Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā

AB offline AB Ziņojums Sest Dec 28, 2013 21:49 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 8

Manam dēliņam ir 3 mēneši un, manuprāt, viņš pārāk bieži savam vecumam prasās pie krūts. Ir gadījumi, kad stundā pat divas reizes es viņu lieku pie krūts. Svarā mazais ņemās labi, tāpēc secinu, ka piens netrūkst. Esmu novērojusi, ka krūti bērns prasa, lai nomierinātos, bet līdzarto sanāk par daudz paēst un rezultātā tiek bieži atgrūsts piens, jo kuņģītis regulāri ir pilns.
Piemēram, mazajam bieži sāp vēderiņš un, kad nevar izspiest gāzītes, tad ļoti sanervozējas un sāk raudāt. Vienīgais, kas palīdz ir krūts, savādāk viņu nevaru nomierināt. Tāpat arī ar aizmigšanu, bez krūts viņu nav iespējams iemidzināt. Piemēram, vakar vakarā ēdot vinš aizmiga, pēc stundas pamodās dēļ gāzītēm, un man atkal bija jādod krūts, lai aizmigtu. Esmu mēģinājusi iemānīt mānekli, bet bez panākumiem. Esmu dzirdējusi no psihologiem, ka tādā veidā var izaudzināt "rīmas", kas vēlāk pie jebkāda stresa sāks ēst, tāpēc esmu nobažījusies vai daru pareizi, liekot mazo visu laiku pie krūts.
Lūdzu padalieties ar savu pieredzi un padomiem.
Paldies!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Pljusa offline Pljusa Ziņojums Sest Dec 28, 2013 23:54 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1013
Pilsēta: Кенгарагс

var būt šeit http://lv.kkm.lv/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=304 ir atbilde


_________________
Сынок Данил(28.04.1998) и
дочик Полинчик(14.06.2005)

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

jull offline jull Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Pirm Dec 30, 2013 14:18 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3037

Ļoti dauzdi bērni līdz 3 mēnešu vecumam ēd loti bieži - līdz pat 4 reizēm stundā. Mātes piens ir unikāls uzturs, kurš pārstrādājas kuņģī 15 minūtēs, un pēc 15 min. bērniņš ir gatavs uzņemt jaunu porciju. Tas nekādā veidā nav un nevar būt saistīts ar pieagušo cilvēku kaitīgiem ieradumiem, turpretīm, krūts ēdināšana bez ierobežojumiem palīdzēs izaudzināt bērnu ar ļoti stabīlu nervu sistēmu, jo bērns pie pupa nomierina ne vien izsalkumu. Jūsu gadījumā visticamāk situācija drīz jau mainīsies līdz ar bērna iemaņu un fiziskas aktivitātes pieaugumu.


_________________
Идет 6-ой год моего стажа грудного вскармливания.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Ceturtd., 28/03
diena

skaidrs

/images/weather/d_0_10_0_0.jpg
13°..15°

Vējš DA, 6-8 m/s
Atm. spiediens 746..748 mm
Ceturtd., 28/03
vakars

nedaudz mākoņains

/images/weather/n_1_10_0_0.jpg
12°..14°

Vējš DA, 3-5 m/s
Atm. spiediens 745..747 mm
Piektd., 29/03
nakts

apmācies

/images/weather/n_3_4_0_0.jpg
9°..11°

Vējš DA, 1-3 m/s
Atm. spiediens 743..745 mm
Piektd., 29/03
rīts

apmācies

/images/weather/d_3_4_0_0.jpg
7°..9°

Vējš D, 2-4 m/s
Atm. spiediens 745..747 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 2 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022