svarīgi un arī forši - šeit atrodama info ļāva ieņemt viennozīmīgi barojošās mammas nostāju. Kā arī domāju, mums izpalika visas problēmas ar zīdīšanas uzsākšanu jau slimnīcā tieši dēļ te smeltajām zināšanām - pārliecība, ka viss būs kā nākas, bija no paša sākuma. Bet, ja kas, zināju, kur varētu zvanīt - un šī sajūta ļoti palīdz Улыбка

ar konsultantu sazinājos telefoniski, izklausījās bezgala jauka un atsaucīga, palīdzēja ļoti un aicināja zvanīt vēl, tiklīdz ir kādi jautājumi. Sajūta bija, it kā ar draudzeni parunātos. Un man tomēr bija nedaudz neērti, ka traucēju cilvēku ar saviem jautājumiem Краснею

Цветок


_________________
8!
Младшая 01.03.2014.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Bonija offline Bonija Ziņojums Sest Jūlijs 25, 2009 01:42 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 185
Pilsēta: Kuldīga

- ierakstam Māmiņu kluba aktivitātes
- esam laipni aicinātas viena otrai paziņot par jaunākajiem kursiem, nodarbībām,
- apmainamies ar informāciju par ārstiem; atpūtas un sporta pasākumiem bērniem,
- noderīga informācija būtu arī par atlaidēm veikalos (es pamanīju, ka Veimārā pretī mūzikas skolai ir dažas ļoti fantastiskas lētas rotaļlietas, ir tur arī dārgas, bet dažas ir izcili lētas un labas)
- ierakstam idejas - kādas nodarbības, lekcijas, informācija interesē (piem., mani interesē, lai kāda šuvēja palīdz uzkonstruēt piegriezni bērna kleitai un man kreklam; man ļoti noderīgi būtu, ja kāda grāmatvede palīdzētu pabeigt sastādīt no soc.nod. atmaksājamo līdzekļu veidlapu; + vajag pabeigt pašnodarbinātā bilanci)
- jaunas un interesantas mājas lapas, piem., es esmu atradusi:
http://www.mainamies.lv
http://www.nacundari.lv/lat/paliidzi.php

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu MSN vārds Skype

Bonija offline Bonija Ziņojums Cet Aug 27, 2009 22:30 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 185
Pilsēta: Kuldīga

10 veselīgākie produkti pasaulē
Ja dienā apēdīsiet pa ābolam, ievērojami mazināsiet iespēju saslimt ar Alcheimera slimību, raksta «kvkstudio.ru», piedāvājot desmit veselīgāko produktu sarakstu.

Zivs

Ja rūpējaties par savu sirdi, gaļas vietā labāk izvēlieties zivi.
Trīs zivju maltītes nedēļā vai 30 grami zivju dienā samazina infarkta risku par 50%, jo zivis satur taukskābi omega-3.
Statistika liecina, ka japāņi un eskimosi reti slimo ar sirds asinsvadu slimībām, jo regulāri pārtikā lieto zivju produktus.

Ķiploks

Uzlabo vielmaiņu, lieliski tiek galā ar saaukstēšanās slimībām, mazina kuņģa un zarnu trakta vēža iespējas.
Ķiploks labi tīra asinsvadus.

Zemenes

Lai organismu apgādātu ar C vitamīnu, izvēlieties zemenes.
Dzelzs, ko satur šīs ogas, paaugstinās jūsu organisma imūnsistēmu.
Ēdot zemenes, izvairīsieties no saslimšanas ar vēzi.

Burkāni

Burkānos esošais beta karotīns neitralizēs brīvos radikāļus, kuri var izraisīt vēzi.
Beta karotīns uzlabos redzi un ādas stāvokli.
Neaizmirstiet burkānu salātiem vai sulai pievienot nedaudz taukvielu, tādējādi beta karotīns vislabāk uzsūksies organismā.

Pipari

Asais čili uzlabo vielmaiņu un palīdz novājēt.
Kapsaicīns — asā viela, kas atrodas piparā, palīdz izstrādāt kuņģa sulu un nogalina baktērijas, kas attīstās kuņģī un zarnās.
Arī saldie pipari ir vērtīgi. Tie satur C vitamīnu un krāsvielu, kas pat mazās devās cīnīsies pret vēža šūnu attīstību organismā.

Banāni

Veids, kā visātrāk nogādāt barības vielas organismam — ēst banānu.
Viena banāna magnija saturs ir sestā daļa no dienas devas.

Zaļā tēja

Katehīns ir zaļās tējas brīnumsastāvdaļa, kas pasargās no aterosklerozes, prostatas vēža, palīdzēs novājēt.
Dzeriet četras tasītes dienā!

Soja

Tā satur daudz lecetīna, B grupas vitamīnus — tie nostiprina nervu sistēmu un palīdz domāt.
Soja slavena ar bagātīgo olbaltumvielu saturu.
Īpaši ieteicami ir sojas dīgsti.

Piens

Piens satur vērtīgās olbaltumvielas, viegli pārstrādājamus taukus, laktozi, kalciju.
Zinātnieki noskaidrojuši, ka kalcija rezerves organismā, kuras uzkrātas no jaunības, vecumdienās palīdz izvairīties no osteoporozes.
Kalcijs noder arī nervu sistēmas un muskuļu darbībai.

Ķiršu sula

Dažus produktus var izmantot kā zāles.
Ja jums ir muskuļu sāpes, dzeriet ķiršu sulu!

Zinātnieki vienmēr centušies noskaidrot vērtīgākos produktus.

To sarakstā ir arī brūnie rīsi, vistu olas, spināti, vistas gaļa un mellenes.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu MSN vārds Skype

Bonija offline Bonija Ziņojums Sv Dec 06, 2009 00:34 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 185
Pilsēta: Kuldīga

Māmiņu kluba tikšanās
07.12. plkst 16.00 Inga aicina uz muzikālu nodarbību turpināsim tēmu "Sajūtas bērna attīstībā"

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu MSN vārds Skype

Bonija offline Bonija Ziņojums Sest Sep 24, 2011 01:37 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 185
Pilsēta: Kuldīga

zīdīšanas konsultācijas Bonija joprojām aktīvi sniedz visām Kurzemes māmiņām, kuras mani sameklē e-pastā [email protected] vai skype "bonuse" iepriekš e-pastā pabrīdiniet par sevi, jo svešos nepieslēdzu Подмигивать


_________________
Meita 29.06.2008.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Apmeklēt autora mājas lapu MSN vārds Skype


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Ceturtd., 28/03
diena

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
13°..15°

Vējš DA, 6-8 m/s
Atm. spiediens 746..748 mm
Ceturtd., 28/03
vakars

nedaudz mākoņains

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
12°..14°

Vējš DA, 3-5 m/s
Atm. spiediens 745..747 mm
Piektd., 29/03
nakts

apmācies

/images/weather/n_3_4_0_0.jpg
9°..11°

Vējš DA, 1-3 m/s
Atm. spiediens 743..745 mm
Piektd., 29/03
rīts

apmācies

/images/weather/d_3_4_0_0.jpg
7°..9°

Vējš D, 2-4 m/s
Atm. spiediens 745..747 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 1 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022