Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
lapas
1 2
iepriekšējā  |  nākamā

magone offline magone Ziņojums Otr Sep 01, 2009 13:09 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 19
Pilsēta: Rīga

Puisim 3 mēneši. Man liekas, ka jau kopš 1 mēneša vecuma neguļ viens pats pa dienu. Piem., aizmieg pie krūts, lieku gultiņā, pēc 10 min pamostas. Dažreiz izdodas pagulēt, bet pārsvarā nē. Guļ vai nu man klēpī, kur paliek pēc ēšanas vai man blakus (arī pēc barošanas, bet guļus). Esmu lasījusi ieteikumu: mamma pabaro guļus, pati ceļas un iet darīt darbus, bērns paliek guļot. Mans tā nevar. Dakterei teicām. Viņa domā, ka tas tāpēc, ka gāzītes moka. Bet kāpēc man blakus tās viņu nemoka? Un ieteica vairāk likt uz vēdera. Neiroloģei arī teicām. Mazajam vēl pirms 2 nedēļām nebija pazudis Moro reflekss un viņa teica, ka tas dēļ tā - satrūkstas un pamostas. Dodu mazajam tinktūriņu (nātrene, melisa un kas tur vēl), lai būtu mierīgāks. Rociņas vairs tik traki nerausta, bet tāpat mostas. Naktī guļ labi. Slingā arī guļ labi. Ratos raud. Gadās aizmigt, bet arī ne uz ilgu laiku. Vai vēl kādai ir tāds tikai ar jums gulētājs?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

yina offline yina Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Otr Sep 01, 2009 13:23 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 2462
Pilsēta: Riga

es izlasiju un nesapratu, kur jus atradat problemu. mazulim jus esat loti nepieciesama un viss. nekadu refleksu vai gazu. manai meitinai ir 6 menesi, mums ir tapat, blakus gul tikai nakti, pa dienu klepi, uz rokam, ja atlieku uzreiz mostas un raud, tas ir dabiski. un paries pats par sevi, jusu mazuli jus tacu varat slinga turet, lai gul, jus dariet savus darbus. ratinus mana ari negrib, tapec atrodas slinga vai uz rokam. ja, tas ir gruti maminai, tacu tas nebus ilgi, driz ar smaidu atceresities un skriesiet pakal, lai paturetu klepi. Улыбка

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

magone offline magone Ziņojums Otr Sep 01, 2009 13:32 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 19
Pilsēta: Rīga

Paldies par atbildi! Bet problēma (ja to tā var nosaukt) ir tajā, ka dažreiz es ar viņu gribu kopā pagulēt, bet dažreiz man pietiek ar 1h. Ja viņš ap to laiku nav pamodies, tas nozīmē, ka es arī nevaru celties un iet šo to darīt. Protams, var vispirms likt slingā un tad abiem iet gulēt, bet ne vienmēr tas ir iespējams..

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

yina offline yina Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Otr Sep 01, 2009 13:36 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 2462
Pilsēta: Riga

magone :
Paldies par atbildi! Bet problēma (ja to tā var nosaukt) ir tajā, ka dažreiz es ar viņu gribu kopā pagulēt, bet dažreiz man pietiek ar 1h. Ja viņš ap to laiku nav pamodies, tas nozīmē, ka es arī nevaru celties un iet šo to darīt. Protams, var vispirms likt slingā un tad abiem iet gulēt, bet ne vienmēr tas ir iespējams..


es domaju, lieciet uzreiz slinga, kad vins iet gulet. un guliet slinga, tas ir reali, pati ta daru. vins jus jut blakus un vinam ir mierigak. bet miksturu es gan nedotu, tas ir pilnigi normali prieks si vecuma mazuliem. bet ja jus pagulat kopa 1h, un jus klusi aiziesiet, vins negules?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Skazka offline Skazka Ziņojums Otr Sep 01, 2009 13:36 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 2173
Pilsēta: España, Barcelona

Честно говоря, я не знаю что такое рефлекс Моро, а искать нет времени Улыбка
Многие малыши просыпаются без мамы, и это абсолютно нормально. Я бы перестала давать настойки, т.к. корректировать естественное поведение ребенка бессмысленно и вредно даже может быть. Врачи выполняют свою работу, раз мамочка пришла с жалобой, то обязательно нужно что-то прописать. Вот и всплывают колики (кто такие? никто не знает, но все говорят), неспокойствие и прочее.

