Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
lapas
1 2
iepriekšējā  |  nākamā

Elizabet offline Elizabet Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Sv Aug 03, 2014 15:59 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3804
Pilsēta: Лудза, Латаия

angy2007 :
Man delins ed apmeram 10,citreiz 15min no katras kruts un tad aptuveni 2-2,5 h mes gaidam lidz nakosajai esanas reizei... varbut man vins biezak ir jabaro,jeb ne,jo svara pieaugums bija labs pa pirmo menesi?

Lai būtu pietiekams piena daudzums ir jāsanak ne mazāk ka 8 barošanas diennaktī. Ļoti svārīgas prikš piena daudzuma ir barošanas no 2 nakti līdz 6 rīta. Ar 2-2.5 stundu starplaikiem jūms sanāk pietiekoši barošanu. Par to arī liecina labs bērna svara pieaugums.

Kā berns uzvēdas pie krūts? joprojam nemierīgi?


_________________

Стаж ГВ 4 года 1 месяц и 15 дней

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Otr Aug 05, 2014 20:54 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Sakiet,ludzu,kadus darzenus un auglus es varu est,lai mazajam nepustos puncis?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Elizabet offline Elizabet Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Otr Aug 05, 2014 22:27 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3804
Pilsēta: Лудза, Латаия

angy2007 :
lai mazajam nepustos puncis?

Bērnam tagad vēders pūšās? Ja nē, tad varad mēģinat jebkādus dazeņus un augļus. Pavienam jaunam dienā. Jā bērnam kfs nepatiks- jūs uzreiz redzesiet un izslēgsiet produktu. Katrs bēns reaģe savadāk uz vien un tiem pašiem produktiem. Manam bērnam vienīga reakcija bija uz apelsīnu ap nedeļas vecumu un nē ar vedera uzpūšanos, bet ar sarkanu dibenu.


_________________

Стаж ГВ 4 года 1 месяц и 15 дней

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Otr Aug 05, 2014 22:52 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Ja godigi,es pat isti vairs nezinu ka izpauzas ja berinam pusas puncis...vienmer visi saka need to,need sito,jo bernam bus kolikas,jo ja raud un spiez,rausta kajinas,tad sap puncis.... ir kads veids,ka tiesam parbaudit,ka tas ir kolikas?es zinu,ka man vajadzetu to zinat un pamanit,ja jau sis ir otrs bernins,bet ir 7 gadi pagajusi kops pirma berna,ka vairs neatceros...

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Elizabet offline Elizabet Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Treš Aug 06, 2014 09:31 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3804
Pilsēta: Лудза, Латаия

Kolikas i tad kad bērnam sāp galva. Tad grib zīst lai nomierinātos, atvieglotu savu stāvokli. Bēt tikko sāk zīst galva sāp stiprāk- bērns krūts atlaiž, raud stiprāk. Tādos gadijums bēnu ir nasē uz rokām, jāšupo, un dot krūti tikai kad no momierinājas.

Jūs varat ieviest jaunus produktus savā ēdienkartē un skatities uz bērnu. Var sakt ar neitrāliem produktiem- kartupeļi, kabači, ziedkaposti, burkāni, saldie zirnīši, svaigas pupas, ķirbis, āboli (dzirdēju kā labēk bez ādiņas neatceros vai tam ir kads pamatojums), bumbieri, plūmes, persiki.

Istenibā viss ko jūs ēdat grūtniecības laikā ir jau bērnam pazistāms- tos produktus ūs varat ēst- augļu ūdenim piemīt vairāk mammas ēdiena garša nekā krūts pienam.


_________________

Стаж ГВ 4 года 1 месяц и 15 дней

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Treš Aug 06, 2014 09:38 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Skaidrs,paldies!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Treš Aug 06, 2014 15:22 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Kā bērns uzvedas pie krūts? joprojam nemierīgi?[/quote]

Ir reizes, kad viņš ēd mierīgi, tas pārsvarā ir tad, kad ir pusaizmidzis. šad un tad arī nomodā ir mierīgs. viņa nemierīgums izpaužas tā, ka viņš uzreiz sāk spiest, rauj kruts galu ārā un griež galviņu, citreiz prom, bet citreiz ir tā, ka viņš grib zīst, bet nevar, jo tā spiešana viņam traucē...

