Sākumlapa  |  Forums  |  Raksti  |  Blogi  |  Galerijas  |  Zīdīšanas konsultanti  |  Nodarbību saraksts
по-русски   latviski

FotoGalerija

Nodarbības



FotoGalerija

FotoGalerija

Radošā darbnīca

Pērk un pārdod

MeklēšanaMeklēšana    GrupasGrupas    ProfilsProfils



Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
lapas
1 2
iepriekšējā  |  nākamā

Anja22 offline Anja22 Ziņojums Sv Feb 01, 2009 16:57 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 125

Sveikas meitenes,vēletos jusu viedokli!!
Manai meitinai ir 4 mēn.nedelju atpakal bija ideals rezims-celas 10.30,padzivojamies tad 12.30 gaja pusdienlaiku gulet,modas 15.00 tad atkal dzivojamies miga ciet 18.00 un guleja lidz 20.00 tad ap 22.00 jau gatavojas uz nakts gulesanu,pa nakti celas vienu reiziti,paed pupu un atkal lidz ritam gul!!!!Nedeljas nogale bijam laukos(skaljums,daudz cilveku u.t.t)un kopš esam atpalaļ,kaut kāds murgs!!Pa dienu atsakās gulēt uz nakti nav iespējams nolikt,jo visu dienu nav gulējusi!!!Ja arī iemieg tad ceļās ik pēc stundas un knosās,kā dabūn pupu tad paēd un guļ!!! Печально Esmu nesaprašanā,vel nedēļu atpakaļ bēbis mācēja pats aizmigt(zīžot pirkstiņu,bez bļaušanas) a tagad pilnīgs haoss!!!!!Palīdziet lūdzu!!!Var rakstīt arī krieviski,lasīt māku!!Tik tā ar to rakstīšanu pašvaki!!!!!!!!!!!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

macabra offline macabra Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Sv Feb 01, 2009 17:01 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4321
Pilsēta: Рига, Пурвциемс

Ko nozīme - varēja pats aizmigt, zižot pirkstiņu? Pirkstiņa vietā jādod krūts.
Un izskatas, ka jums ir sākusies kārtēja krīze jeb leciens attistībā. Apskatīties kalendārā - http://home.arcor.de/wtromm/kld/kalender.html
un šeit sīkak par krīzem - http://www.kkm.lv/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=7108


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Julconok offline Julconok Ziņojums Sv Feb 01, 2009 17:10 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 6735
Pilsēta: Кенгарагс

У деток до года понятие "режим" очень относительное. Как только кажется, что все наладилось-устаканилось, как происходит очередной скачок развития, появляются новые навыки, лезут зубы и т.д. Соответственно, идет и перестройка режима. Так что не волнуйтесь, все еще будет меняться, и не раз.
Еще скажу, что вам повезло, что раньше вы ночью ели грудь только 1 раз. У большинства мам на ГВ дети ночью едят гораздо чаще. Видимо, и ваша "лафа" Очень смешно кончилась. А ребенок спит в кроватке? Если так, то переселяйте к себе в кровать, - так вы будете высыпаться, вместо того чтобы каждый час вскакивать. Здесь многие мамы ночью кормили и утром не могли вспомнить, сколько раз, потому что все в полудреме происходило. Подмигиваю И у нас тоже так было. Улыбка
Еще насчет пальчика и самостоятельного засыпания: грудничку очень нужно засыпать у груди, это в нем природой заложено. Не надо откладывать ребенка, это его ничему не научит... ну разве что, что мамы нет рядом в такой нужный момент. Печально
Все у вас наладится, только старайтесь быть с малышой рядом, держать побольше на ручках, спать рядышком. Улыбка


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Anja22 offline Anja22 Ziņojums Sv Feb 01, 2009 19:15 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 125

Nu agrak es varēju vinu kad nāk miedzinjstad pabarot,ielikt ratos un vinja ieliekot pirkstinju iemiga!!!!!
Tur jau ir tā lieta,ka ne vienmēr viņa man aizmieg pie krūts,kā agrāk!!!!A var paēst un dzīvoties talāk,tēlot,ka nenak miegs!!!!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Julconok offline Julconok Ziņojums Sv Feb 01, 2009 19:21 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 6735
Pilsēta: Кенгарагс

Anja22 :
Nu agrak es varēju vinu kad nāk miedzinjstad pabarot,ielikt ratos un vinja ieliekot pirkstinju iemiga!!!!!
Tur jau ir tā lieta,ka ne vienmēr viņa man aizmieg pie krūts,kā agrāk!!!!A var paēst un dzīvoties talāk,tēlot,ka nenak miegs!!!!