Вижу 3 выхода Улыбка :
1. Смириться с тем, что малыш спит так помалу
2. Лежать/спать вместе с ним. Или давать грудь как только начинает копошиться - частенько, если поймать момент, засыпает опять
3. Слинг Улыбка Там хочешь-не хочешь, а спать будешь Улыбка
По ходу дела еще вариант нарисовался - пеленать малыша на сон, так ему спокойней будет и руками не помашет.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Apmeklēt autora mājas lapu

lemarka offline lemarka Ziņojums Otr Sep 01, 2009 13:41 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 3356
Pilsēta: Рига, Зиепниеккалнс

VAr taču grāmatu palasīt, ja pamodaties ātrāk par mazo. Mums bija tieši otrādi - viņš modās, kad man vēl gribējas gulēt. Улыбка Man sīkajam arī rati ne visai, bet uz balkona ratos bija ar mieru gulēt un guļ joprojām.

Nekādas zāles bērnam nav jādod, viņa kunģītis tagad labi tiek galā tikai ar mammas pienu, a viss parējais var tieši izraisīt sāpes un nepatikamas sajūtas Да-да

Tiklīdz Jūs saksiet izbaudīt dzīvi un beigsiet pārdzīvot par sīkumiem, kā arī pieņemsiet esošu situāciju - viss kļūs savadāk Подмигиваю


_________________
www.oriflame.lv

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Alja_S offline Alja_S Ziņojums Otr Sep 01, 2009 13:58 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4911
Pilsēta: Рига, Плявниеки

Mums arī tā bija, gan nu tagad meita pamodas ja meģīnāt parlikt gultiņā vai ratos. Daru tā: baroju guļus kaut kur gultas vidu un pēc tam klusu klusu aizeju, sava vieta lieku spilvenu vai kaut ko tādu, lai meitai būtu silti. Var spilvenus lietos, var pakavu, var salikto segu... Viņī vēl pamodas tapēc ka kad mamma aiziet paliek aukstāk. Да-да

Pēc tam gulēs mierīgāk, tas vēl tads periods Улыбка


_________________



Зорко одно лишь сердце (с)

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Noela offline Noela Ziņojums Otr Sep 01, 2009 14:14 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 487
Pilsēta: Riga, Imanta

Skazka :
Честно говоря, я не знаю что такое рефлекс Моро, а искать нет времени Улыбка


Eto kogda malish kak bi vzdragivajet i razvodit ruchki i viprjamljajet nozhki - kak budto padajet i hochet za chto-to uhvatitsa.

Man bija līdzīgi. Es arī savā vietā mēģināju atstāt spilvenu vai pakaviņu - īpaši nestrādāja. Ar laiku meita sāka mani laist prom pati. Vislabāk tādas aiziešanas strādāja tad, kad mazais aizmieg, pēc 20-40 minūtēm.

lemarka :
Tiklīdz Jūs saksiet izbaudīt dzīvi un beigsiet pārdzīvot par sīkumiem, kā arī pieņemsiet esošu situāciju - viss kļūs savadāk Подмигиваю

Да-да tieši tā Улыбка


_________________


uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

macabra offline macabra Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Otr Sep 01, 2009 15:14 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4321
Pilsēta: Рига, Пурвциемс

Atcerieties, ka bērns ir bērns un gaidīt no viņa pieauguša uzvedību ir parāk agri. Jo vairāk bērns pavada laiku ar mammu paša dzīves sākumā, jo vieglāk viņam vēlāk "škirties" no mammas.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

kroljix offline kroljix Ziņojums Otr Sep 01, 2009 15:48 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 6397
Pilsēta: ПриРижье

Zīdaiņiem lielākā daļa dienas miegā ir paviršajā fāzē, miegs ir visnotaļ trausls, tieši šajā miegā (nevis dziļajā) izstrādājas smadzeņu šūnas, līdz ar to ir svarīgi, lai bērns izgulētos. Kad mamma blakus, mazais jūt un mierīgi var gulēt ilgi, it sevišķi, ar pupu mutē. Ļoti daudzi zīdaiņi, kuros baro mamma un kuriem sevišķi nav māneklīša, šādi uzvedas.
Līdz aptuveni gadam ir šāda uzvedība, tad mainās - bērns spēj nogulēt viens pats jau 2-3h.