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Cet Aug 07, 2014 16:17 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Man atkal radies jautajums... vakar,delins slikti eda no kruts pedejas tris barosanas,tas ir no plkst.16:00.taka vins slikti eda,vins neko daudz no krutim pedeja barosana neizeda un es vinam iedevu atslaukto pieninuno pudeles,apm.60ml izeda un aizgaka gulet. Sodien,tagad barojot,no vinam tikamas kruts paeda apm.10min.un saka raudat,no otras praktiski 4-5min.varbut paeda....atslaucu to kas palika,sanaca apmeram 70ml no abam krutim,to ari iedevu no pudeles un vins apeda visu... es isti nesaprotu,kape citreiz vins ed ta ka vairak,a tagad ir nemierigs..,varbut vinam or par maz?bet ta nevajadzetu but,jo pieninu tacu atslaucu un iedevu pec esanas....vai ari vins slinko,jo dabujis pudeli?kaut pudeliti tik treso reizi iedevu sodien... esmu nesaprasana.ludzu padomu!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Elizabet offline Elizabet Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Cet Aug 07, 2014 16:53 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3804
Pilsēta: Лудза, Латаия

angy2007 :
es isti nesaprotu,kape citreiz vins ed ta ka vairak,a tagad ir nemierigs..,varbut vinam or par maz?bet ta nevajadzetu but,jo pieninu tacu atslaucu un iedevu pec esanas....vai ari vins slinko,jo dabujis pudeli?

Bērns var būt neapmierināts ar to kā piens sāk tekt lenāk. Tāpec viņš izēd to pieniņu kas vieglak tek no krūt un tad vairs negrib piepulēties. Jūs varat mēģinat, kad pabarojiet ar otru krūti, pārlikt atkal uz pirmo. Un kā es rakstīju iepriešēja lapaspusē var mēģinat saspiepst krūti lai palielinātu piena plūsmu. Krūti ir jasaspiež tajā momentā kad bērniņš zīž bet nedzer pieneņu- ir zedzamas ātras zodiņa kustības. Ja jūs izdarīsiet visu pareizi bērniņa zodiņš sāks kustēties lēni- bērniņš dzers pienu. Kad bērns pārstās zīst- krūti ir jātlaiž, un būs jāsaspiež bērniņš sāks zīst atkal. Šajā video tas ir ļoti labi paradīts.

Dodot pudeli jūs arvieglojat bērnam darbu- no pudeles pienu dabūt ir vieglāk. Un arī kas ir ļoti svarīgi-atšķiras zīšanas tehnika- no pudeles bēns ēd ar pavisam citadākam kustībam, tiek nodarbinātas citas muskuļu grupas. No pudeles bērns pienu vairāk itkā izsūc. Tāpec nav īpaši labi dot pudelīti- jo bērns arī var sāk putroties ko kā ir jāzīž.


_________________

Стаж ГВ 4 года 1 месяц и 15 дней

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Cet Aug 07, 2014 17:01 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Tagad mazais it ka grib est,bet ka pielieku pie kruts,sak zist un tad sak dikti raudat... ko darit?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

kroljix offline kroljix Ziņojums Cet Aug 07, 2014 18:11 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 6397
Pilsēta: ПриРижье

Ieaijāt, ietīt autiņā, pamainīt pozu, varbūt kas no tā nostrādā. Iedot krūti jau stipri miegainam, tad parasti mazāk protestē. Un atstāt gulēt pie krūts arī miegā, kad bērns palēnām vēl zīž un var tikt klāt treknajam pienam.


_________________
8!
Младшая 01.03.2014.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Elizabet offline Elizabet Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Cet Aug 07, 2014 18:14 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3804
Pilsēta: Лудза, Латаия

angy2007 :
Tagad mazais it ka grib est,bet ka pielieku pie kruts,sak zist un tad sak dikti raudat... ko darit?

Tādos gadījumos var paņemt bērnu uz rokam un pašūpot lai nomierinātu. Pie kolikam palīdz turēt bērnu pozā ar vēderiņu uz savas rokas.


_________________

Стаж ГВ 4 года 1 месяц и 15 дней

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Pirm Aug 25, 2014 21:15 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Ludzu padomu! Ka jau ieprieks rskstiju,mazais ir nemierigs pie kruts. Izmeginaju dazadas pozas,gan mierinat un velak likt atkal pie kruts. Lai pavairotu pieninu,atslaucu pec katras barosanas,biezak mazo liku klat,pa nakti... bet bija vairakas reizes,kad vins vienkarsi nenema kruti,bet gribeja vel est.es atslaucu un devu ar pudeli... tagad ir ta,ka panem kruti,nedaudz paziz un sak raudat,nekas cits neatliek ka atslaukt un dot pudelite,jo vins grib est... ka talak?es saprotu ka tas ir atrs cels uz esanu no pudeles,bet ka savadak?mocit berninu un sevi katra barosanas reize? Ludzu padomu,ka labak...