Ну правильно, растет ребенок, миром вокруг интересуется. Улыбка Тогда пробуйте у груди укачивать. У вас мячик специальный есть?


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Lapsa offline Lapsa Ziņojums Sv Feb 01, 2009 19:29 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 7664
Pilsēta: Саркандаугава

variants ar pirkst zīšanu ir absolūti nepieņemams. bērns Jums rāda, ka viņam vēl vajadzīga krūts, bet Jūs priecājaties, ka viņš tādā veidā aizmieg...
ne īsti sapratu - vai Jūs arī pa dienu likāt ratiņos gulēt? arī mājās?

es Jums ieteiktu pamēģināt likties bērnam uz diendusu blakus - apguloties, bērns zīž kādu laiku, pēc tam parsti aizmieg, bet mamma paliek blakus, lai bērns justu, ka jebkurā laikā var vēl pazīst. Ir ieteicams uz kādu laiku minimizēt stresus - neiet pastaigāties, neiet ciemos un nesaukt viesus mājās, vairāk laika turēt mazo rokās utt.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Anja22 offline Anja22 Ziņojums Sv Feb 01, 2009 19:56 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 125

Jā,mājās iešūpināju un gulēja!!!!bet vinja man visu zīž,segu,mantas,pirkstus!!!Krūti neņem tādos gadījumos!!Viņa izvēlas pirkstu,tas nav pareizi?!?!?Nezināju!! Печально Mēģināšu labot!!!!
Jā bumba mums ir!!!
Naktis guļam kopā(jo pa nakti bieži ēd),bet pusdienlaiku gan gultiņā lieku!!!!!!!!!!!!!!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

blueyed offline blueyed Ziņojums Sv Feb 01, 2009 19:58 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 2804
Pilsēta: Иманта

Anja22 bērniņam noteikti ir jāiemieg pie krūts, tas ir vienīgais viss drošākais veids, ka bērns agri vai vēlu iemigs. Es domāju ka tas tiešām ir kārtējais attīstības lēciens kas liek bērnam justies nemierīgam, viņš grib atkal justies kā jaundzimušais. Vienkārši tas ir jāpārdzīvo un jābūt bērniņam blakus ar krūti, jo viss kas bērnam pašlaik ir vajadzīgs ir māmiņa un viņas siltums...

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Nosūtīt e-pastu Skype

Lapsa offline Lapsa Ziņojums Sv Feb 01, 2009 20:04 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 7664
Pilsēta: Саркандаугава

ar pirkstu bērns arī var darboties dažādi - var laizīt, mazliet piesūkāt, bet var intensīvi zīst. kā notiek Jums??? ja otrais variants - tad noteikti kaut kas jāmaina!

pamēģiniet vismaz kādu laiku gulēt bērnam blakus arī diendusu, pēc kāda laika Jums pāries tās grūtības ar miegu, bet pagaidām arī Jums būs papildus atpūta pa dienu Улыбка

kā Jums ir ar svara dinamiku?

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Anja22 offline Anja22 Ziņojums Sv Feb 01, 2009 20:22 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 125

Njā,pirkstu mēs zīdām pirkstiņus intensīvi,tagad jau mazāk!!!!
Piemēram,ja viņa guļ man blakām ,paēd un palaiz pupu un sāk runāties,tad ko darīt,gaidīt kad pagriezīsies un paņems vēl pupu?!??!
Svars pirmos trīs mēnešus nāca klāt ik pa 1,600kg,pedējo mēnesi gan tikai kādi 900g!!!!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Julconok offline Julconok Ziņojums Sv Feb 01, 2009 20:40 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 6735
Pilsēta: Кенгарагс

Чем старше ребенок, тем меньше прибавки, это нормально. Подмигиваю А после полугода главное, чтобы хоть немного прибавлял. Иначе к году у вас был был бы неподъемный слоник. Улыбка


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Lapsa offline Lapsa Ziņojums Sv Feb 01, 2009 20:51 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 7664
Pilsēta: Саркандаугава