Kā jau meitenes teica, tas pārstāj kaitināt tiklīdz jūs pieņemat sava bērna vajadzības un respektēsiet tās Улыбка tas jau ir cilvēks ar savām vajadzībām, viņam nav jāpakļaujas grāmatās raxtītajam Улыбка Iet staigāt labāk, kad mazais nomodā, lai šis var vērot apkārtni, savukārt gulēt ērtāk ir mājās abiem kopā Подмигивать
Ja man miegs nenāk, es parasti palasu kādu grāmatu vai kompī padarbojos.


_________________
8!
Младшая 01.03.2014.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

macabra offline macabra Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Otr Sep 01, 2009 15:52 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4321
Pilsēta: Рига, Пурвциемс

kroljix :
Līdz aptuveni gadam ir šāda uzvedība, tad mainās - bērns spēj nogulēt viens pats jau 2-3h.



tas ir ļoti individuāli katram bērnam.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

pijolite offline pijolite Ziņojums Otr Sep 01, 2009 17:29 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 136

Manai mazulītei bija tāpat. Kad mazajai bija 3 mēneši, viņa arī maz gulēja, ja nebiju blakus. Kaut kur minūtes 10 - 15. Tāpēc es sāku čučēt kopā ar viņu. Es saprotu, ka pārsvarā visām māmiņām ir arī daudz kas jāapdara pa mājām. Un to var izdarīt ātrāk, ja mazulis čuč. Bet šajā situācijā labāk pabūt ar mazo, jo mazais tad izčučas un nav niķīgs. Manai mazulītei jau 7 mēneši un es tāpat viņu lieku pa dienu čučēt kā 3 mēnešos. Baroju ar krūti un guļu blakus kamēr aizmieg. Pēc tam aizeju uz citu istabu. Viņa tāpat kaut kur pēc stundas pamostas. Es noguļos blakus, iedodu krūti un mazā aizmieg. Ne tikai mazulim siltums ir svarīgs, bet arī mammas tuvums. Tāpēc ja dikti negribas ar mazo čučēt kopā var piemānīt noliekot pakaviņu un savu T- kreklu blakus. Улыбка Reizēm nostrādā.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

macabra offline macabra Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Otr Sep 01, 2009 18:36 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4321
Pilsēta: Рига, Пурвциемс

pijolite :
Es saprotu, ka pārsvarā visām māmiņām ir arī daudz kas jāapdara pa mājām. Un to var izdarīt ātrāk, ja mazulis čuč.



tāpēc mācamies pēc iespējas darīt visas lietas kopā ar bērnu, lai bērna miega laika māmiņa arī varētu atpūsties, nevis kā udarņik truda šrobīt pa visu māju, lai ideāla kārtība būtu.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Skazka offline Skazka Ziņojums Otr Sep 01, 2009 19:21 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 2173
Pilsēta: España, Barcelona

Noela, paldies par paskaidrojumu! Mazais vēl joprojām tā dara laiku pa laikam, īpaši ja viņu pacelt strauji Улыбка

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Apmeklēt autora mājas lapu

pijolite offline pijolite Ziņojums Otr Sep 01, 2009 19:27 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 136

macabra :

pijolite :
Es saprotu, ka pārsvarā visām māmiņām ir arī daudz kas jāapdara pa mājām. Un to var izdarīt ātrāk, ja mazulis čuč.



tāpēc mācamies pēc iespējas darīt visas lietas kopā ar bērnu, lai bērna miega laika māmiņa arī varētu atpūsties, nevis kā udarņik truda šrobīt pa visu māju, lai ideāla kārtība būtu.