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Pirm Aug 25, 2014 21:18 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Un ka ir ar tiem krusu galu uzgaliem? Varbut ar tiem paprovet? Varbut tad nemtu labak kruti?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Elizabet offline Elizabet Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Pirm Aug 25, 2014 21:53 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3804
Pilsēta: Лудза, Латаия

Cik atceros jūsu bērnam nepatika kad piens saka tekt lenāk. Tad maz ticams kā krūšu uzgali palīdzes- ar tiem iszīst pienu bērnam ir grūtak- strūkla arī nebus lielap uzgalī ir tikai 3 caurumiņi, bet rūtsgalā ir 12-15.

Berns var ļoti ātri pierast pie pudeles, un tādeļ nemierigāk uzvesties pie krūts. Jums ir jāpartrauc piebarošanu ar pudeli, ja gribat saglabat krūts barošanu nevis ar mammas pienu. Piebarajumu ar speciālu sistēmu SNS- to var nopirkt vai izgatavot pašiem. Tad bērns caur trubiņu zīžot krūti dabūs atslauktu pienu-> būs atrāka plūma-> būs mierigāks bērns. Krūtim būs lielaka stimulācuija-> veidosies vairāk piena-> būs stiprāka piena plūsma.


_________________

Стаж ГВ 4 года 1 месяц и 15 дней

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Pirm Aug 25, 2014 22:20 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

A kut tadu var iegadaties un ka ar tadu rikoties?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Elizabet offline Elizabet Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Pirm Aug 25, 2014 22:28 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3804
Pilsēta: Лудза, Латаия

angy2007 :
A kut tadu var iegadaties un ka ar tadu rikoties?

Iegadā ties var internet veikalos. Pudelīte ur jaielej atslauktais piens. Un tad kad bērns būs pielikts pie krūts, mutes sturīti ir jaieliek trūbiņa (var redzet šeit). Vai arī dažas mamiņas dara (un uz bildes ir redzams)- trūbiņu pie krūts pielimē ar plāksteri un bērnam dod krūti uzreiz ar trūbiņu.


_________________

Стаж ГВ 4 года 1 месяц и 15 дней

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

missJu offline missJu Ziņojums Pirm Aug 25, 2014 22:34 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 519
Pilsēta: Рига, Межциемс

Man pirmo menesi berns nenjma kruti. No sakuma atslaucu un tad njem sprici un katetora vadinju. Liku savu mazo pirkstu bernam mute ar nagu un melites un paraleli pirkstam iet trubinja ( nogriezu galu kur pats katetors un uzliku spricei). Ar shadu ierici zishanas refleks labi saglabajas, protams ka paareejas variants. Bernu tureju uz saliektam kajam, sezot un divana ar seju pret sevi. Sanak pussezhus. Pec parisreizem berns acimredzami pats tik labi zida, ka sprici tikai pietureju un gandriz nespeidu.
Pec paris nedeljam kad sapratu ka nav speka un velmes vairs slaukt es njemu small izmea uzgalishus. Man ari teica ka grutak bus utt berninaam, bet tieshi ar uzgali panjema. Lai Jums pacietiba kas atmaksajaas!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

missJu offline missJu Ziņojums Pirm Aug 25, 2014 22:37 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 519
Pilsēta: Рига, Межциемс

Vel meginaju dot pienu ar to pashu spici ar trubinju pie kruts. Vai nu limet ar plaksteri vai arii lai kads palidz un pietur bridii kad mazais kruti panjem.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

angy2007 offline angy2007 Ziņojums Otr Aug 26, 2014 08:17 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 26

Paldies par padomu!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 
lapas
1 2
iepriekšējā  |  nākamā


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Piektd., 29/03
vakars

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Vējš D, 0-2 m/s
Atm. spiediens 751..753 mm
Sestd., 30/03
nakts

apmācies

/images/weather/n_3_10_0_0.jpg
5°..7°

Vējš D, 2-4 m/s
Atm. spiediens 753..755 mm
Sestd., 30/03
rīts

mākoņains

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
7°..9°

Vējš D, 2-4 m/s
Atm. spiediens 751..753 mm
Sestd., 30/03
diena

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
11°..13°

Vējš R, 2-4 m/s
Atm. spiediens 754..756 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 2 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022