Svars gan ir superīgs Улыбка
bet ar tiem pirkstiem jāskatās uzmanīgāk. bērns jau zīž ne tikai tāpēc, lai paēstu - tas ir arī veids, kā sajust mammu, mammas tuvumu un aizgādību.
ja sāk runāties - tātad neguļ, tad mamma ņem mazo un iet prom no gulēšanas vietas, nodarboties ar savām darīšanām. pec kāda laika - skatoties pēc bērna uzvedības - atkal iet kopā gulēt, piedāvā paēst utt...
bet vispār jau katra mamma, protams, meklē savus ceļus, kā to risināt.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Anja22 offline Anja22 Ziņojums Sv Feb 01, 2009 20:56 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 125

Nu,jā!!Piemēram sobrīd viņa kā tiek horizontālā stāvoklī ta kliedz histēriski,kā uz rokām vertikāli tā ir ok!!Kaut gan visas sarkanas acis saberzusi!!! Печально Neņem to pupu un viss!Dažreiz piemēram to pirkstu viņa nemaz nezīž,knosās berž acis,bet nemieg ciet!!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Lapsa offline Lapsa Ziņojums Sv Feb 01, 2009 21:01 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 7664
Pilsēta: Саркандаугава

Anja22 :
Nu,jā!!Piemēram sobrīd viņa kā tiek horizontālā stāvoklī ta kliedz histēriski,kā uz rokām vertikāli tā ir ok!!Kaut gan visas sarkanas acis saberzusi!!! Печально Neņem to pupu un viss!Dažreiz piemēram to pirkstu viņa nemaz nezīž,knosās berž acis,bet nemieg ciet!!


un uz bumbas šūpot nepalīdz? mammai uz rokām un pupu piedāvājot?
vēl var pamēģināt slingu lietot, bieži vien tajā bērni labāk aizmieg...

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Julconok offline Julconok Ziņojums Sv Feb 01, 2009 21:02 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 6735
Pilsēta: Кенгарагс

Anja22 :
Nu,jā!!Piemēram sobrīd viņa kā tiek horizontālā stāvoklī ta kliedz histēriski,kā uz rokām vertikāli tā ir ok!!Kaut gan visas sarkanas acis saberzusi!!! Печально Neņem to pupu un viss!Dažreiz piemēram to pirkstu viņa nemaz nezīž,knosās berž acis,bet nemieg ciet!!


Можно еще пробовать кормить вертикально, мама сидит - ребенок животом прижимается и ест. Постепенно сползаете вниз, когда засыпает - аккуратно кладете на кровать. Закатил глаза
А вообще, похоже, у вас ребенок привык к укачиванию... или просто такой ребенок. Улыбка Тогда только на мячике или ходить по комнате, держа на руках. А слингом пользоваться пробовали?


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Lynx offline Lynx Ziņojums Sv Feb 01, 2009 21:11 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1459
Pilsēta: Рига (центр)

Man pēdējais izklausās pēc spiediena galviņā. Kāds no konsultantiem varētu ielikt saiti uz rakstu par to? Закатил глаза


_________________
Мальчик и мальчик

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

Anja22 offline Anja22 Ziņojums Sv Feb 01, 2009 22:12 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 125

Ja uz bumbas mēģinājām!!!Nepalīdz,kliedz pie pupa!
Vertikāli,tas varētu izdoties!!!!Jā un par to spiedienu es ar labprāt palasītu!!!

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

macabra offline macabra Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Sv Feb 01, 2009 22:27 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4321
Pilsēta: Рига, Пурвциемс

tas, kā bērns paed, atlaiž krūti un skatas apkart - ir pilnīgi normāli. bērnam interese arī tas, kas notiek apkart + viņš vēl parada mammai - skaties, cik es esmu foršs un pups nekur neaizies. Tāpēc es ietektu uzreiz to pupu neslept krūšturi, kad bērns pagriežas nost un skatas apkart, bet nedaudz pagaidīt. Ja bērns turpina tā uzvesties un sanāk jau vairāk spēlēšana, nevis ēšana, tad jā, slpejam un es vēl parasti saku - viss, pups aizgāja gulēt, bet mēs ejam tusēties. Negribi ēst, nevajag.
un ar to, ka bērns zīž pirkstu un visu, kas pie rokas gadās, viņš jums tik tiešām parada, ka nepietiek mammas.
mēģiniet vairāk laika pavadīt kopā - nesāt uz rokām, gulēt arī pa dienu kopā, nelikt bērnu gulēl ratiņos. kad man meita negribēja ēst horizontāli (sedus pozā), es ceļos un staigāju pa istabu, maigi viņu šupinot. bumba, ka jau teica, arī palīz daudziem.
vai jūs taisāt potes? ejat uz baseinu, peldēšana, niršana?