Jau kuro reizi sastopos ar Jūsu, Macabra, komentāriem, kas attiecas uz manis teikto. Un tie vienmēr ir ļoti, ļoti pamācoši. Bet nevajag katru reizi manis teikto kritizēt.

Kas attiecas uz mani, es mājas soli padaru arī tad, kad mazā ir nomodā. Reizēm arī, kad mazā guļ. Parasti, kad mazā čuč, es arī atpūšos. Katrai māmiņai ar savs ikdienas ritms un režīms.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Skazka offline Skazka Ziņojums Otr Sep 01, 2009 19:38 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 2173
Pilsēta: España, Barcelona

Уважаемые, брейк Улыбка
Хорошо, конечно, отдыхать с малышом, а все дела делать с ним на руках...
Я многое умею делать одной рукой, но есть вещи, которые до сих пор не получаются. И частенько даже слинг не помогает.
А если еще вспомнить про старших двоих детей... Заклеил рот
Нет, я не умею отдыхать во время детского сна.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Apmeklēt autora mājas lapu

macabra offline macabra Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Otr Sep 01, 2009 20:12 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4321
Pilsēta: Рига, Пурвциемс

pijolite :

Jau kuro reizi sastopos ar Jūsu, Macabra, komentāriem, kas attiecas uz manis teikto. Un tie vienmēr ir ļoti, ļoti pamācoši. Bet nevajag katru reizi manis teikto kritizēt.

Kas attiecas uz mani, es mājas soli padaru arī tad, kad mazā ir nomodā. Reizēm arī, kad mazā guļ. Parasti, kad mazā čuč, es arī atpūšos. Katrai māmiņai ar savs ikdienas ritms un režīms.



tas nebija personīgi Jums domāts komentārs, ja nu kas. ja esmu Jūs aizvainojusi, tad atvainojos.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

magone offline magone Ziņojums Otr Sep 01, 2009 22:01 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 19
Pilsēta: Rīga

Paldies par viedokļiem! Nav jau tā, ka es nesaprotu, ka bērnam mani vajag, tomēr ir reizes, kad aizdomājos par to, vai ir daudz tādi negulētāji kā man. Jo tām draudzenēm, kurām mazie nesen piedzimuši, viņi ir kaut kādi super gulētāji (vai arī neviena negrib stāstīt par to, kā ir patiesībā) Улыбка
Tinktūru turpināšu dot, jo tā nav tik daudz miegam, bet, lai novērstu gaisa "ķerstīšanu". Jo reizēm viņš pats no tā sabīstas un sāk raudāt.
Ir tā, ka par laimi šobrīd nedzīvojos pa māju viena, bērniņa tētis arī ar mums ir pa dienu, tad jau ar darbiem var viegli tikt galā. Bet slings noteikti ir liels palīgs, kad esmu viena.
Runājot par bērna "piemānīšanu"- nekas nepalīdz. Ne knupis (to gan dodu ļooti reti, jo iztiekam labi arī bez tā), ne pakaviņš, ne sedziņa pie vaiga, nekas Улыбка Bija jautājums, vai neguļ arī pēc kopā pavadītas stundas viens. Nē, diemžēl neguļ. Par to, ka var ķert mirkli, piedāvāt krūti un tad lai čuč - ir mēģināts. Pat liekas, ka palīdz, jo tad parasti nedaudz ilgāk paguļ.
Un vēl jautājums tām, kuras guļ kopā ar mazajiem pa dienu. Mans, tā guļot, gandrīz visu laiku grib ar pupu mutē gulēt. Pat nav tā, ka zīž lai paēstu, bet zīž tāpēc, ka vienkārši grib pazīst. Vai jūsējie arī tāpat dara? Protams, ir brīdis, kad viņš to krūti atlaiž (reizēm krūti izņemu, lai tukšgaitā mazais nestrādātu, bet kādu laiku vēl turpina čāpstināt), bet tikpat labi arī 1,5h varētu ar to mutē pavadīt pa miegam.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

kroljix offline kroljix Ziņojums Otr Sep 01, 2009 22:28 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 6397
Pilsēta: ПриРижье

Tinktūru turpināšu dot, jo tā nav tik daudz miegam, bet, lai novērstu gaisa "ķerstīšanu" - jūs domājat to kustību, kad izplēš rokas-kājas un ķer sevi? kāpēc ir jāārstē iedzimti refleksi??? Acu mirkšķināšanu tak nemēģina neviens pieaugušajiem ārstēt, piem. Šāda pēkšņa 'sabīšanās' ir raxturīga pavisam maziem bērniem, ap 3-4mēn pazūd parasti.

jā, var ilgi vai arī visu laiku gulēt ar krūti mutē. Lai Sorry reizēm, kad ir cieši aizmidzis, izņemu, jo roka notirpusi/ gribu uz tualeti utt, bet ja viss ir labi, tad ļauju - tas bērnu nomierina un dod pārliecību, ka mamma blakus.[/i]


_________________
8!
Младшая 01.03.2014.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

macabra offline macabra Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Otr Sep 01, 2009 22:32 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4321
Pilsēta: Рига, Пурвциемс

Viss, ko jūs aprakstījāt, ir pilnīgi normāli. Gan tas, ka grib gulēt ar pupu mutē (man meita nav no tiem, kas visu laiku karajas pie pupa, taču arī viņai joprojām dažreiz uznāk šāda velme), gan tas, ka bērnu nevar piemanīt ar knupi, vai jūsu apģerbu, jo galu galā, tas var palīdzēt uz kādu brītiņu, bet ilgstoši uz tā izbraukt nevar.
Draudzenes vispār ir atsevišķs stāsts... Neviens jau neaizliedz arī jums teikt, ka viss ir kārtībā Смешно es personīgi bērna audzināšanā vados no tā, ka ja man kaut kas nepatīk, liek raizīties vai mainīt esošo kārtību, tad tas ir tāpēc, ka tas neapmierina mani, nevis tāpēc, ka draudzenēm ir citādi.

Es jums ieteiktu ieklausīties meiteņu teiktajā - uztveriet situāciju vieglāk, jūsu mazulis vēl ir pavisam maziņš, jo vairāk mammas viņš saņems, jo drošāks viņš būs.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

magone offline magone Ziņojums Otr Sep 01, 2009 22:33 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 19
Pilsēta: Rīga

kroljix :
Tinktūru turpināšu dot, jo tā nav tik daudz miegam, bet, lai novērstu gaisa "ķerstīšanu" - jūs domājat to kustību, kad izplēš rokas-kājas un ķer sevi? kāpēc ir jāārstē iedzimti refleksi??? [/i]


Nav tā, ka viņš šad tad tā dara, bet diezgan regulāri. Ja kaut ko pasaku skaļāk, ja kāda skaņa negaidīta, ja nolieku/paceļu. Pat vienkārši, guļot mierīgi uz muguriņas viņam ir tas reflekss. Un, kā jau teicu, viņš no tā sabīstas un raud. Man liekas, ka tas nav īsti normāli. Reflekss ir norma, bet viņam tas ir pastiprināts (kaut gan nezinu, kā ir citiem bērniem. Varbūt tāpat)


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

macabra offline macabra Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Otr Sep 01, 2009 22:34 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4321
Pilsēta: Рига, Пурвциемс

magone :

kroljix :
Tinktūru turpināšu dot, jo tā nav tik daudz miegam, bet, lai novērstu gaisa "ķerstīšanu" - jūs domājat to kustību, kad izplēš rokas-kājas un ķer sevi? kāpēc ir jāārstē iedzimti refleksi??? [/i]


Nav tā, ka viņš šad tad tā dara, bet diezgan regulāri. Ja kaut ko pasaku skaļāk, ja kāda skaņa negaidīta, ja nolieku/paceļu. Pat vienkārši, guļot mierīgi uz muguriņas viņam ir tas reflekss. Un, kā jau teicu, viņš no tā sabīstas un raud. Man liekas, ka tas nav īsti normāli. Reflekss ir norma, bet viņam tas ir pastiprināts (kaut gan nezinu, kā ir citiem bērniem. Varbūt tāpat)



Un ja viņš guļ ar jums kopā?