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Anja22 offline Anja22 Ziņojums Sv Feb 01, 2009 22:39 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 125

Bija sataisītas pirmās divas potes dz.namā!!Man ir aizdomas,ka no potes viņai tas histērijas!!
Uz bumbas nesanāk viņu paēdinat,jo kā horizontāli,ta bļaušana!! Печально
Sanāk,kā bērns stum sev mutē kko man jāvelk pups?!?!?Viņa neņem...

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

macabra offline macabra Kreatīvā māmiņa
Kreatīvā māmiņa Ziņojums Sv Feb 01, 2009 22:44 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 4321
Pilsēta: Рига, Пурвциемс

Anja22 :

Sanāk,kā bērns stum sev mutē kko man jāvelk pups?!?!?Viņa neņem...



nē, tik būtiski to nevajag uztvert Улыбка bērns bazīs mutē sev visu vēl ilgi, tas ir normāli.


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Lynx offline Lynx Ziņojums Sv Feb 01, 2009 23:00 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 1459
Pilsēta: Рига (центр)

Var būt te kaut kas noderēs, ja neesat lasījusi:
http://www.kkm.lv/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=141
http://www.kkm.lv/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=156


_________________
Мальчик и мальчик

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

kivite offline kivite Ziņojums Cet Maijs 28, 2009 23:03 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 41
Pilsēta: Rīga,Ķengarags

Kas par bumbu? Улыбка


_________________

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Lapsa offline Lapsa Ziņojums Cet Maijs 28, 2009 23:16 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 7664
Pilsēta: Саркандаугава

kivite :
Kas par bumbu? Улыбка


Lielā vingrošanas bumba - fitness-ball. ap 65-85 cm diametrā. mamma uz tās var sēdēt uz šūpot mazo - ļoti ērti.

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu Skype

airita offline airita Ziņojums Sv Feb 07, 2010 20:00 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 8
Pilsēta: Carnikava

mums arī noderēja lielā vingrošanas bumba Улыбка

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu

Anna1 offline Anna1 Ziņojums Otr Okt 05, 2010 19:55 Atbildēt ar citātu




Ziņojumi: 5
Pilsēta: Mārupe

Mana meitiņa (tagad 9 mēn.) piektā mēneša beigās man sāka kost krūtī, ja beidzot ēst vēl bāzos virsū ar pupu. Kopš tā laika paēd un lieku gultiņā, kaut arī gultiņā vēl raud, jo kaut kāds nemiers dīda. Tā kā, ne vienmēr strādā "piedāvājiet vēl krūti".

uz augšu Aplūkot vizītkarti Nosūtīt personīgo ziņojumu


Sākt jaunu tēmu Atbildēt tēmā
 
lapas
1 2
iepriekšējā  |  nākamā


 
Iepriekšējā tēma ::  Nākamā tēma
Parādīt ziņojumus:   


Рига, Латвия
Piektd., 29/03
nakts

apmācies

/images/weather/n_3_10_0_0.jpg
9°..11°

Vējš DA, 2-4 m/s
Atm. spiediens 743..745 mm
Piektd., 29/03
rīts

apmācies

/images/weather/d_3_4_0_0.jpg
7°..9°

Vējš DR, 3-5 m/s
Atm. spiediens 745..747 mm
Piektd., 29/03
diena

mākoņains

/images/weather/d_2_10_0_0.jpg
10°..12°

Vējš DR, 4-6 m/s
Atm. spiediens 748..750 mm
Piektd., 29/03
vakars

skaidrs

/images/weather/n_0_10_0_0.jpg
7°..9°

Vējš D, 0-2 m/s
Atm. spiediens 751..753 mm

Piedavāts Gismeteo.Ru

Tagad portalā 1 viesu un 2 lietotāju.
Ja Jums ir vispārīgi jautājumi, lietišķi piedāvājumi vai ieteikumi, uzrakstiet mums vēstuli
© KKM Klubs 2006 — 2022