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

DiankaM offline DiankaM Sertificēta zīdīšanas konsultante
Sertificēta zīdīšanas konsultante Ziņojums Otr Sep 01, 2009 22:36 Atbildēt ar citātu



Moderators
Ziņojumi: 9952
Pilsēta: Riga, Imanta

oooo, kolēģe Смешно
Manējais gulēja pirmās 2 nedēļas, laikam atpūtās pēc dzemdībām. Pēc tam pamodās, un sākās tas pats ka jums - īsi miedziņi, pārlikt no rokām nav iespējams, aizmukt - dažreiz sanāca, dažreiz nē.
Ratos negulēja vispār, nekad.

3-4 mēneši bija grūts periods, bērnam vispār bija pa dienu tikai īsi miedziņi, 15 minūtes, 40 minūtes.
Atceros, ka ap 5-6 mēn.palika nedaudz labāk, puika sāka gulēt ilgāk, izveidojās jau 3 dienas miedziņi. Un arī miedziņs bija ne tik trausls.

Tā kā māmiņai pacietību, tas pāries, bērniņi ātri aug Улыбка

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

magone offline magone Ziņojums Otr Sep 01, 2009 22:41 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 19
Pilsēta: Rīga

macabra :

Es jums ieteiktu ieklausīties meiteņu teiktajā - uztveriet situāciju vieglāk, jūsu mazulis vēl ir pavisam maziņš, jo vairāk mammas viņš saņems, jo drošāks viņš būs.


Nav tik traki ar mani. Neuztveru to visu kā pasaules galu. Tik gribēju zināt, kā ir citām un smelties varbūt kādu labu ideju šajā jautājumā Подмигивать Katrā ziņā interesanti uzzināt, ka ir daudz tādu mammu, kuras var laiski (paguļot, palasot vai pasēžot pie datora) pavadīt 3-5h dienā un ļaut citiem mājiniekiem padarīt mājas darbus Смешно
P.S. Par draudzeņu super gulētājiem rakstīju ar ironiju Подмигивать


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

magone offline magone Ziņojums Otr Sep 01, 2009 22:43 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 19
Pilsēta: Rīga

macabra :

magone :

kroljix :
Tinktūru turpināšu dot, jo tā nav tik daudz miegam, bet, lai novērstu gaisa "ķerstīšanu" - jūs domājat to kustību, kad izplēš rokas-kājas un ķer sevi? kāpēc ir jāārstē iedzimti refleksi??? [/i]


Nav tā, ka viņš šad tad tā dara, bet diezgan regulāri. Ja kaut ko pasaku skaļāk, ja kāda skaņa negaidīta, ja nolieku/paceļu. Pat vienkārši, guļot mierīgi uz muguriņas viņam ir tas reflekss. Un, kā jau teicu, viņš no tā sabīstas un raud. Man liekas, ka tas nav īsti normāli. Reflekss ir norma, bet viņam tas ir pastiprināts (kaut gan nezinu, kā ir citiem bērniem. Varbūt tāpat)



Un ja viņš guļ ar jums kopā?


Dažreiz arī guļot ar mani kopā, bet tad uzlieku roku uz pleciņa un viņš nomierinās. Bet guļot tas reflekss vispār viņam diezgan reti izpaužas. 95% gadījumu tad, kad ir nomodā.

DiankaM - ek, zinu, ka ātri aug tie mazie. Cenšos ķert katru mirkli ar mazo Улыбка[/b]


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 
lapas
1 2
iepriekšējā  |  nākamā


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Piektd., 29/03
diena

mākoņains

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
9°..11°

Vējš DR, 5-7 m/s
Atm. spiediens 748..750 mm
Piektd., 29/03
vakars

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Vējš D, 0-2 m/s
Atm. spiediens 751..753 mm
Sestd., 30/03
nakts

apmācies

/images/weather/n_3_10_0_0.jpg
5°..7°

Vējš D, 2-4 m/s
Atm. spiediens 753..755 mm
Sestd., 30/03
rīts

mākoņains

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
7°..9°

Vējš D, 2-4 m/s
Atm. spiediens 751..753 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 5 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022